.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    пожелание за рожденния ден на любимия човек

    не бях сигурна дали темата е за тук но се надявам, че тук ще се натъкна на повече романтици и така- приятеля ми има рожден ден и се чудя какво да бъде този път посланието на картичката с подаръка, ако някой има идеи моля ви да ми предложите нещо
    I don't care if everything is black and white... 'couse my world is colorful =]]

  2. #2
    Супер фен Аватара на Take_That
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сливен/София
    Мнения
    1 570
    Според мен да му напишеш каквото ти е на сърцето, това, мисля че наистина ще го трогне, няма смисъл от вече заучени фрази. Излей си душата, както се казва
    Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!

  3. #3
    Аватара на qgodinka
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    65
    Цитирай Първоначално написано от Take_That
    Според мен да му напишеш каквото ти е на сърцето, това, мисля че наистина ще го трогне, няма смисъл от вече заучени фрази. Излей си душата, както се казва
    =D> и аз съм на това мнение,според мен това най-много ще го трогне
    Това,което не ме убива,ме прави по-силна!
    МАЛЕ, КАКЪВ НЕГРАМОТЕН НАРОД!

  4. #4
    Аватара на qgodinka
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    65
    е какво стана
    Това,което не ме убива,ме прави по-силна!
    МАЛЕ, КАКЪВ НЕГРАМОТЕН НАРОД!

  5. #5
    Просто дай воля на чувствата си. Ако можеш да ги обобщиш в няколко изречения, ок. Ако не можеш, напиши, че не можеш. Поне ще е искрено и вярно. Ако го обичаш, му го кажи. Ако не- не го лъжи.

  6. #6
    Какви сте егоистични! Все едно момичето да ви иска съвет и вие да му кажете, измисли си съвет сама.

    1ви вариант: Пожелай му да забогатее, да се ожени за теб, да ти завещае всичко и да умре от бърза и безболезнена смърт.
    2ри вариант" Пожелай му да забогатее, да се ожени за теб, да ти завещае всичко и да умре от бърза и болезнена смърт.
    3ти вариант: Пожелай му да забогатее да се ожени за теб с предбрачен договор, да ти изневерява ти да го заловиш и да му вземеш всичките пари оставяйки му колкото деца евентуално сте имали.

    Може да съм суеверен, но вярвам, че ако го поискаш много силно ще се сбъдне.
    Късмет!
    ицулкобетсеив

  7. #7
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Честит рожден ден.
    Can It All Be So Simple ?

  8. #8
    ами реших да напиша-

    Честит рожден ден любов моя,
    Желая ти много здраве и късмет-останалото само ще дойде.Никога не се променяй-обичам те такъв какъвто си, сега и завинаги!

    не знам дали е много добре, но ако имате забележки кажете мислих си и се оказа че клоня повече към любовното послание за това реших да напиша това и междо другото благодаря за съветите
    I don't care if everything is black and white... 'couse my world is colorful =]]

  9. #9
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Хубаво е това, което си написала. Важното е, че ти е дошло от сърцето...

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си