.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Мнение по въпроса?

    Еми значи в края на лятото се запознах с едно момче, супер якия човек - характер всичко. Много си допаднахме, но си бяхме просто приятели, защото той си имаше гадже от близо 8-9 месеца и щеше да ми е някакво тъпо да разваля връзката им. Но стана така,че след 3-4 месеца те се скараха и не след дълго той прояви някакъв интерес към мен и тръгнахме. Вече около месец и половина близо 2 ходим всичко върви кажи-речи перфектно, но все имам чувството,че нещо куца.. а именно,че бившата му му липсва. Когато споделяме времето си заедно всичко е перфектно или поне така си мисля, а през останалото време все слуша някакви тъжни песни в които се пее за отминала любов и бла бла блаа, а напоследък дори се държи студено когато го прегърна или му кажа нещо...
    Какво да правя? Ами ако съм се оказала просто сал с който да забрави бившата си, а той е с мен едва ли не от съжаление към мен и инат към бившата си?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Take_That
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сливен/София
    Мнения
    1 570
    Според мен да поговорите и да му кажеш как се чувстваш и как виждаш нещата. Ако отношението му към теб не се промени, в крайна сметка си в пълното си право да серазделиш с него, ако тази връзка не те прави щастлива. Помисли си обаче добре дали не си въобразяваш. Успех
    Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!

  3. #3
    Ами, да ти кажа, и при мен се беше получило нещо такова. И в крайна сметка се оказа, че не беше забравил бившата си, но и към мен не беше безразличен, никак даже. Ако държиш на него му дай малко време да я преодолее, нормално е да му липсва, виж как ще се развият нещата, а ако продължават така, си направи избора Но ако не искаш да го изгубиш, не го притискай относно тази тема, подходи внимателно
    B

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си