.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Петна от пъпки ?

    Много често, когато пъпката ми мине ми остава червено петно понякога е по-скоро кафеникаво от колкото червено. Много е гадно, някой да ми препоръча нещо ефикасно срещу тези петънца след пъпки :S:S

  2. #2
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    http://vbox7.com/play:02c28c48 Виж дали това може да ти помогне

  3. #3
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз съм много доволна от избелващия крем за лице на Кокона.
    От 1 седмица го използвам за едно червено петно, което от доста време не мога да махна и определено се забелязва ефект вече.

  4. #4

    !!!

    Хей...аз знам една много хубава маска за лцие(домашна). Трябва ти жива мая(за хляб) + прясно мляко..
    Взимаш малко мая и малко мляко ..смесваш ги в малка чашка ,след това се намазваш и стоиш около 20 минутки с маската.След това я измиваш(Може с топла вода и памуче),но е по-хубаво с лайка и памуче
    При мен наистина има ефект!!

  5. #5
    мерси на всички :*

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Хей...аз знам една много хубава маска за лцие(домашна). Трябва ти жива мая(за хляб) + прясно мляко..
    Взимаш малко мая и малко мляко ..смесваш ги в малка чашка ,след това се намазваш и стоиш около 20 минутки с маската.След това я измиваш(Може с топла вода и памуче),но е по-хубаво с лайка и памуче
    При мен наистина има ефект!!
    а колко често я правиш и става ли за белези от от ужулване?
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  7. #7

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от Pamaa
    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Хей...аз знам една много хубава маска за лцие(домашна). Трябва ти жива мая(за хляб) + прясно мляко..
    Взимаш малко мая и малко мляко ..смесваш ги в малка чашка ,след това се намазваш и стоиш около 20 минутки с маската.След това я измиваш(Може с топла вода и памуче),но е по-хубаво с лайка и памуче
    При мен наистина има ефект!!
    а колко често я правиш и става ли за белези от от ужулване?
    Ами само два пъти в седмицата И става ! Абсолютно за всякакви белези е ..

  8. #8
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Бях чувала,че това новото на Vichy Normaderm премахва следи от стари пъпки.Но не съм го пробвала,не мога да кажа със сигурност.

  9. #9
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Аз знам за Контратубекс. Знам, че е мазило специално за премахване на белези от акне. Можеш да го намериш в аптеките. Аз мисля скоро да си го вземам и да го пробвам! Дано да има ефект! :P

  10. #10

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Трябва ти жива мая(за хляб)
    извинявам се за тъпия въпрос, но от къде да си купя :Д от хранителен магазин ли ? и какво точно да кажа.. и може ли също така да кажеш на какви пропорции слагаш млякото и маята

  11. #11
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Хей...аз знам една много хубава маска за лцие(домашна). Трябва ти жива мая(за хляб) + прясно мляко..
    Взимаш малко мая и малко мляко ..смесваш ги в малка чашка ,след това се намазваш и стоиш около 20 минутки с маската.След това я измиваш(Може с топла вода и памуче),но е по-хубаво с лайка и памуче
    При мен наистина има ефект!!
    И аз ви съветвам да си направите тази маска. Наистина е прекрасна. Още от първия път има видим ефект!

  12. #12
    също така има ли значение какъв % е млякото

    аа контратубекса колко струва ?

  13. #13

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Трябва ти жива мая(за хляб)
    извинявам се за тъпия въпрос, но от къде да си купя :Д от хранителен магазин ли ? и какво точно да кажа.. и може ли също така да кажеш на какви пропорции слагаш млякото и маята

    Да,от хранителен магазин иии казваш жива мая за хляб(на кубче) и ти дават ;д . Ами в чашката слагам една лъжичка(малка) мляко и после с лъжичката взимам малко мая(трябва да я оставиш малко да се размръзне) ... и после го смесваш в малка чашкаа докато не се получи гъста смес и така.. после мажеш ..стоиш 20 минутки и т.н... ;д
    П.п - Няма значение какъв % е млякото

  14. #14
    мерси много ;*

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    317
    Ако проблемът е сериозен с домашни маски няма да го решиш. Има специални процедури,маски и пилинги за избелване, но трябва да се правят от козметик и с апаратура.

  16. #16
    А знаеш ли на каква цена горе-долу са тези пилинги ? : )

  17. #17
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    25лв
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    317
    За цената на пилингите - има различни видове пилинг и съответно различни цени. Трябва да идеш да те видят и тогава могат да ти кажат кои процедури са за твоя случай и за твоята кожа. Всеки случай е индивидуален.

  19. #19
    ох,и аз имам този проблем особено по бузите имам много гадни петна от пъпки,червени от доста отдавна и не знам как да ги махна мислех,че ще изчезнат с времето ама не...купих си този крем на Кокона надявам се да има резултат

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    317
    Дано има резултат, но едва ли. Все пак Кокона не е професионална или медицинска козметика.

  21. #21
    аз и за акнето и за белезите ползвам zineryt много е ефикасен (има антибиотик в него), но ти трябва рецепта от дерматолог

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    317
    Не е възможно. Зинарита не премахва белези.

  23. #23
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    крем Вита Мерфен - той е за ранички и всякакви такива ожулвания, одрасквания, обаче аз съм много доволна от него и за белезите, останали след някоя гадна пъпка
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  24. #24
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от koni
    Не е възможно. Зинарита не премахва белези.
    И аз съм на това мнение. На мене ми изсушаваше пъпките, но след това оставаха петна, които за щастие вече едва се забелязват от крема.

  25. #25
    Супер фен Аватара на monttitty
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 434

    Re: !!!

    Цитирай Първоначално написано от sweetyKari
    Хей...аз знам една много хубава маска за лцие(домашна). Трябва ти жива мая(за хляб) + прясно мляко..
    Взимаш малко мая и малко мляко ..смесваш ги в малка чашка ,след това се намазваш и стоиш около 20 минутки с маската.След това я измиваш(Може с топла вода и памуче),но е по-хубаво с лайка и памуче
    При мен наистина има ефект!!
    Аз туко що си направих тая маска, но направих прекалено голяма доза, има ли проблем ако я прибера в хладилника и я ползвам след няколко дни пак ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си