.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600

    НАДПИС ЗА ТАТОС !

    Такам.. доста отдавна искам да си правя татос и сега най-накрая се реших. Искам да е един от следните - ''Envie moi'' - (въпреки че вече много си направиха такива) ''Live with your dreams, not with your memories'' или ''I was born to be a star".. Въпроса ми е ако си го направя ТУК http://prikachi.com/images.php?images/35/3128035X.jpg (ограденото място) ще боли ли много и за колко време биха могли да ми я направят .. Благодаря предварително !



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  2. #2
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Където и да си направиш татуировка ще те боли. Там кожата е нежна и не мисля, че болката ще е много малка. Все пак зависи и от личната болка. За време обаче нищо не мога да ти кажа. Все пак не ми се вярва да е повече от около 40 минути може би.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    И аз АДСКИ много искам там, НО помисли малко, ако забременееш някога това място ще се разтегне и после не знам .. според мен ще е грозно и набръчкано. Само това ме спира

    Иначе, казвали са ми, че там не боли. Ако си направиш - слагай снимки моментално :P
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  4. #4
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600
    Ам аз не се страхувам да се разтегне, защото на приятелят ми едната му ръка е цялата татуирана. Преди беше много здрав но сега спря фитнеса и много мускулна маса загуби и нищо не ми стана с татосите. Отностно болката знам, че ще боли но исках да попитам още някой .

    П.П: Ще кача снимки, само трябва да си избера кой от надписите и веднага отивам да си правя ;рр .



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  5. #5
    Повече от фен Аватара на valll
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    308
    болката на това място няма да е малка, защото кожата там е тънка. където кожата е тънка или е над кост (т.е примерно на кръста) боли най-много. има обаче варианти. моят татуист, когато ме татуира ме напръска с едно лекарство и след 10 минути мястото изтръпна и болката беше слаба.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    http://prikachi.com/images/23/2849023F.jpg


    ето къде е моята... и искам да ти кажа, че най-много болеше в близост до кокъла...в крайна сметка... с болката се свиква.. така че..който каквото и да ти говори, всичко си е индивидуално. На всичкото отгоре, във всички добри студиа за татоси има ( или поне би трябвало да има ) обезболяващи спрейчета, така че ако чак толкова те боли, или те е страх, че ще те боли можеш да помолиш да те напръскат с такова ( мен ме напръскаха без да съм молила и наистина не усещаш болка) Само съм чувала, обаче, че на някой места,за обезболяване се плащало допълнително...но не знам дали е на всякъде така, аз лично не съм плащала...просто ако наистина искаш татос, намери си едно хубаво студио и попитай там за всички неща, които те интересуват.

  7. #7
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Според мен ще боли , защото там кожата е доста тънка. Но нали си решена , как може да те спре болката.
    А от надписите най-добре ще е да избереш - Live with your dreams, not with your memories! Другите са много клиширани и всеки втори е с такав татус.

  8. #8
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Авторке,няма да е зле за себе си да разбереш к'ва точно е разликата между "разтягане" и "свиване" на кожата ...
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  9. #9
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    Според мен ще боли , защото там кожата е доста тънка. Но нали си решена , как може да те спре болката.
    А от надписите най-добре ще е да избереш - Live with your dreams, not with your memories! Другите са много клиширани и всеки втори е с такав татус.
    Мерси . И аз на това, се бях спряла. Ще си го пиша на иврит обаче. Болката не ме спира, но си е друго да съм подготвена ;dd .



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  10. #10
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    И мислиш, че понеже на гаджето ти на ръката си била добре, на твоя корем, който евентуално ще стане така:

    също нищо няма да му стане? Осъзнаваш ли колко по-голямо е разтяганетo?

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    908
    Няма да се разтегне кожата.Един приятел има татуйровка от 14 годишен , а в момента тренира ръгби и има маса и е на 20 и татуйровката НЕ МУ Е МРЪДНАЛА .
    Хора много , Човеци малко !

  12. #12
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Между кожата на гърба и тази около корема има ОГРОМНА разлика!!!Освен това кожата на стомаха се разтяга,а след това се свива (след раждането) и резултата после е кофти Имам приятелка,която има татуировка там,където авторката иска,но е по-голяма и след като роди татуса й се деформира,а не ми се мисли к'во може да стане с по-фин татус,при който още повече ще си личи ако кожата е по-отпусната и по-опъната от преди забременяване ...
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  13. #13
    Аватара на des1t000
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Ботевград
    Мнения
    343
    Татуса на корема след раждане задължително ще се промени!!! Кожата се разтяга от 4 до 7 пъти повече /индивидуално е/. Ще се "нацепи" ако ме разбираш какво имам в предвид. Ще се получи грозно!
    !!! скайп : brutal.lady
    - - капка любов.. цяло сърце!
    __________________________________


  14. #14
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Не си татуирай малоумни неща и проблема е решен

  15. #15
    Моятя татоировка е точно на гръбначния стълб и въпреки това не изпитах никаква болка докато ми я правеха. Предполагам,че и теб няма да те боли

  16. #16
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    Аз имам намерение да си правя татус,но още не съм събрала сили.Все едно .. Искам да питам понеже съм си измислила едно изречение за татус,но искам да е на някакъв език,който не е толкова известен .. Просто не искам всички да знаят какво означава,както например ще бъде,ако е на английски.Та основната ми мисъл е как си превеждате татуировките - тези,който са на арабски да кажем или някакви такива езици ?
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277
    Аз имам татуировка там, правих си я преди няколко години, но не ме боля.. Но това е много индивидуално, зависи от кожата, но и от самия човек, от издръжливостта.. Мен не ме боля, но имам приятелка която си направи татуировка на същото място и я боля, не е болка за умиране, но я имаше.. Имам пиърсинги също от тях не ме е боляло, просто си зависи от самия човек, от чувствителността и т.н. Не знам как да го обясня точно и ясно.

  18. #18
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от j_adore2
    Аз имам намерение да си правя татус,но още не съм събрала сили.Все едно .. Искам да питам понеже съм си измислила едно изречение за татус,но искам да е на някакъв език,който не е толкова известен .. Просто не искам всички да знаят какво означава,както например ще бъде,ако е на английски.Та основната ми мисъл е как си превеждате татуировките - тези,който са на арабски да кажем или някакви такива езици ?
    Eми аз намерих в нета преводач. Но не мисля, че превежда точно (а не искам да си напиша някоя глупост с неточности) и затова реших да си направя друг надпис, който ще е на английски и е свързан с миналото ми. Аз също не искам никой да го вижда и за това си го правя точно там където само един човек ще го види ;d .. И още едно уточнение, ако все пак си направиш татос на друг език (в смисъл не много известен и разбираем) не е хубаво да споделяш както значи. Чувала съм, че носело нещастие. Късмет и дано да стане хубав :P !



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  19. #19
    kari.
    Guest
    Здравейте искам да си направя татос и се колебая между два надписа: شسقوط ير هرگز или يسقط أسود أبدا означава едно и също но на различни езици
    Последно редактирано от kari. : 07-18-2013 на 23:04

  20. #20
    Не боли толкова,не се притеснявай..помисли наистина какво искаш точно да си напишеш ,защото все пак си остава на теб за цял живот

  21. #21
    kari.
    Guest
    Аз съм решила какво да пише но се чудя на какъв език да е. Не искам да е на такъв език дето всички да разбират какво пише

  22. #22
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    aз имам татус, не е много малък (повечето от вас са го виждали)
    и едната пеперудка е малко по-надолу (не е на мястото, което искаш но пак слиза мъничко надолу) и само ще ти кажа, че очите ми се насълзиха
    и на ребрата боли, но на другото място и на още едно си е направо непоносимо (за мен).
    иначе наистина след бременност едва ли татуса ми (и бъдещия твой) ще са си непокътнати (то за мен още е рано да говоря за такива неща, но примерно казвам).
    http://ask.fm/iwwkaa

  23. #23
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Аз имам точно там, където си оградила, но и от двете страни.
    Болка нямаше почти, не знам дали защото ми беше първи татус и очаквах някакви ужаси или просто саммото място не е болезнено.
    Отне около 40 минути и за двете, но дизайнът е прост.

  24. #24
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Не разбирам логиката зад идеята "искам да имам надпис, който ще стои на кожата ми с години и други хора ще могат да го виждат, но не искам да знаят какво пише". Плюс това да се правят татуировка на тези млади години е малко необмислено. Имам много тениски с надписите, които авторката си е харесала та по-добре е да си купи една такава отколкото да си цапа тялото с арабски символи, които тя няма да може да разчете. Just sayin'

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си