.
Отговор в тема
Страница 15 от 75 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1856
  1. #351
    Абе аз да питам..Бала за езиковите се образува от оценката по български от диплома+оценката по математика от диплома+2х оценката от матурата по български + 2x оценката от матурата по математика нали?

  2. #352
    А този дайт priem.bg дава какъв е минималният бал за миналата година ли?

  3. #353
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    uleto37 , първи въпрос - да, втори въпрос - не точно, не дава по паралелки минималния бал, а само на последни класирания.. ако те инт. бал кажи, имам един справочник
    Love is everything!

  4. #354
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    uleto37 , първи въпрос - да, втори въпрос - не точно, не дава по паралелки минималния бал, а само на последни класирания.. ако те инт. бал кажи, имам един справочник
    Еми можеш ли да ми кажеш за първа английска какъв е бала?А справочника ти за тази година ли е,тоест 2011/2012?

  5. #355
    Оказа се,че бала ми е 5,752

    П.П:яко спамя...повече няма

  6. #356
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Цитирай Първоначално написано от uleto37
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    uleto37 , първи въпрос - да, втори въпрос - не точно, не дава по паралелки минималния бал, а само на последни класирания.. ако те инт. бал кажи, имам един справочник
    Еми можеш ли да ми кажеш за първа английска какъв е бала?А справочника ти за тази година ли е,тоест 2011/2012?
    Как ще е за тая година, като още няма класиране? Миналогодишните балове. А това, което те интересува : баловете за миналата година (като приближиш се вижда по-ясно)
    http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1307888137z.jpg
    Love is everything!

  7. #357
    еми аз не съм много наясно с тея неща..смисъл аз въобще нямаше да кандидатствам ама остави..

  8. #358
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    Цитирай Първоначално написано от uleto37
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    uleto37 , първи въпрос - да, втори въпрос - не точно, не дава по паралелки минималния бал, а само на последни класирания.. ако те инт. бал кажи, имам един справочник
    Еми можеш ли да ми кажеш за първа английска какъв е бала?А справочника ти за тази година ли е,тоест 2011/2012?
    Как ще е за тая година, като още няма класиране? Миналогодишните балове. А това, което те интересува : баловете за миналата година (като приближиш се вижда по-ясно)
    http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1307888137z.jpg
    еми аз не съм наясно с тея неща
    то аз нямаше и да кандидатствам ама това е отделен въпрос..

  9. #359
    Цитирай Първоначално написано от lovenewyork
    Някой , който ще пише СГСАГ с профил Брокер с недвижими имоти Даааано да вляза !
    Аз също мисля да го пиша. Колко ти е балът за там ?
    "Идваме от нищото и в нищото ще отидем. Какво е животът? Той е светлината на светулката през нощта, диханието на бизона през зимата. Малка сянка, която се прокрадва през тревата и се изгубва със залеза."

  10. #360
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от Remember0me
    Цитирай Първоначално написано от uleto37
    Здравейте!
    Аз не мислих,че ще кандидатствам..но като си видях оценките реших да се пробвам.Бала ми е 32,554.Мисля да пиша на първо място Първа Английска-София,и после Немската.Искам да питам някой знае ли колко е минималният бал за тях?

    От миналата година :

    Момичета

    Английска (I АЕГ) - не е паднал под 33; най-ниско на първо класиране - 33.464 (Английски и Френски), най-вискоко на първо класиране - 34.142 (Английски и Немски); най-ниско на второ класиране - 33.320 (Английски и Френски), най-виско на второ класиране - 33.856 (Английски и Немски)
    Немска (91 ГПНЕ) - първо класиране - 34.572, второ класиране -34.394

    Тази година се чува, че оценките са по-ниски, защото са завишили критериите. Освен това `97 сме по-малко, затова минималните балове вероятно ще са по-ниски.


    Да попитам и аз нещо - балът ми излиза 35.25 за езикови т.е. ми стига за навсякъде. Ако ме приемат по първо класиране, първо желание обаче нямам право да избера друго място. Та въпросът ми е такъв:
    Цяла година исках в Испанската - испански и френски. Сега се оказва, че мога да вляза и в Немската ако искам. На мен испанския ми харесва повече, но е по-безсмислен (т.е. за какво ще го използвам). Немския пък не ми е приятен, но университети и stuff в Германия ... Испански мога да уча на курс от 9-10 клас ако съм в Немската, защото е по-лесен... Абе въобще - драма! Съвет?
    Ти добре ли си? За какво ще ти е испански ли? Та това е вторият международен език след Английския. Испания + цяла Южна Америка (без Бразилия) + Мексико го говорят, ще се оправяш с испанци, аржентинци, и още сума ти народи, плюс италианците дори - Италиански-Испански е като Български-Сръбски.

    Немският, само Германия и Австрия. Ако искаш да учиш там, записвай него, но Испанският се говори много повече и то от почти цял свят.

  11. #361
    Искам да ви попитам кое е по добро от страна на учене нфсг или нтбг? (итересува ме банково дело с фе и икономика и мениджмент с АЕ) Бала ми е 30.5 точно!Казвали са ми,че в нфсг учителя по бг не преподава почти нищо!!Помогнете PLS!!!

  12. #362
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Fiction7577 , нещо си в обърквация. И аз си мислех, че цяла Южна Америка говори испански, но всъщност е само една страна . Така че не знам защо толкова се е издигнала испанската като бал.
    Love is everything!

  13. #363
    Хей,хора...;д колебая се между 4ЕГ с испански и 1ЕГ с немски..помощ?Кое е по-добре
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  14. #364
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Хей,хора...;д колебая се между 4ЕГ с испански и 1ЕГ с немски..помощ?Кое е по-добре
    Варна ?

  15. #365
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Хей,хора...;д колебая се между 4ЕГ с испански и 1ЕГ с немски..помощ?Кое е по-добре
    Варна ?
    Да.
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  16. #366
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Зависи от това какъв език искаш да изучаваш.Ако ти харесват езиците като-испански,фрески,значи си за 4ЕГ.А ако ти харесва англииския и немския,значи си за 1ЕГ.Колко ти е бала ?

  17. #367
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    Fiction7577 , нещо си в обърквация. И аз си мислех, че цяла Южна Америка говори испански, но всъщност е само една страна . Така че не знам защо толкова се е издигнала испанската като бал.

    Я пак? Ще е излъгация, ако имаш 6 по география. Провери си пак континентите.

  18. #368
    Аз пък се чудя между Испанската и Англиийската (София). Момче съм, бала ми е 32,036. И не знам какво искам общо взето.. От една страна искам да си вляза в 1АЕГ и да си науча анфлиийския перфектно поне знам, че в това няма да имам затруднения и ще си следвам със епрфектен Англиийски и нали ще знам малко от втория език. От друга страна искам пък да науча друг език освен Английския а него просто да си го потдържам защото той дори вече не се брои за чужд език, той си е просто задължителен да се знае.Но пък ако вляза във Испанската това значи да се скъсам от учене в 8ми клас за да науча перфектно Испански, но тук идва това, че ме е страх да не би да не успея да го науча и оттам вече да ми се прецака цялото образование. Честно казано не знам ..

  19. #369
    Цитирай Първоначално написано от woxer
    Аз пък се чудя между Испанската и Англиийската (София). Момче съм, бала ми е 32,036. И не знам какво искам общо взето.. От една страна искам да си вляза в 1АЕГ и да си науча анфлиийския перфектно поне знам, че в това няма да имам затруднения и ще си следвам със епрфектен Англиийски и нали ще знам малко от втория език. От друга страна искам пък да науча друг език освен Английския а него просто да си го потдържам защото той дори вече не се брои за чужд език, той си е просто задължителен да се знае.Но пък ако вляза във Испанската това значи да се скъсам от учене в 8ми клас за да науча перфектно Испански, но тук идва това, че ме е страх да не би да не успея да го науча и оттам вече да ми се прецака цялото образование. Честно казано не знам ..
    Чувал съм,че 1 аег е по-лоша от 2ра така че според въпроса за тебе е 2 аег или ч испанска

  20. #370
    Аватара на BaMbOqQ
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    По света и у нас, но не и у вас! ;]
    Мнения
    47
    Камене , на теб какъв бал ти се образува за 1ЕГ ? Съжалявам, ако си го написал в предишни страници, ама не ми се търсеше

  21. #371
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Зависи от това какъв език искаш да изучаваш.Ако ти харесват езиците като-испански,фрески,значи си за 4ЕГ.А ако ти харесва англииския и немския,значи си за 1ЕГ.Колко ти е бала ?
    Ами колебая се между немски и испански,това ми е на мен..бала ми е 32,498..
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  22. #372
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Определено не мога да ти дам надежди,защото моя бал е над 33,7 и не знам дали ще ме приемат в 1ЕГ(много се притеснявам).Иначе в 4ЕГ 100% влизаш.В 1ЕГ ако стане някакво чудо ще влезеш с немски,но за англииски нямаш шанс.

  23. #373
    Цитирай Първоначално написано от joronir
    Цитирай Първоначално написано от woxer
    Аз пък се чудя между Испанската и Англиийската (София). Момче съм, бала ми е 32,036. И не знам какво искам общо взето.. От една страна искам да си вляза в 1АЕГ и да си науча анфлиийския перфектно поне знам, че в това няма да имам затруднения и ще си следвам със епрфектен Англиийски и нали ще знам малко от втория език. От друга страна искам пък да науча друг език освен Английския а него просто да си го потдържам защото той дори вече не се брои за чужд език, той си е просто задължителен да се знае.Но пък ако вляза във Испанската това значи да се скъсам от учене в 8ми клас за да науча перфектно Испански, но тук идва това, че ме е страх да не би да не успея да го науча и оттам вече да ми се прецака цялото образование. Честно казано не знам ..
    Чувал съм,че 1 аег е по-лоша от 2ра така че според въпроса за тебе е 2 аег или ч испанска
    Много ми е далче 2аег а и не мисля, че е по-добра от 1ва

  24. #374
    Аз съм от Сандански имам амбиции за ЕГ Благоевград,но имам малък бал и съм почти сигурна,че няма да ме приемат
    Български език и литература - 4.696
    Математика - 3.786
    Общ бал:26.964

  25. #375
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Цитирай Първоначално написано от Fiction7577
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    Fiction7577 , нещо си в обърквация. И аз си мислех, че цяла Южна Америка говори испански, но всъщност е само една страна . Така че не знам защо толкова се е издигнала испанската като бал.

    Я пак? Ще е излъгация, ако имаш 6 по география. Провери си пак континентите.
    Наистина е напълно неприемливо да каже някой , че само в една държава в Южна Америка се говори испански.Та последният е официален език в ред държави, на първо четене се сещам за Аржентина, Чили, Парагвай, Уругвай, Венецуела, Перу, Боливия, Еквадор.
    Но ако потребителката има нужда от опресняване на познанията си по география, то ти не е лошо да направиш същото по български. Казвам го с най-добро чувство.Нима е по-приемливо да напишеш излагация с ъ Думата не е с корен лъжа, тоест не й е сродна, а оттам няма и как да бъде написана с ъ.
    Не ми обяснявай, че една грешка означава неграмотност. За разлика от доста хора мога да пиша, това, че вместо а е написано ъ в единичен случай, далеч не доказва нищо.
    Не се тревожи за моя правопис, наред си е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си