.
Отговор в тема
Страница 19 от 75 ПървиПърви ... 91516171819202122232969 ... ПоследнаПърви
Резултати от 451 до 475 от общо 1856
  1. #451

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Миналата година = 32,196 .. смятай ) Ако имаш късмет на второ класиране може, но това е бала за миналата година де, слуховете са, че ще падне.
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  2. #452

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218


    Ако не вярваш.
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  3. #453
    А какъв е бил бала за Банково дело-НЕ.

  4. #454

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от m14
    А какъв е бил бала за Банково дело-НЕ.
    31.142
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  5. #455
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Чудех се с бал 33,567 мога ли да вляза в 1-ва ЕГ (или както е там) с АЕ? ...
    И btw от къде ще видя дали съм приет? (сайта на РИО?)

  6. #456
    Аватара на allaboutpassion
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна,България
    Мнения
    4

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Цитирай Първоначално написано от allaboutpassion
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от allaboutpassion
    Тези, които мислят да влизат в IV ЕГ - Варна, могат да ми пишат на лично. Мисля, че ще е добре да знаят какво ги очаква откъм учители, ученици.. самият живот в у-ще. : ))
    Аз ще влизам в 1ЕГ.
    Еми за 1ва не знам много, обаче съм чувала, че много се учи..
    Миналата година са им дали около 50 думи още на 1ви септември.
    Хе-хее аз имам 30,322 бал и се надявам да ме приемат с испански, пък ако не сигурно с френски.

    Споко. Моят бал беше 31,786 и влязох с испански.. беше от най-високите така че ..
    :P

  7. #457
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Чудех се с бал 33,567 мога ли да вляза в 1-ва ЕГ (или както е там) с АЕ? ...
    И btw от къде ще видя дали съм приет? (сайта на РИО?)
    За Варна ли говориш ?

  8. #458
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Чудех се с бал 33,567 мога ли да вляза в 1-ва ЕГ (или както е там) с АЕ? ...
    И btw от къде ще видя дали съм приет? (сайта на РИО?)
    За Варна ли говориш ?
    Заа София!

  9. #459
    Всички балове, които са над моя ми се виждат супер голями и напълно достатъчни за прием на всякъде където си пожелаете. Аз с моя скромен бал от 31,786, ще се боря за второ класиране във Втора Английска. Стискам палци на всички.

  10. #460
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Всички балове, които са над моя ми се виждат супер голями и напълно достатъчни за прием на всякъде където си пожелаете. Аз с моя скромен бал от 31,786, ще се боря за второ класиране във Втора Английска. Стискам палци на всички.
    Е да ама аз не съм от София... направо е жалко... изпускат професионалист като мен

  11. #461
    Аз също не съм от София, но ще кандидатствам тук. А ти щом ще кандидатстваш в провинцията въобще не виждам, защо трябва да се тормозиш. Най-високите балове държи София - така, че спокойно - ще влезеш където поискаш !

  12. #462
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Аз също не съм от София, но ще кандидатствам тук. А ти щом ще кандидатстваш в провинцията въобще не виждам, защо трябва да се тормозиш. Най-високите балове държи София - така, че спокойно - ще влезеш където поискаш !
    Там е работата... искам в София, ама не може... а провинцията fail-ва епично..

  13. #463
    Надявам се , при вас също да има добри училища , с този бал ще е грехота ако нямаш избор!

  14. #464
    Ами за жалост нямам избор...
    Има точно 2 училища:
    ПМГ...
    ЕГ...
    Драмата е, че учениците от езиковата взеха първи места в олимпиадата по математика, а от математическата по някой език (не се сещам, но е истински случай)...
    И все пак смятам, че в езиковата ще имам по-добра подготовка и по език и по математика.
    След това искам да се занимавам с математика(software-но инженерство, абе програмист), но подготовката в ПМГ-то не е добра. Който го е минал добро не ми е казал, а от езиковата има хора, който сами работиха и сега нямат проблеми в университета (има по-добри и от завършилите с математика)...

  15. #465
    Някой ще ходи ли в френската ( в Пловдив ) с френски ? ! ;дд

  16. #466
    Цитирай Първоначално написано от m14
    Има ли някой, посочил първо желание НТБГ- Банково дело АЕ и с какъв бал. Достатъчно ли е 31,500 да ме приемат в тази специалност.
    Аз съм писала всички паралелки от нтбг , а съм с бал 32.839 и силно се надявам за банковото дело с АЕ ..

  17. #467
    яяя май тази година ще си имаме още повечеее зайчетаааа ) Успех на всички бъдещи 8-мокласници и да знаете НТБГ е най - якото училище а ако някое от зайчетата ми каже и кога излизат резултатите дали си приет ще съм многоооо благодарна

  18. #468
    Резултатите ще излязат до 24 юни (петък).

  19. #469
    LLori, ти в коя паралелка си и какво ти е мнението за нивото на обучение по английски.

  20. #470
    Аз също ще опитам във втора английска с бал 31,876 - малко обаче ми е под въпрос работата

  21. #471
    Някой знае ли от миналата година баловете докъде са паднали на трето класиране в езиковите гимназии????

  22. #472
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Таа...айде сега с цитати да кажем кой ще кандидатства в 91 НЕГ и какъв бал Аз съм първата с 34.5 ..давайте
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  23. #473

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    13
    Аз искам да вляза в 1ва ег-варна. Бала ми е 32.750 (АЕ или НЕ). Кой друг ще кандидатства там и с колко бал ??

  24. #474
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Ами за жалост нямам избор...
    И все пак смятам, че в езиковата ще имам по-добра подготовка и по език и по математика.
    След това искам да се занимавам с математика(software-но инженерство, абе програмист), но подготовката в ПМГ-то не е добра..
    Много си в грешка, човече. За да станеш програмист, ти трябва много подготовка по математика и езикова. В езиковата ми кажи, как ще разбираш този предмет, като имате по 2-3 часа седмично? И вземате само някои неща от първо ниво?

    В ПМГ имаш по 10 часа на седмица математика (ако си в паралелка информатика или математика) + доста информатика + езици.

  25. #475
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    Какво ще кажете за 91НЕГ. На мен ми стига балът за там, но на всеки, на когото кажа, че искам там, все ми отговаря:
    -Защо? Учила ли си немски?
    -Явно си на 'ти' с немския.
    –Какво ще правиш там?
    -Абе, я се осъзнай.
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си