.
Отговор в тема
Страница 20 от 75 ПървиПърви ... 101617181920212223243070 ... ПоследнаПърви
Резултати от 476 до 500 от общо 1856
  1. #476
    Аз лично не мога да ти кажа - но на всякъде в класациите тя е №1- сигурно има защо!

  2. #477
    Цитирай Първоначално написано от justasmile
    Какво ще кажете за 91НЕГ. На мен ми стига балът за там, но на всеки, на когото кажа, че искам там, все ми отговаря:
    -Защо? Учила ли си немски?
    -Явно си на 'ти' с немския.
    –Какво ще правиш там?
    -Абе, я се осъзнай.
    Няма значение дали си учила немски или не.. Обучението е много добро и в 8 клас вече можеш да си говориш г/д свободно на немски. Не му мисли, ами влизай в тази гимназия, щом ти стига балът.
    Was immer du tust.. wo immer du bist.. ich werd hier bleiben und warten auf dich!

  3. #478
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от justasmile
    Какво ще кажете за 91НЕГ. На мен ми стига балът за там, но на всеки, на когото кажа, че искам там, все ми отговаря:
    -Защо? Учила ли си немски?
    -Явно си на 'ти' с немския.
    –Какво ще правиш там?
    -Абе, я се осъзнай.
    Какъв е смисълът да отидеш, ако не ти се учи езика ? .. Не е нужно ние да сме ти го казали, ти сама си решаваш...щом си я написала на 1 място, значи , че не трябва да искаш чуждото мнение ! Успех и дано сме заедно
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  4. #479

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Аз лично не мога да ти кажа - но на всякъде в класациите тя е №1- сигурно има защо!
    Чак пък навсякъде, просто в София е ЕДНА от елитните гимназии и всъщност ако логиката ти е, че е най-висока по бал жестоко се лъжеш, най-висок е бала в СМГ Природо-математическа паралелка, поне 2010 година. : ))
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  5. #480
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    Цитирай Първоначално написано от justasmile
    Какво ще кажете за 91НЕГ. На мен ми стига балът за там, но на всеки, на когото кажа, че искам там, все ми отговаря:
    -Защо? Учила ли си немски?
    -Явно си на 'ти' с немския.
    –Какво ще правиш там?
    -Абе, я се осъзнай.
    Какъв е смисълът да отидеш, ако не ти се учи езика ? .. Не е нужно ние да сме ти го казали, ти сама си решаваш...щом си я написала на 1 място, значи , че не трябва да искаш чуждото мнение ! Успех и дано сме заедно
    Ми дано сме заедно. При мен балъте 34.608 и си влизам (поне на 2-ро класиране). Ти как се казваш? Ще е хубаво догодина да познаваме някого в новото даскало. Аз съм Петя

    А на другите - мерси за мнението. Бях започнала да мисля, че щом всички го плюят училището, значи нещо му има
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

  6. #481
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от justasmile
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    Цитирай Първоначално написано от justasmile
    Какво ще кажете за 91НЕГ. На мен ми стига балът за там, но на всеки, на когото кажа, че искам там, все ми отговаря:
    -Защо? Учила ли си немски?
    -Явно си на 'ти' с немския.
    –Какво ще правиш там?
    -Абе, я се осъзнай.
    Какъв е смисълът да отидеш, ако не ти се учи езика ? .. Не е нужно ние да сме ти го казали, ти сама си решаваш...щом си я написала на 1 място, значи , че не трябва да искаш чуждото мнение ! Успех и дано сме заедно
    Ми дано сме заедно. При мен балъте 34.608 и си влизам (поне на 2-ро класиране). Ти как се казваш? Ще е хубаво догодина да познаваме някого в новото даскало. Аз съм Петя

    А на другите - мерси за мнението. Бях започнала да мисля, че щом всички го плюят училището, значи нещо му има
    Приятно ми е, аз съм Поли Оо..аз познавам вече толкова много хора, които искат в 1НЕГ, че не се притеснявам за това дали ще остана без приятели там, ако ме приемат .. Айде на 24/25-ти да се похвалиш, покрай тебе и аз
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  7. #482
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    O и аз познавам много, дето искат там - ама се пак - дали са писали това на 1-во място.... не съм питала
    Чакам с нетърпение 24... ще се хвалиме тука
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

  8. #483

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Аз лично не мога да ти кажа - но на всякъде в класациите тя е №1- сигурно има защо!
    Чак пък навсякъде, просто в София е ЕДНА от елитните гимназии и всъщност ако логиката ти е, че е най-висока по бал жестоко се лъжеш, най-висок е бала в СМГ Природо-математическа паралелка, поне 2010 година. : ))
    Това не е вярно.Човек говори със сигурност нещо, ако е запознат.На пръв хоглед балът изглежда по-висок в немската паралелка на СМГ, но само на пръв. Там балът се образува по друг начин, утроява се математиката и се взима само веднъж БЕЛ.Тоест не могат да се сравняват. Момичето с минимален бал от миналата година примерно е с 34,572 от НЕГ.Това означава сбор от двете оценки (34,572-12):2=22,57:2=11,286.Познавам такова момиче.Оценката му по БЕЛ е 5,536, а по математика - 5,75. Я сега да му сметнем бала, ако беше кандидатставало вСМГ..3.5,75+5,536+2.6=17,25+5,536+12=34,786. начи все пак НЕГ води по бал.Но този сметки са безмислени, тъй като сравняваме две различни училища, с различно балообразуване. И освен това, това е балът само не немската паралелка, в която приемат едва 28 души.Останалите над 100 приети ученика, в английските паралелки, влизат и с далеч по-нисък бал.Трябва всичко да се гледа като се говори.Иначе няма спор, СМГ си е страхотно училище.
    Е да, различно е балообразуването, но аз гледам по минималния и максималния бал за 2010 година по паралелки, на първо място е СМГ. : )
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  9. #484

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    [quote="aras97"]И как сравняваш две различни неща, с два различни начина на балообразуване То по твоята логика тогава СМГ и НЕГ пасти да ядат като минимални и максимални балове. Баловете в ТУЕС примерно през 2010 надвишават 40... Ще кажеш, ами не може да ги сравняваме, нали..И ще си прав.Но не можем и да сравняваме СМГ с НЕГ.Човекът с минималния бал в немската палалелка на СМГ съвсем спокойно може при бал за езикова да е с по-нисък резултат.В предходния си пост демонстрирах как точно става това.А максималните балове и в двете училища бяха 36, тоест става дума за ученици с пълни шестици и по двата предмета на изпитите. Тепърва ще си 7 клас и ще научиш доста хватки от кандидатстването и балообразуването през идващата учебна година, сега не скачай толкова яростно, че си прав.Понеже не си.Та чак и да твърдиш, че някой дълбоко се лъжел.Ами не се лъже. [/quote

    Ей, ама не можеш да ме разбереш, се едно, карай, не ми се занимава. ; ))
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  10. #485
    Някой писал ли е 5ЕГ ( Варна) първо желание ;д ?
    u btw кога излизат резултатите от 1во класиране?
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  11. #486
    Има ли някои да е писал АЕГ (бургас) 1во желание.. ? А резултатите от п1рвото излизат на 24 тоест утре ..

  12. #487

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    u btw кога излизат резултатите от 1во класиране?
    Утре.
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  13. #488
    Някъде бях чула, че можело и днеска да излязат класиранията.. Ох, дано е такаааааа.. Ще полудея вече ... ЕГ "Пловдииииив" бъди така добра и ме вземи

  14. #489
    БЕЛ - 5,625
    МАТ - 4,929
    Удостоворение - всичко 6

    Ще ме приемат ли в ЕГ "Б.Брехт" Пазарджик с първи английски и втори немски??

    PS: Бала ми е 33,108

  15. #490

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от nickeyy97
    Някъде бях чула, че можело и днеска да излязат класиранията.. Ох, дано е такаааааа.. Ще полудея вече ... ЕГ "Пловдииииив" бъди така добра и ме вземи
    Еми да, ДО 24-ти ще излезнат, не се знае, успех и дано те приемат !
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  16. #491
    Най- вероятно - ДА !

  17. #492
    Тази година минималните балове за прием, за почти всички училища, ще спаднат с поне половин единица. Има по-малко кандидати и резултатите по математика са малко по-ниски от миналогодишните.

  18. #493

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от m14
    Тази година минималните балове за прием, за почти всички училища, ще спаднат с поне половин единица. Има по-малко кандидати и резултатите по математика са малко по-ниски от миналогодишните.
    E то беше ясно, че ще спаднат.
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  19. #494
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    В Пловдив не са паднали особено много...

  20. #495
    някой знае ли дали резултатите от първо класиране ще бъдат качени в интернет и къде мога да проверявам?иначе аз за първо желание писах 91 НЕГ с втори език английски

  21. #496
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Да ще бъдат качени!

  22. #497
    но къде?в кой саит?

  23. #498
    Аватара на beperfect
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    62
    Цитирай Първоначално написано от pizziif
    но къде?в кой саит?
    До колкото разбрах или в сайта на МОН или в сайта на РИО..

  24. #499
    Някой знае ли кога е записването след 1во класиране и какви документи ни трябват при записване ???

  25. #500
    Аватара на beperfect
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    62
    Цитирай Първоначално написано от pancho97
    Някой знае ли кога е записването след 1во класиране и какви документи ни трябват при записване ???
    Записването ще бъде от 27.06 до 29.06 за документите нямам инфо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си