.
Отговор в тема
Страница 34 от 75 ПървиПърви ... 2430313233343536373844 ... ПоследнаПърви
Резултати от 826 до 850 от общо 1856
  1. #826
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Едно въпросче може ли след второ класиране да се запиша в училището където съм приета и през това време да участвам в трето класиране?

  2. #827

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    София
    Мнения
    23
    Някой приет в НТБГ - София има ли, че не ми се разлиства назад да търся?
    Винаги напред, никога назад!

  3. #828
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Едно въпросче може ли след второ класиране да се запиша в училището където съм приета и през това време да участвам в трето класиране?
    За трето класиране си е всичко наново - като първо, наново в училището гнездо и т.н...

  4. #829
    Цитирай Първоначално написано от elifunniest
    Цитирай Първоначално написано от gryx7
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Цитирай Първоначално написано от elifunniest
    Аз съм във 7 СОУ - АЕ и ФЕ .. някой тамм или поне в това училище? момиче съмм бeше мии 3то желание!
    Здравей - аз също съм там с АЕ и Не - но ще участвам във второ класиране!
    И аз
    В коя от двете паралелки? Момиче, момче?
    АЕ и НЕ и съм момиче

  5. #830
    Някой в ОМГ "Акад. Кирил Попов" няма ли? Аз съм там с мат + АЕ

    А и някой има ли си на идея какво представлява имунизационния папорт?
    The Devil Fucks like God makes Love.

  6. #831
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Има ли някой от 73-то?

  7. #832

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София : ))
    Мнения
    272
    аз съм в първа английска с френски .. някой с този профил? ;дд
    Приятелите са като звездите .. Когато стане тъмно, само те се виждат ..

  8. #833
    аз съм в Езикова Гимназия Пловдив с английски език

  9. #834
    Приети във 2 АЕГ ? Да пишат каквато и паралелка да са

    Иначе да си кажа мнението за 1-вите и 2-рите гимназии .
    Никой не трябва да съжалява,че е приет във 2 АЕГ,а не в първа, например ! Както и за немските - в последните години 2-ра Е НА НИВОТО на 1-ва Няма толкова значение къде ще влезете,ако си учите

  10. #835
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Приети във 2 АЕГ ? Да пишат квато и паралелка да са

    Иначе да си кажа мнението за 1-вите и 2-рите гимназии .
    Никой не трябва да съжалява,че е приет във 2 АЕГ,а не в първа, например ! Както и за немските - в последните години 2-ра Е НА НИВОТО на 1-ва Няма толкова значение къде ще влезете,ако си учите
    AZ SAM PRIETA V 2AEG PARALELKATA MI E S AE NE I MATEMATIKA TI?

  11. #836
    Цитирай Първоначално написано от krisiuvalieva97
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Приети във 2 АЕГ ? Да пишат квато и паралелка да са

    Иначе да си кажа мнението за 1-вите и 2-рите гимназии .
    Никой не трябва да съжалява,че е приет във 2 АЕГ,а не в първа, например ! Както и за немските - в последните години 2-ра Е НА НИВОТО на 1-ва Няма толкова значение къде ще влезете,ако си учите
    AZ SAM PRIETA V 2AEG PARALELKATA MI E S AE NE I MATEMATIKA TI?
    Моята е същата,ама с ИЕ !! Я пиши на лично

  12. #837

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Къдет' ми падне
    Мнения
    67
    Мен ме приеха в първа немска
    Абе да ви питам какво трябва да подаваме в училището в което сме приети (см. удостоверение бележки) моля ви кажете какво точно

  13. #838
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от krasko97
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Едно въпросче може ли след второ класиране да се запиша в училището където съм приета и през това време да участвам в трето класиране?
    За трето класиране си е всичко наново - като първо, наново в училището гнездо и т.н...
    Това го знам въпроса ми е дали мога да се запиша в училище и да кандидатствам за трето класиране (записана в училището)?

  14. #839
    Кой тази година ще е 8-ми клас в 7-мо ?? и с каква паралека .. .. аз съм ЧЕ-АЕ, ИЕ, БЕЛ, ИнТ

  15. #840
    Цитирай Първоначално написано от gryx7
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Цитирай Първоначално написано от elifunniest
    Аз съм във 7 СОУ - АЕ и ФЕ .. някой тамм или поне в това училище? момиче съмм бeше мии 3то желание!
    Здравей - аз също съм там с АЕ и Не - но ще участвам във второ класиране!
    И аз

    и аз съм там с АЕ и ИЕ (момиче) ..

  16. #841
    Здравейте, искам да попитам от тук приетите на първо желание, къде сте се готвили за тези изпити.Аз поне съм от провинцията и съм се готвила сама , но на сестра ми и предстои следващат година кандидатстване след 7 ми клас и ще съм благодарна ако някой ни препоръча учебен център за подготовка.

  17. #842

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Plowdiw *
    Мнения
    68
    Който е в ЕГ “Иван Вазов“ - гр. Пловдив да пише ЛС

  18. #843
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Цитирай Първоначално написано от krasko97
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Едно въпросче може ли след второ класиране да се запиша в училището където съм приета и през това време да участвам в трето класиране?
    За трето класиране си е всичко наново - като първо, наново в училището гнездо и т.н...
    Това го знам въпроса ми е дали мога да се запиша в училище и да кандидатствам за трето класиране (записана в училището)?
    Не.

  19. #844
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от Fiction7577
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Цитирай Първоначално написано от krasko97
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Едно въпросче може ли след второ класиране да се запиша в училището където съм приета и през това време да участвам в трето класиране?
    За трето класиране си е всичко наново - като първо, наново в училището гнездо и т.н...
    Това го знам въпроса ми е дали мога да се запиша в училище и да кандидатствам за трето класиране (записана в училището)?
    Не.
    Жалко, мерси много.

  20. #845

    ПГИЧЕ

    Аз и една съученичка тази година завършихме 7 клас и кандидатствахме в ПГИЧЕ в град София.След като сега ни приеха ме интересува да ви попитам дали някой учи там и имате ли някакво създадено мнение за това място.Доколкото знам в тази сграда се намира и 142 СОУ. Въпросната гимназия е в квартал Красно село.
    Разровихме се снощи в интернет и видяхме,че има много лоши ,но и много добри мнения и не знаем на какво да вярваме.Ще ви бъда благодарна,ако ми кажете какво мислите Вие. Ако може ми пишете на ЛС.

  21. #846
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Здравейте, искам да попитам от тук приетите на първо желание, къде сте се готвили за тези изпити.Аз поне съм от провинцията и съм се готвила сама , но на сестра ми и предстои следващат година кандидатстване след 7 ми клас и ще съм благодарна ако някой ни препоръча учебен център за подготовка.
    Аз съм се готвила сама,но мои съученици са ходили на курсове във "Веди", "Регалия" и са доста доволни от преподаването там. Иначе ,ако на сестра ти и се учи и има желание ,може да постигне добри резултати и като се подготвя сама.
    Don't Change for Anyone, but Yourself.

  22. #847

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от dessyfreak
    аз съм в първа английска с френски .. някой с този профил? ;дд
    И аз съм в 1АЕГ но с испански

  23. #848
    Здравейте, при първо класиране съм приета в ФЕГ" Антоан дъо сент - Екзюпери" с АЕ сега ще участвам на второ и искам да попитам дали с бал 31,464 ще ме приемат в ЕГ "Иван Вазов" с ФЕ.

  24. #849
    Цитирай Първоначално написано от blackcat82
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Здравейте, искам да попитам от тук приетите на първо желание, къде сте се готвили за тези изпити.Аз поне съм от провинцията и съм се готвила сама , но на сестра ми и предстои следващат година кандидатстване след 7 ми клас и ще съм благодарна ако някой ни препоръча учебен център за подготовка.
    Аз съм се готвила сама,но мои съученици са ходили на курсове във "Веди", "Регалия" и са доста доволни от преподаването там. Иначе ,ако на сестра ти и се учи и има желание ,може да постигне добри резултати и като се подготвя сама.
    Благодаря ти за отговора

  25. #850
    • Код:
      [
      • Код:
        quote="kam22"]Още зайци във ФЕГ плд?? :D :D[/quoз
    Аз с АЕ ти с какъв език ??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си