.
Отговор в тема
Страница 41 от 75 ПървиПърви ... 3137383940414243444551 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 001 до 1 025 от общо 1856
  1. #1001

  2. #1002
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от hawksi
    Значи хора искам да попитам дали някой учи или има приятели в ГИЧЕ "Сесар Вайехо",спешно ми трябват мнения, главно за материална база ,ученици,учители ,обучение и тн.
    Чух от приятели, че 157-мо не било толкова хубаво, учителите не са много добри и материалната база не е нищо особено.

  3. #1003
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Аре беее... Няма ли да имам съученици във 2-ра АЕГ

  4. #1004
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy
    Аре беее... Няма ли да имам съученици във 2-ра АЕГ

    Много бих искала , но не сам !!!!

  5. #1005
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Ох.Тва кандидастване ми зе живота :Д Много се старах обаче накрая оплесках математиката и имам 4 70 ;д Иначе по Български имам 5 70 и бала ми е 32 900..Тая година си мислех,че бала ще падне в гимназиите(София) обаче той се дигна :Д На първо място ми беше 73 соу след това 9 Фег. На трето 1 аег обаче за жалост ме приеха 10 желание 7 соу. Малко се разочаровах и даже не мисля че на второ класиране нещо ще се промени.Даже сега се ядосвам че не писах всички профили на 9 Фег защото можеше и да ме приемат..
    А сега да попитам има ли някой приет в 7 соу и дали знае нещо за училището ?
    И аз доста се разочаровах ,защото бях писала НТБГ и балът 29.733 ми стигаше за една паралекла,ама явноо....Та,аз съм приета в 7мо соу и баща ми като ходи да подава документа за 2ро класиране,каза че училището не е лошо..

  6. #1006
    Здравейте! Аз съм от Варна и съм приет в VIII СОУПЧЕ "Ал.С.Пушкин".Подадох документи за 2-ро класиране и искам да попитам дали имам шанс за ГПЧЕ "Йоан Екзарх". Моят бал е 31.572, а минималният за там е 31.714. Благодаря предварително!

  7. #1007
    ей хора искам да попитам с колко горе доло стотни могат да намалят бала за 2-ро класиране моя бал за ОМГ Ак.К.ПОпов за системно програмиране е 31,769 , но минимания за 1-во е 32.180 . Според вас могат ли да ме приемат..

  8. #1008
    също искам да попитам около колко часа излизат резултаттите от второ класиране ?

  9. #1009
    Предполагам.че 2ро класиране ще излезе,както излезе първото-към 17 часа Но ако бъркам-някой да ме поправи

  10. #1010
    Благодаря !

  11. #1011
    Цитирай Първоначално написано от venelincho15
    ей хора искам да попитам с колко горе доло стотни могат да намалят бала за 2-ро класиране моя бал за ОМГ Ак.К.ПОпов за системно програмиране е 31,769 , но минимания за 1-во е 32.180 . Според вас могат ли да ме приемат..

    Никои не е медиум, за да ти отговори Това зависи колко деца приети в тази паралелка са се писали на 2ро класиране и каква ти е конкуренцията Иначе не искам да те разочаровам ама не ми се вярва да падне бал-а с почти половин единица
    Eй тая гад запетайката е не я мога !

  12. #1012
    [quote="betito28"]
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Ох.Тва кандидастване ми зе живота :Д Много се старах обаче накрая оплесках математиката и имам 4 70 ;д Иначе по Български имам 5 70 и бала ми е 32 900..Тая година си мислех,че бала ще падне в гимназиите(София) обаче той се дигна :Д На първо място ми беше 73 соу след това 9 Фег. На трето 1 аег обаче за жалост ме приеха 10 желание 7 соу. Малко се разочаровах и даже не мисля че на второ класиране нещо ще се промени.Даже сега се ядосвам че не писах всички профили на 9 Фег защото можеше и да ме приемат..
    А сега да попитам има ли някой приет в 7 соу и дали знае нещо за училището ?
    Направо все едно четеш мислите ми, и аз се подредих по същия начин, и аз сега съм 7мо, чакам второ класиране обаче като гледам баловете/ дето щяха да паднат с половин еденица/ ми сеструва че ще остана на същата позиция - Азсъм с АЕ и НЕ - ти с какво си ?

  13. #1013

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от ivchoee
    Благодаря !
    ето един който е горе долу като мен... Аз подадох за 2ро класиране ,защото ме приеха на 1во в 4та с испански ,а бала ми е 32,750..и сега за 1ва ще видя,а за 1во класиране е 32,856

  14. #1014
    Повече от фен Аватара на bbabyy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    322
    Oх. .а мене на 1 во класиране не са ме приели в 2 АЕГ с руски и математика, защото не ми е стигнало 00.036 БАЛ.. всички ми казват, че имам огромен шанс.. ноо много се притеснявам за това, че тази паралелка ми е чак на 4 то място ..

    Всеки с проблемите си . ;д
    Chichaaaaaaaaaaaaaaa ! ♥

  15. #1015
    Аватара на slavvito
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София
    Мнения
    35
    [quote="bbabyy"]Oх. .а мене на 1 во класиране не са ме приели в 2 АЕГ с руски и математика, защото не ми е стигнало 00.036 БАЛ.. всички ми казват, че имам огромен шанс.. ноо много се притеснявам за това, че тази паралелка ми е чак на 4 то място ..

    Всеки с проблемите си . ;д [/quote
    моя бал е 32,500 и на мен не ми е стигнало 0,072 което е също кофти!вси4ки ми казват че имам шанс,но и аз мн се притеснявам
    Женско съм!!;дддд

  16. #1016

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от bbabyy
    Oх. .а мене на 1 во класиране не са ме приели в 2 АЕГ с руски и математика, защото не ми е стигнало 00.036 БАЛ.. всички ми казват, че имам огромен шанс.. ноо много се притеснявам за това, че тази паралелка ми е чак на 4 то място ..

    Всеки с проблемите си . ;д
    така е ,аз имам повече разлика от тебе и определено се притеснвам защото все пак откъде да знам дали ще остнат някакви места за 2ро класиране изобщо... аз съм от варна ..междудругото ;д

  17. #1017
    Повече от фен Аватара на bbabyy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    322
    slavvito, на кое място ти е 2 АЕГ и каква паралелка?
    Chichaaaaaaaaaaaaaaa ! ♥

  18. #1018
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    ма аре дайте фейс поне ;д

    http://www.facebook.com/mladen.vachkov eto go moq
    аз се чуда за къв младен ми говореше ;дд
    Не бе тва не е моя тва е звездата на 2 аег на 15 септември го търси във 9б клас !
    К'ва звезда, бе?! Вие луди ли сте?

  19. #1019
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Моля ако мислите да кандидатствате във 2 аег или са ви приели там бъдете хубави момичета защото ни писна от повечето момичета които приличат на вампири
    Axaxaxa аз се надявам за момчетата ;ддд
    Ооо, хич не се надявай! Пълна скръб!

  20. #1020
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Моля ако мислите да кандидатствате във 2 аег или са ви приели там бъдете хубави момичета защото ни писна от повечето момичета които приличат на вампири
    Axaxaxa аз се надявам за момчетата ;ддд
    ее момчета си има достатъчно аре са 1 пример е Младен от 8б клас мн готин тип ако не го знаеш се запознай! ;дд
    Ще се застрелям, честно!

  21. #1021
    Повече от фен Аватара на bbabyy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    322
    Цитирай Първоначално написано от shakira96
    Цитирай Първоначално написано от iweetto
    Цитирай Първоначално написано от fadasda
    Моля ако мислите да кандидатствате във 2 аег или са ви приели там бъдете хубави момичета защото ни писна от повечето момичета които приличат на вампири
    Axaxaxa аз се надявам за момчетата ;ддд
    Ооо, хич не се надявай! Пълна скръб!
    хаха.. брутално .
    Chichaaaaaaaaaaaaaaa ! ♥

  22. #1022
    на мен не ми достигат 0.142 за ГПЧЕ "Йоан Екзарх" и съм доста притеснен дали ще ме приемат на 2-ро класиране

  23. #1023

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от ivchoee
    на мен не ми достигат 0.142 за ГПЧЕ "Йоан Екзарх" и съм доста притеснен дали ще ме приемат на 2-ро класиране
    при мен 0,106 ;д за 1ваЕГ

  24. #1024
    Аватара на merito0
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Varna ^^
    Мнения
    34
    Цитирай Първоначално написано от ivchoee
    на мен не ми достигат 0.142 за ГПЧЕ "Йоан Екзарх" и съм доста притеснен дали ще ме приемат на 2-ро класиране
    Аз съм приета там с френски, но отидох на 2 класиране. Ти с какъв език си?
    Hey, Mister Lover!
    I need a dancer!
    To make me shake my body!
    To make me break the floor!
    So show me your move!
    Your sexy ass move!
    You make me wanna touch..!

  25. #1025
    ivchoee , мисля че биха свалили бала...все пак тези 0.142 не са много и..Поне това е мое мнение и мисля,че ще те приемат Късмет

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си