.
Отговор в тема
Страница 66 от 75 ПървиПърви ... 1656626364656667686970 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 626 до 1 650 от общо 1856
  1. #1626
    Някой за ПМГ Хасково има ли?

  2. #1627
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Цитирай Първоначално написано от niki1998 Виж мнението
    az ve4e vidqh kade sam klasiran i6e m i go v tva na 7klas.mon.bg
    Кирилица

  3. #1628
    Някой приет в НТГ ?

  4. #1629
    Приета съм в езиковата в Търговище на 1 желание,но кандидатствах и във Варна,а там никъде не съм приета!
    Та, какво да правя,ако се запиша в езиковата в Търговище участвам ли във втори тур във Варна?

  5. #1630
    Искам да попитам ако участвам на второ класиране мястото в училището, в което съм приета на първо класиране, запазва ли се ?

  6. #1631
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Да , за милионни път , ДА !

  7. #1632
    Някой в ПМГ Бургас ?
    Hi haters, kiss kiss
    I see you later
    Hi haters,
    It was very very very nice to meet you

  8. #1633
    Някой в ПГСАГ Пловдив?

  9. #1634
    Какво трябва да се носи при записване в училището?

  10. #1635
    здравейте
    Приета съм на първо класиране в 157 ГИЧЕ Сесар Вайехо (София)
    Това ми е 4-то желание, преди него е само 1-ва испанска, но там балът е недостижим с моите 29.856

    Има ли някой, който е приет в 157-мо и ученици, които сега учат там. Аз днес ходих в това училище с майка ми, да се запознаем на място и останах с доста прилични впечатления. Прочетох доста негативни мнения тук и там, но аз пък досега учих в 7-мо, където пушачи, наркомани и турбогъзари/ки също не са на изчезване

    Чакам някой бъдещ съученик/ка, както и настоящ да се включи. Утре отиваме да се запиша и засега съм 100% сигурна, че там искам да уча.
    Последно редактирано от ayara : 06-27-2012 на 07:27

  11. #1636
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    АЗ съм във ФЕГ (Пловдив) с английски. Някой друг там?

  12. #1637
    Някой има ли в НТБГ в София (Търговия с ФЕ или Електр. търговия) ?

  13. #1638
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от rose14 Виж мнението
    всъщност за 91НЕГ и за първа английска знам така че ако може за 35-то СОУ ?
    Много е зле.

    + Всички, които изгонят от нашето ги пращат в него..

  14. #1639
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от 6ok4e Виж мнението
    ок де,ама как става ? тва за 2 класиране ако си приет на 1
    какви документи,от каде да ги вземем,каде да ги дадем
    Значи след като ви излязат резултатите от първо класиране, ако не сте доволни от тях можете да се явите на второ.
    Това става след като приключи записването на първо класиране. Тогава протича второ. Документите пак се подават в училището, в което си ги подал и на първо и ако не се лъжа пак са същите (провери в това училище за всеки случай).

    Колкото до това даали си губиш мястото - не. Две неща могат да се случат на второ класиране - или бала пак да не ти стигне и да си останеш в същото училище, в което си приет на първо класиране; или бала да ти е достатъчен и да влезеш в училището, за което се бориш на това класиране..

  15. #1640
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от ayara Виж мнението
    здравейте
    Приета съм на първо класиране в 157 ГИЧЕ Сесар Вайехо (София)
    Това ми е 4-то желание, преди него е само 1-ва испанска, но там балът е недостижим с моите 29.856

    Има ли някой, който е приет в 157-мо и ученици, които сега учат там. Аз днес ходих в това училище с майка ми, да се запознаем на място и останах с доста прилични впечатления. Прочетох доста негативни мнения тук и там, но аз пък досега учих в 7-мо, където пушачи, наркомани и турбогъзари/ки също не са на изчезване

    Чакам някой бъдещ съученик/ка, както и настоящ да се включи. Утре отиваме да се запиша и засега съм 100% сигурна, че там искам да уча.
    Познавам няколко ученици там, които остават неутрални, но учителят ни по история, който по-рано е преподавал там е напуснал, заради учениците и честно казано разказваше само лоши неща :/

  16. #1641
    Моля ви помогнете спешно до един час. НА ЖИВОТ ИЛИ СМЪРТ !!! значи записах се в американския колеж в софия, от благоевград съм, но брат ми казва че това е грешка, а баща ми казва че не е на кой за бога да вярвам ?!?!?!?!?!

  17. #1642
    Цитирай Първоначално написано от DSD Creations Виж мнението
    Моля ви помогнете спешно до един час. НА ЖИВОТ ИЛИ СМЪРТ !!! значи записах се в американския колеж в софия, от благоевград съм, но брат ми казва че това е грешка, а баща ми казва че не е на кой за бога да вярвам ?!?!?!?!?!
    Майко мила... вярвай на СЕБЕ СИ!
    Аз основно добри неща чувам за АК, и ако ти искаш там, така да е. Ти ще учиш в училището, а не те..

  18. #1643
    Цитирай Първоначално написано от LanaDelRey Виж мнението
    Майко мила... вярвай на СЕБЕ СИ!
    Аз основно добри неща чувам за АК, и ако ти искаш там, така да е. Ти ще учиш в училището, а не те..
    Знам, но дали баща ми ще ме прецака ако както брат ми казва ще си промени решението, трябва да не се поддавам!!!

  19. #1644
    Цитирай Първоначално написано от DSD Creations Виж мнението
    Знам, но дали баща ми ще ме прецака ако както брат ми казва ще си промени решението, трябва да не се поддавам!!!
    Едва ли ще те прецака, нали ти е баща.
    А и ако ме питаш мен си помисли хубаво сам - без никакви външни влияния и така си реши, но пак ти казах - според мен е правилно да отидеш да учиш там.

  20. #1645
    Цитирай Първоначално написано от LanaDelRey Виж мнението
    Едва ли ще те прецака, нали ти е баща.
    А и ако ме питаш мен си помисли хубаво сам - без никакви външни влияния и така си реши, но пак ти казах - според мен е правилно да отидеш да учиш там.
    You really encouraged me!!! Onward onto the future which awaits us !!! TRIUMPH TO GLORY !!! блаблабла MSS

  21. #1646
    Хора,ако съм приета по 1 желание някъде,но не искам там,наистина ли нямам право да се запиша на 2-рото си желание?

  22. #1647
    да има приети в 22 СОУ "Г.С.Раковски" ??

  23. #1648
    приета ли си по първо желание това е окончателно

  24. #1649
    Аз съм приета на първо желание в ГПЧЕ "Ромен Ролан", Стара Загора с Английски език + ФЕ..
    Някакви мнения,отзиви за там? (:

  25. #1650
    Има ли някой в НФСГ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си