.
Отговор в тема
Страница 6 от 75 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 1856
  1. #126

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    gr.Peshtera
    Мнения
    27
    Цитирай Първоначално написано от betito28
    Привет от мен...Аз много искам да кандидатствам в НПМГ ,но не съм сигурна за вътрешният изпит....Ако има някой който миналата година е кандидатствал там-да ми разясни малко.В какъв формат е изпита-свободен отговор,работа по един или два урока или е с а)б)в) ???А и какъв е балът за биология и биотехнологии и химия и биология???А и ако някой може да ми предложи други училища с биология...Благодаря предварително
    --Аз се гласих първо за ПМГ Биология с английски,после химия и английски,после Електротехникума с Системно програмиране и английски,а сега пак се върнах на ПМГ Биология с английски.Вече не знам,но сигурно ще е ПМГ.Ако някой учи в някое от тези училища да си каже мнението за всяко. А защо ,никога не пишете за кои град става въпрос.В кои град искаш да кандидатстваш?

  2. #127
    pacito,извинавай че не съм споменала за кой град става въпрос.Аз ще кандидатствам в София...

  3. #128
    Цитирай Първоначално написано от pacito
    Цитирай Първоначално написано от betito28
    Привет от мен...Аз много искам да кандидатствам в НПМГ ,но не съм сигурна за вътрешният изпит....Ако има някой който миналата година е кандидатствал там-да ми разясни малко.В какъв формат е изпита-свободен отговор,работа по един или два урока или е с а)б)в) ???А и какъв е балът за биология и биотехнологии и химия и биология???А и ако някой може да ми предложи други училища с биология...Благодаря предварително
    --Аз се гласих първо за ПМГ Биология с английски,после химия и английски,после Електротехникума с Системно програмиране и английски,а сега пак се върнах на ПМГ Биология с английски.Вече не знам,но сигурно ще е ПМГ.Ако някой учи в някое от тези училища да си каже мнението за всяко. А защо ,никога не пишете за кои град става въпрос.В кои град искаш да кандидатстваш?
    За град Варна става въпрос,изтървал съм да го напиша.

  4. #129
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    За 3 природо -математическа ли става въпрос?

  5. #130
    kamen971,за НПМГ София

  6. #131
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    За 3 природо -математическа ли става въпрос?
    Ако към мен се отнася въпроса,то да.

  7. #132

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    25
    Цитирай Първоначално написано от Sunrise97
    Остава още много малко до края на годината, а аз все още се колебая за училищата. Искам да попитам какво е мнението ви за първа и втора аег?
    По-добре 1 аег,ако искаш да учиш различен език от английски,ела при нас във фег,езика е доста по-труден от английския,но пък като цяло в даскалато не се учи чак толкова много,а и е на най-доброто място.Успех с изпита.
    Джагара-Джугара

  8. #133

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    25
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    Цитирай Първоначално написано от Mecheto506
    .. около 32,92.. което е доста несигурно като резултат.. МНого се притеснявам, но се успокоявам като си помисля, че остава около 1 месец, освен това ако вляза в елитно училище ще получа лаптоп!!!
    >
    Трябва да си подобриш бала за Немската-минималният миналата година там е бил 34.572 !
    Аз взех малко да се поуспокоявам, защото балът ми излиза 34.9 о последните пробни изпити и може и да вляза в 1НЕГ !
    Хора,споко,бе бал над 32.5 ще ви стигне за всички училища без евенуално 1 НЕГ.Преди 2 години бал около 32.5 беше адски висок,минлата година аха да е нисък.За момчетата особено над 32 си е супер,за момичета около 32.5,пък и не мислете само в най-високото,за да не се депресирате,ако не ви приемат,има и 2 класиране,а пък и в крайна сметка-не е всичко тоя изпит,радвам се,че го минах и пак да агитирам за фег,яко е,а балът е малко по-нисък отколкото НЕГ И испанската например.Успех.
    Джагара-Джугара

  9. #134
    betito28,
    За НПМГ има вътрешен само по математика, който е на 19 май. За да се явиш на него трябва да си сметнеш рейтинг(процента на всички състезания-като СМТ,Европейско Кенгуро,Иван Салабашев, Олимпиадата, Черноризец Храбър и мах тва са) и ако рейтинга ти е над 65% тогава можеш да се явиш!
    Ако рейтинга не ти стига тогава си ходи на изпита в НПМГ
    по математика е на 05.06
    по биология е на 04.06
    по химия е на 07.06
    за химията и биологията не съм 100%дали са така, може и да са обратно за по-сигурно виж в сайта на НПМГ! Успех!

  10. #135
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    Аз ще кандидатствам за МГ Варна Математика/АЕ или Математика/НЕ, още не съм реши Ако евентуално се изложа хипер-супер брутално и балът не ми за тези (за което се съмнявам честно казано) ще искам в 5та


  11. #136
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Аз ще пиша на 1-рво желание 1ЕГ:англииски ,а на второ с немски.Като ,3,4,5 и така ще изредя всички специалности на МГ“

  12. #137
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    В МГто е много добре, яко учене пада ако си при правилните учители Знам го от личен опит, от 5ти клас съм си тук Няма да сгрешиш ако решиш и да ги сложиш на 1во място. Успех с 1ва все пак


  13. #138
    Здравейте! И аз съм 7ми клас и сега като остава 1 семдица до изпитите съм се панирала яко... Та аз мисля на първо желание да пиша НПМГ с биология и биотехники (все още не съм решила с англ. или немски), на второ НУИИ Илия Петров и на трето Френската. Имали някой от зСофия с подобни желания? )

  14. #139

    :)

    Здравейте, аз съм от София и главно ще пиша езикови гимназии като 18 СОУ, 127 СОУ, 32 СОУ, 1 АЕГ, 2 АЕГ, 31 СУЧЕМ и др. с 1 език английски и 2 език немски. Също така съм много навита за СПГТ (Софийската професионална гимназия по туризъм) с профили Организация на хотелиерството (англ.ез.) и Екскурзоводско обслужване (англ.ез.). Пожелавам успех на всичи, малко остана.
    Be nice and smile to everyone you meet. You don't know what they are going through, and they might just need that smile. Atleast for a moment, it would make a lot of difference to them. Life give us many such moments to take other feel better. For tomorrow when you feel low, someone might smile and you feel better. ^^

  15. #140

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    4
    Дайте мнение за 9 ФЕГ СОФИЯ ! Искам да уча френски и испански, обаче в 35 соу френският е в комбинация с руски, пък в испанската е френският е втори език, а не първи ...Така че се очертава френската като първо желание, обаче нещо все лоши неща чувам за нея - верни ли са, не са ли....

  16. #141

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    sofiq
    Мнения
    1
    kakvo mislite za tazi podredba : 1-9feg alfons du lamartin , 2 - 23 frederik julio kuri , 3 - 164 migel de servantes , 4 - 18 sou yilqm gladston , 5 - 1AEG , 6 - 2 ang. tomas jefursan , 7 - 33 eg sveta sofiq , 8 - 22 sou g.s.rakovski , 9 - 32 sou kliment ohredski , 10 - 12 sou car ivan asen 2 , 11 - 157 sesar vaeho .................................................. . TOVA SA OB6TO ZETO SAMO EZIKOVI ISKAM I TAKA SI GI IZBRAH
    :* :*

  17. #142
    Остава много малко време до края и аз яко съм се панирала, въпреки че съм много добре по М и БЕЛ ама изпитите мнооооого ме стресират. Като цяло не съм от тея дето се притесняват, ама като всички ми повтарят, че имам само един шанс да се явя на тоя изпит и ми се изправя косата.
    Е, като първо желание се чудя дали да пиша 2 аег (преди ми беше сигурна, ама сега като ще я местят в Стрелбище мноого път ми се отваря), 32 СОУ, 18 СОУ или 31 СУЧЕМ. Във всички много искам да вляза и бала ми е сравнително висок (ок. 33,8 излиза), а и имам голямо желание да съм в добро училище, в което няма да ме е яд, че съм влязла. Е, някой има ли мнение кое от всички да пиша като 1 желание ??
    The Vampire Diaries...

  18. #143
    Цитирай Първоначално написано от sara134
    kakvo mislite za tazi podredba : 1-9feg alfons du lamartin , 2 - 23 frederik julio kuri , 3 - 164 migel de servantes , 4 - 18 sou yilqm gladston , 5 - 1AEG , 6 - 2 ang. tomas jefursan , 7 - 33 eg sveta sofiq , 8 - 22 sou g.s.rakovski , 9 - 32 sou kliment ohredski , 10 - 12 sou car ivan asen 2 , 11 - 157 sesar vaeho .................................................. . TOVA SA OB6TO ZETO SAMO EZIKOVI ISKAM I TAKA SI GI IZBRAH
    Много ще сбъркаш с 23-то и 33-то, това са доста,доста слаби училиша, в сравение с другите които си писал/а

  19. #144

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    25
    Цитирай Първоначално написано от keyti777
    Дайте мнение за 9 ФЕГ СОФИЯ ! Искам да уча френски и испански, обаче в 35 соу френският е в комбинация с руски, пък в испанската е френският е втори език, а не първи ...Така че се очертава френската като първо желание, обаче нещо все лоши неща чувам за нея - верни ли са, не са ли....
    Ела тука във фега,супер доброто е,според мен,1-езика го научаваш,2- същевременно се учи по-малко от другите елитни езикови гимназии- нег,испанската и аег.3-На супер доброто място е,близко ти е НДКто,близко ти е Попа и т.н.Какви коментари чуваш-че имало много наркомани ли?-навсякъде има наркомани,а и мисля,че при нас въобще не са най-много.Ако искаш да учиш по много ходи друаде,ако искаш да го караш по-леко става.
    Джагара-Джугара

  20. #145
    Нова съм във форума и се извинявам,ако нарушавам правилата с нещо ;]]
    Но може ли да попитам дали някой знае колко е минималният бал за 1 НЕГ гр. София? ;]]]

  21. #146
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Цитирай Първоначално написано от blackprincess123
    Нова съм във форума и се извинявам,ако нарушавам правилата с нещо ;]]
    Но може ли да попитам дали някой знае колко е минималният бал за 1 НЕГ гр. София? ;]]]
    34 и нещо.. минимален ;х
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  22. #147
    Цитирай Първоначално написано от RainbowGirl
    Цитирай Първоначално написано от blackprincess123
    Нова съм във форума и се извинявам,ако нарушавам правилата с нещо ;]]
    Но може ли да попитам дали някой знае колко е минималният бал за 1 НЕГ гр. София? ;]]]
    34 и нещо.. минимален ;х
    Мерси много ;c

  23. #148
    Цитирай Първоначално написано от blackprincess123
    Нова съм във форума и се извинявам,ако нарушавам правилата с нещо ;]]
    Но може ли да попитам дали някой знае колко е минималният бал за 1 НЕГ гр. София? ;]]]
    34,394 за момичета
    33,608 за момчета

  24. #149
    ахм .. ще трябва да се постарая на изпитите ;s мерси много

  25. #150
    Цитирай Първоначално написано от AliceWilliams
    Остава много малко време до края и аз яко съм се панирала, въпреки че съм много добре по М и БЕЛ ама изпитите мнооооого ме стресират. Като цяло не съм от тея дето се притесняват, ама като всички ми повтарят, че имам само един шанс да се явя на тоя изпит и ми се изправя косата.
    Е, като първо желание се чудя дали да пиша 2 аег (преди ми беше сигурна, ама сега като ще я местят в Стрелбище мноого път ми се отваря), 32 СОУ, 18 СОУ или 31 СУЧЕМ. Във всички много искам да вляза и бала ми е сравнително висок (ок. 33,8 излиза), а и имам голямо желание да съм в добро училище, в което няма да ме е яд, че съм влязла. Е, някой има ли мнение кое от всички да пиша като 1 желание ??

    С този бал 100 на 100 ще влезеш в 32 СОУ. Аз уча там и познавам половината 8мокласници, които влизат с 27-30 бал във всички паралелки .
    Sing once again with me.. Our strange duet !! [music]]
    If God is a Dj
    Life is a dance floor
    Love is the rhythm
    You are the music. < 33

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си