.
Отговор в тема
Страница 24 от 75 ПървиПърви ... 142021222324252627283474 ... ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 1856
  1. #576

    Спокойно !

    Спокойно, бе хора, който е сигурен в успеха си няма причина за притесняване ! Ако имате отлични оценки в училище и сравнително добри на "малките" матури , няма причина за паника ! Хайде успех на всички !!!

  2. #577

    неспокоино!!!

    Не съм спокоен макар че имам по-хубава диплома от underfroGG

  3. #578

    Re: неспокоино!!!

    Цитирай Първоначално написано от punkara5
    Не сам спокоен макар че имам по хубава диплома от underfrogGG
    Тишина !

  4. #579
    Аватара на LucySmith
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Столицата :)
    Мнения
    277
    Всъщност Вие къде искате да влезете?

  5. #580
    1АЕГ София.

  6. #581
    ЕГ,,Пловдив'' Профил АЕ

  7. #582
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    IV EГ "Фредерик-Жолио Кюри"

  8. #583
    Предлагам всички момичета и женчовци да спрат със спам-а (не мога да търпя).

    Все ми е една кой се търкаля или не... Факт е, че момичетата са с по-лабилна психика.

  9. #584
    Цитирай Първоначално написано от LucySmith
    Всъщност Вие къде искате да влезете?
    ЕГ " Пловдив " и ОМГ " Акад. К.П "

  10. #585
    И аз по радиото чух за след 12, но в нашето РИО (Пазарджик - www.riopz.com ) пише че след 17 ще излязат, пък и в училището, в което се записах така ми казаха...

    За да не се дразня отивам на плаж ии няма да мисля за това

  11. #586
    Цитирай Първоначално написано от LucySmith
    Всъщност Вие къде искате да влезете?
    НТБГ

  12. #587
    Ами аз искам да вляза в НПМГ или НТБГ и силно се надявам да е в НПМГ Хайде успех на всички,защото след около 1 час излизат резултатите

  13. #588

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    ЕГ"Пловдив" или ЕГ"Иван Вазов" - идвете гимназии с АЕ
    след това писах ОМГ- природоматематическа с АЕ, ФЕГ- пак с АЕ
    и най-накрая ПГСАГ - архитектура с АЕ
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  14. #589
    Знам,че ше се изцепя с тва мнение,но не мога просто .. ОМГ?! Е стига бе..знам какво значи,ама..и само гледаш,че например си влязъл там ии ОМГ ОМГ ОМГ,приеха ме в ОМГ .. тва е малко като ПУТКА в Перник .. в смисъл,яка абревиатура..

    А аз съм писала НПМГ,НТБГ,НФСГ,1 и 2 АЕГ и 33 ЕГ а дано да ме вземат в НПМГ,че там най-много искам

    betito28,с какво си се писала в НПМГ?
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  15. #590

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    ОМГ е Математическата гимназич в Пловдив
    Иначе да, жестоко е !
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  16. #591
    Извинявай какъв ти е бала ?

  17. #592

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Айде успех на всички.
    След 31 мин. и 10 секунди излизат резултатите
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  18. #593

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    31.964
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  19. #594
    От вчера ги чакам тия резултати ,първо беше в 12 .. не излязоха ,после в 3,4,4:30 ,ако и в 5 не излязът ще се побъркам.
    Don't Change for Anyone, but Yourself.

  20. #595
    Мега фен Аватара на gummybear
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 153
    Цитирай Първоначално написано от blackcat82
    От вчера ги чакам тия резултати ,първо беше в 12 .. не излязоха ,после в 3,4,4:30 ,ако и в 5 не излязът ще се побъркам.
    Е може и да не излязат точно в 5

    theo <333


  21. #596
    Е,да ама да не е "те към 17 ще излязат" ,защото и 17,59 пак е 17,нали? Да не прекаляват..оле,убедена съм,че в 17 и 30 ще е мноого трудно влизането в сайта..всички ще сме като побъркани и сайта ще се бъгне.Мое мнение де.
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  22. #597
    Ходих преди малко в моето училище(което е едно от гнездата във Варна) и още ги няма резултатите.Заместник-директорката ми каза,че чак след 17.30 може и по-КЪСНО да излязат
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  23. #598
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Ходих преди малко в моето училище(което е едно от гнездата във Варна) и още ги няма резултатите.Заместник-директорката ми каза,че чак след 17.30 може и по-КЪСНО да излязат

    АЙДЕ стига деееее!!!!

  24. #599
    Аватара на LucySmith
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Столицата :)
    Мнения
    277
    Цитирай Първоначално написано от Runaway11
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Ходих преди малко в моето училище(което е едно от гнездата във Варна) и още ги няма резултатите.Заместник-директорката ми каза,че чак след 17.30 може и по-КЪСНО да излязат

    АЙДЕ стига деееее!!!!
    Писна ми да чакам вече.

  25. #600
    Цитирай Първоначално написано от Runaway11
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Ходих преди малко в моето училище(което е едно от гнездата във Варна) и още ги няма резултатите.Заместник-директорката ми каза,че чак след 17.30 може и по-КЪСНО да излязат

    АЙДЕ стига деееее!!!!
    Стига бе днеска колкото пъти питахме ,толкова пъти ни казваха различно време.Накрая ще вземат да кажа ,че ще излязът утре и ...
    Don't Change for Anyone, but Yourself.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си