.
Отговор в тема
Страница 1 от 74 123451151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 1856

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    Училища, Желания и Резултати - Прием след 7 клас (2011)

    Здравейте ! Тук всеки може да пише къде иска да кандидатства,това е новата тема която продължава темата на Leda. Аз лично ще кандидатствам в 1ЕГ Варна с немски език А вие каде мислите да кандидатствате ............?

    Едит:
    Марикрам темата като важна и като продължание на тази от 2010 година.
    Променям заглавието, за да е ясно, че тук е мястото да се обсъждат изпити, училища, желания и резултати без да се пускат отделни теми за всяко училище.
    Моля от тук нататък всякакви въпроси относно каквото и да е свързано със кандидатстването след 7 клас да бъде концентрирано тук.

    Успех на всички и късмет.
    амк933

  2. #2
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Аз съм 12ти клас, ама просто няма как да не ти го кажа, че в Първа е ужасен тормоз.. Много ги стягат там да учат.. Ако си амбициозен и не ти пречи, пожелавам ти успех!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  3. #3
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Да като цяло мисля ,че сам такав .Аз за това искам точно първа защото там се учи мн.

  4. #4
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Браво! Аз не съм такава Ама вече завършвам така или иначе.. Успех ти пожелавам!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  5. #5
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    ПИШЕТЕ!!!!!!! Каде мислите да кандидатствате ............? :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на SlowDownBaby
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 336
    Oх аз искам нещо с мода и дизайн и си мислих за колеж Св. Ариадна...въпреки,че май има нещо гнило в тоя университет,за това сигурно ще е във Пловдив АМТИИ
    Моля те шофирай внимателно.Пази живота на близките ни,любимите ни,нашия и своя !

  7. #7
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Вие на сте ме разбрали тази тема е за кандидатстване след 7 клас

  8. #8
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Копеле, къде ще копаем?". XD
    момиче

  9. #9
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от arizona
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската

  10. #10
    Фен Аватара на eilhar
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    The dark side of the moon, in the eye of the storm.
    Мнения
    238
    Цитирай Първоначално написано от kamen971 Виж мнението
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската
    Абсолютно си в грешка :д от Испанската, НГДЕК и СМГ излизат нормални хора. Другите.. пропадаш просто.
    Last.fm

    ~ Seek the roses along the way, just beware of the thorns
    ~ Si vis pacem, para bellum

    dontcare ^^

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от eilhar Виж мнението
    Абсолютно си в грешка :д от Испанската, НГДЕК и СМГ излизат нормални хора. Другите.. пропадаш просто.

    Айде пак обобщения. А какви излизат от 1 АЕГ, от 2 АЕГ, от 91 НЕГ, от 73 СОУ, пропадняци някакви ли? Аре стига бе ! Пропаднали има навсякъде.Нормални хора също, такива си излизат и от по-обикновени училища. Всичко си зависи най-вече от човека.

  12. #12
    Фен Аватара на eilhar
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    The dark side of the moon, in the eye of the storm.
    Мнения
    238
    Цитирай Първоначално написано от irrationalDecision Виж мнението
    Айде пак обобщения. А какви излизат от 1 АЕГ, от 2 АЕГ, от 91 НЕГ, от 73 СОУ, пропадняци някакви ли? Аре стига бе ! Пропаднали има навсякъде.Нормални хора също, такива си излизат и от по-обикновени училища. Всичко си зависи най-вече от човека.
    Мдаа, от човека и от компанията
    Last.fm

    ~ Seek the roses along the way, just beware of the thorns
    ~ Si vis pacem, para bellum

    dontcare ^^

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от kamen971 Виж мнението
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската
    Ами някоя която не е езикова в софия знаеш ли ??? И ако някои може да ми каже нещо за Джон Атанасов ?
    Последно редактирано от Bebee13 : 05-01-2012 на 14:08

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Здравейте ,
    искам да ви попитам нещо относно кандидатстването . Въпроса ми е как да разбера в кои у-ща език се учи от 0-та ? Само в елитните езикови ли ? Тоест ,примерно , ако първи език е англ. ,а втори .. японски , японският отначалото ли се учи ,или от там , от където би трябвало да сте стигнали до края на 7-ми клас - да го продължите . ?

    ! Bebee13 ! - кое те интересува ? Бала , паралелките , или като цяло как е - учители , обучение , база ?

  15. #15
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Здравейте ,
    искам да ви попитам нещо относно кандидатстването . Въпроса ми е как да разбера в кои у-ща език се учи от 0-та ? Само в елитните езикови ли ? Тоест ,примерно , ако първи език е англ. ,а втори .. японски , японският отначалото ли се учи ,или от там , от където би трябвало да сте стигнали до края на 7-ми клас - да го продължите . ?

    ! Bebee13 ! - кое те интересува ? Бала , паралелките , или като цяло как е - учители , обучение , база ?
    За вторият език - започва се отначало, а ако имате много желаещи - възможно е да ви разделят на групи, чрез тест.
    Но едната винаги ще е начинаеща.
    Нулева година има и в математическите гимназии, питаш в самото училище //или гледаш на уебсайта.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #16
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Bebee13 Виж мнението
    Ами някоя която не е езикова в софия знаеш ли ??? И ако някои може да ми каже нещо за Джон Атанасов ?
    Джон Атанасов има хубави профили, но нивото на учениците е доста ниско, и е възможно и твоето да падне.
    За гимназия от този тип - ТУЕС, има допълнителен изпит по математика (по мое време държах и физика, и математика).

    НПМГ - има математика, химия, физика, география, биология, каквото ти сърце иска, но пак има допълнителни изпити.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #17
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Еми сигурно на 1во място ще е испанската, на 2ро немската, на 3то руската ама ще видим първо какъв ще ми е балът.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  18. #18
    Аз мноого искам в американскя колеж. Иначе държавни: 1ва английска с втори език испански, испанската гимназия с английски език(втори) Това са.. Знам, че не са много, но затова уча много, за да не се налага да добавям повече училища с по-нисък бал. И може би немската с втори англ.ез. Немската, защото е с най-висок бал и нямам нищо против езика (даже го харесвам), испанската, защото ОБОЖАВАМ испански език, а английската, защото... защото е англйска. Да ви попитам... в първа английска ще получа ли англ диполма?

  19. #19
    Благодаря ти! Уфф, дано вляза в АК и да не се занимавам с другите.. Не, че са зле, просто искам да уча в Сащ и ако не ме приемат-Англия. Но за мен не трябва да има вариант, че не са ме приели там, защото искам да живея в Америка

  20. #20
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    И аз тази година уча много само математиката мe притеснява,иначе по Бел. сам много добър.Аз се боря за Първа английска Варна(First language school) с немски език .Пожелавам успех на всички ви!! Тази година се очертава лесен изпит !

  21. #21
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Цитирай Първоначално написано от sisinata
    Благодаря ти! Уфф, дано вляза в АК и да не се занимавам с другите.. Не, че са зле, просто искам да уча в Сащ и ако не ме приемат-Англия. Но за мен не трябва да има вариант, че не са ме приели там, защото искам да живея в Америка
    Аз пък искам да живея в Германия или Англия за това ще кандидатствам в 1ЕГ Варна защтото искам да науча перфектно 2 езика които ще ми трябват

  22. #22
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Не, няма да получиш. Можеш да си държиш изпити за сертификати за владеене на езика, при това не по организация на даскалото.
    Единствената държавна гимназия в България, която заедно с българската дава и чужда диплома , е 91 НЕГ.И то само в определени паралелки, така нареченитe Leistung. Изпитът е след 8 клас само за хора от гимназията.
    Не съм съгласен и във Варна се получават сертификати ,и то в 1ЕГ http://www.1eg-varna.eu/toefl.html

  23. #23
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Не съм много запознат с дипломите като цяло . Но исках да кажа че не само в София се вземат сертификати за владеенето на английски например.

  24. #24
    Испанската във Варна .. как се образува бала че не съм много наясно ?
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кошмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!!!

  25. #25
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Който му се занимава с графичен дизайн или нещо подобно да идва в нащо даскало госпожата по графичен дизайн е супер мацка :P ще учите фотошоп и разни такива и имаме нови кабинети с климатици и всички екстри

    http://www.ptgvarna.com/
    http://www.youtube.com/watch?v=0_0xo...el_video_title

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си