.
Отговор в тема
Страница 16 от 75 ПървиПърви ... 61213141516171819202666 ... ПоследнаПърви
Резултати от 376 до 400 от общо 1856
  1. #376
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Fiction7577, добре тогава. Спирам да чета списание "Атласи", чийто главни редактори очевидно знаят по-малко от теб и ме объркват . Не знам дали испанският е официален език във всички страни на Южна Америка, но знам, че разговорно и във всекидневието използват език, различен от посочения. Така и не разбрах какво общо имат континентите (и кое съм объркала), че да е излагация шестицата ми по география... но ти си знаеш!
    Love is everything!

  2. #377
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    Fiction7577, добре тогава. Спирам да чета списание "Атласи", чийто главни редактори очевидно знаят по-малко от теб и ме объркват . Не знам дали испанският е официален език във всички страни на Южна Америка, но знам, че разговорно и във всекидневието използват език, различен от посочения. Така и не разбрах какво общо имат континентите (и кое съм объркала), че да е излагация шестицата ми по география... но ти си знаеш!
    Ми или прочети пак какво е написано, или ги захвърли, то си е твоя работа. Както се каза по-горе в страни като Чили, Аржентина, Уругвай, Венецуела, Перу и още няколко, официалният им език си е точно ИСПАНСКИ.

    За континентите имах предвид, да не си гледала СЛУЧАЙНО, Европа, а не Южна Америка.

    Щом по география имаш 6, или това нещо си го изпуснала ти, или вашата учителка е решила, че го знаете. Знам ли.. питай родителите си (примерно) за езиците, които се говорят в Южна Америка, 100% ще ти кажат испански.

    Що се отнася до това списание, No Comment.

  3. #378
    Аз се чудя къде да влезна.Балът ми е 32,67.Да остана в италиянския лицей или да ходя в испанската гимназия.Плс помогнете!

  4. #379
    БЕЛ - 4,982
    Математика - 4,929
    БАЛ за ОМГ,,Академик Кирил Попов'' - Пловдив - 31,769
    БАЛ за ЕГ,,Иван Вазов'' или ЕГ ,,Пловдив'' - 31,822
    БАЛ ЗА 2010 В ПЛОВДИВ

  5. #380
    БАЛ ЗА ПЛОВДИВ 2010
    ЕГ ,,ПЛОВДИВ''
    ЧУЖДОЕЗИКОВ,АЕ - 31,644
    ЧУЖДОЕЗИКОВ,НЕ - 31,178

    ЕГ ,,ИВАН ВАЗОВ''
    ЧУЖДОЕЗИКОВ - 31,178

    ОМГ ,,АКАДЕМИК КИРИЛ ПОПОВ''
    СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ - 31,608

    ДАНО ДА МИ СТИГНЕ

  6. #381
    Може ли някой да уточни кои са 7-те паралелки в 91 НЕГ и дали трябва да се пишат по отделно паралелките със съответните профили или само името на у-щето?
    Предварително благодаря!!

  7. #382
    ^ мога само да кажа,че всяка паралелка ти е отделно желание.

    А аз искам да питам за 2-ра АЕГ Томас Джеферсън..какво ще кажете,хубаво ли е училището,подготовката и т.н? Защото с бал 31,250 няма да стане за 1 АЕГ,поне да е във 2-ра..та въпроса ми е дали не е 2-ра по причина,да не би да е по-зле от 1-ва?
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  8. #383
    Мерси за бързия отговор
    Някой по нагоре беше писал, че 2 АЕ е по-добра от 1 АЕ, но според мен са еднакво добри и двете. От друга стран съм чувала много отрицателни отзиви за 1 АЕ, че там има много наркомани, но не мога да грантирам до колко това е вярно.

  9. #384

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от rbdrbd
    Мерси за бързия отговор
    Някой по нагоре беше писал, че 2 АЕ е по-добра от 1 АЕ, но според мен са еднакво добри и двете. От друга стран съм чувала много отрицателни отзиви за 1 АЕ, че там има много наркомани, но не мога да грантирам до колко това е вярно.
    Определено (поне според мен де) 2 АЕГ е по-добра от 1 АЕГ. Да и аз съм чувал много лоши мнения за 1 АЕГ, докато имам приятели от 2 АЕГ и са много доволни.
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  10. #385
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    Цитирай Първоначално написано от rbdrbd
    Мерси за бързия отговор
    Някой по нагоре беше писал, че 2 АЕ е по-добра от 1 АЕ, но според мен са еднакво добри и двете. От друга стран съм чувала много отрицателни отзиви за 1 АЕ, че там има много наркомани, но не мога да грантирам до колко това е вярно.
    Определено (поне според мен де) 2 АЕГ е по-добра от 1 АЕГ. Да и аз съм чувал много лоши мнения за 1 АЕГ, докато имам приятели от 2 АЕГ и са много доволни.
    Дам мен всички учители,които разпитвам за училищата ми казват че 2аег е по-добра,а и са ми казвали,че 2аег ще я местят в квартал Стрелбище това вярно ли е?

  11. #386
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    ^ мога само да кажа,че всяка паралелка ти е отделно желание.

    А аз искам да питам за 2-ра АЕГ Томас Джеферсън..какво ще кажете,хубаво ли е училището,подготовката и т.н? Защото с бал 31,250 няма да стане за 1 АЕГ,поне да е във 2-ра..та въпроса ми е дали не е 2-ра по причина,да не би да е по-зле от 1-ва?
    Не нивото е доста високо. Хубавото на 2аег е, че в нея има много готини хора аз лично познавам много такива. Дори 2аег има някои предимства пред 1ва..

  12. #387
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    320
    29.5 бал дали ще стигне за мг Русе с профил информатика? Много прецаках математиката, поне за АГ бала ми е по-висок.

  13. #388
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    4.089 По Математика и 5.071 По Български.
    БАЛ : 30,320
    Ще пиша на 1-во - IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" с Испански
    Понеже аз имам г/д като твоя бал и ще кандидатсвам в същата гивнация със същия език.Мислиш ли ,че бала ще стигне?Щот миналата година е бил 30,894..сорри за спама
    Би трябвало, защото четох, че тая година резултатите са по-ниски и бала ще падне сиг. надолу
    МАЙКООО ЧОВЕЕКК!! Балът ни се различава точно с 002 добре, че не са ни еднакви Аз имам 30,322 точно бал и ще кандидатсвам също в 4ТА ЕГ с ИСПАНСКИ език !! Предната год. минималният бал е бил 30,36, така че да се надяваме да ни приемат
    Enjoy Life ^_-

  14. #389
    Здравейте, някой знае ли минималния бал от миналата година за ГПЧЕ "Хр.Ботев" (гр.Кърджали) за паралелка английски с немски?Оформя ми се бал 33,678 и се чудя дали ще ме приемат.Доколкото разбрах миналата година са приемали с 31, но момчета, пък и не знам със сигурност дали е така.
    Момиче съм.

  15. #390
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    ^ мога само да кажа,че всяка паралелка ти е отделно желание.

    А аз искам да питам за 2-ра АЕГ Томас Джеферсън..какво ще кажете,хубаво ли е училището,подготовката и т.н? Защото с бал 31,250 няма да стане за 1 АЕГ,поне да е във 2-ра..та въпроса ми е дали не е 2-ра по причина,да не би да е по-зле от 1-ва?
    Училището е хубаво. Не мисля, че ще съжаляваш. Сега съм 8 клас там и подготовката е добра даже мн. добра (ще те спукат от учене на АЕ). Другото което правят се мн екскурзии, лагери, зелени което си е плюс ;дд Но мин година минималния мал беше около 32 така че с 31,250 не е 100% че ще влезнеш. А и последно от септември си имаме нова сграда в Стрелбище )

  16. #391
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    А аз искам да питам за 2-ра АЕГ Томас Джеферсън..какво ще кажете,хубаво ли е училището,подготовката и т.н? Защото с бал 31,250 няма да стане за 1 АЕГ,поне да е във 2-ра..та въпроса ми е дали не е 2-ра по причина,да не би да е по-зле от 1-ва?
    Хубаво е училището. Тази година май ще увеличават бала, така че не знам дали ще влезеш. Иначе новата сграда е супер. Ако влезеш няма да съжаляваш.

  17. #392
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    4.089 По Математика и 5.071 По Български.
    БАЛ : 30,320
    Ще пиша на 1-во - IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" с Испански
    Понеже аз имам г/д като твоя бал и ще кандидатсвам в същата гивнация със същия език.Мислиш ли ,че бала ще стигне?Щот миналата година е бил 30,894..сорри за спама
    Би трябвало, защото четох, че тая година резултатите са по-ниски и бала ще падне сиг. надолу
    МАЙКООО ЧОВЕЕКК!! Балът ни се различава точно с 002 добре, че не са ни еднакви Аз имам 30,322 точно бал и ще кандидатсвам също в 4ТА ЕГ с ИСПАНСКИ език !! Предната год. минималният бал е бил 30,36, така че да се надяваме да ни приемат
    Едва ли ще е на първо класиране.

  18. #393
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от Fiction7577
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    4.089 По Математика и 5.071 По Български.
    БАЛ : 30,320
    Ще пиша на 1-во - IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" с Испански
    Понеже аз имам г/д като твоя бал и ще кандидатсвам в същата гивнация със същия език.Мислиш ли ,че бала ще стигне?Щот миналата година е бил 30,894..сорри за спама
    Би трябвало, защото четох, че тая година резултатите са по-ниски и бала ще падне сиг. надолу
    МАЙКООО ЧОВЕЕКК!! Балът ни се различава точно с 002 добре, че не са ни еднакви Аз имам 30,322 точно бал и ще кандидатсвам също в 4ТА ЕГ с ИСПАНСКИ език !! Предната год. минималният бал е бил 30,36, така че да се надяваме да ни приемат
    Едва ли ще е на първо класиране.
    Отказах се влизам с френски дали от първо ще ме приемат?

  19. #394

  20. #395

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от joronir
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    Цитирай Първоначално написано от rbdrbd
    Мерси за бързия отговор
    Някой по нагоре беше писал, че 2 АЕ е по-добра от 1 АЕ, но според мен са еднакво добри и двете. От друга стран съм чувала много отрицателни отзиви за 1 АЕ, че там има много наркомани, но не мога да грантирам до колко това е вярно.
    Определено (поне според мен де) 2 АЕГ е по-добра от 1 АЕГ. Да и аз съм чувал много лоши мнения за 1 АЕГ, докато имам приятели от 2 АЕГ и са много доволни.
    Дам мен всички учители,които разпитвам за училищата ми казват че 2аег е по-добра,а и са ми казвали,че 2аег ще я местят в квартал Стрелбище това вярно ли е?
    Да, вярно е.. От Септември се местят .. А някой знае ли къде точно ще е в Стрелбище ?
    Don't cry, say fuck u and smile. ( :

  21. #396
    хора .. моля ви ... кажете ми .. според вас 1 или 2 немска гимназия е по добра ? .. чувам мн различни мнения и мн се колебая .. просто не знам кое искам повече ;хх

  22. #397
    Имам много приятели във 2ра немска и нико от тях не е казал нищо отрицателно за гимнаията. Всички са мега доволни, също така и материалната и техническа база е може би най-добрата в страната.Според мен тя е по-добрия избор.

  23. #398
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Ще те приемат, да.

  24. #399
    Цитирай Първоначално написано от joanittka
    хора .. моля ви ... кажете ми .. според вас 1 или 2 немска гимназия е по добра ? .. чувам мн различни мнения и мн се колебая .. просто не знам кое искам повече ;хх
    И аз това се чудех
    Какъв ти е бала??

  25. #400
    Цитирай Първоначално написано от joanittka
    хора .. моля ви ... кажете ми .. според вас 1 или 2 немска гимназия е по добра ? .. чувам мн различни мнения и мн се колебая .. просто не знам кое искам повече ;хх
    И аз това се чудех
    Какъв ти е бала??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си