.
Отговор в тема
Страница 1 от 75 123451151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 1856
  1. #1
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    Училища, Желания и Резултати - Прием след 7 клас (2011)

    Здравейте ! Тук всеки може да пише къде иска да кандидатства,това е новата тема която продължава темата на Leda. Аз лично ще кандидатствам в 1ЕГ Варна с немски език А вие каде мислите да кандидатствате ............?

    Едит:
    Марикрам темата като важна и като продължание на тази от 2010 година.
    Променям заглавието, за да е ясно, че тук е мястото да се обсъждат изпити, училища, желания и резултати без да се пускат отделни теми за всяко училище.
    Моля от тук нататък всякакви въпроси относно каквото и да е свързано със кандидатстването след 7 клас да бъде концентрирано тук.

    Успех на всички и късмет.
    амк933

  2. #2
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Аз съм 12ти клас, ама просто няма как да не ти го кажа, че в Първа е ужасен тормоз.. Много ги стягат там да учат.. Ако си амбициозен и не ти пречи, пожелавам ти успех!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  3. #3
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Да като цяло мисля ,че сам такав .Аз за това искам точно първа защото там се учи мн.

  4. #4
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Браво! Аз не съм такава Ама вече завършвам така или иначе.. Успех ти пожелавам!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  5. #5
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    ПИШЕТЕ!!!!!!! Каде мислите да кандидатствате ............? :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на SlowDownBaby
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 336
    Oх аз искам нещо с мода и дизайн и си мислих за колеж Св. Ариадна...въпреки,че май има нещо гнило в тоя университет,за това сигурно ще е във Пловдив АМТИИ
    Моля те шофирай внимателно.Пази живота на близките ни,любимите ни,нашия и своя !

  7. #7
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Вие на сте ме разбрали тази тема е за кандидатстване след 7 клас

  8. #8
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Копеле, къде ще копаем?". XD
    момиче

  9. #9
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от arizona
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската

  10. #10
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Еми сигурно на 1во място ще е испанската, на 2ро немската, на 3то руската ама ще видим първо какъв ще ми е балът.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  11. #11
    Аз мноого искам в американскя колеж. Иначе държавни: 1ва английска с втори език испански, испанската гимназия с английски език(втори) Това са.. Знам, че не са много, но затова уча много, за да не се налага да добавям повече училища с по-нисък бал. И може би немската с втори англ.ез. Немската, защото е с най-висок бал и нямам нищо против езика (даже го харесвам), испанската, защото ОБОЖАВАМ испански език, а английската, защото... защото е англйска. Да ви попитам... в първа английска ще получа ли англ диполма?

  12. #12
    Благодаря ти! Уфф, дано вляза в АК и да не се занимавам с другите.. Не, че са зле, просто искам да уча в Сащ и ако не ме приемат-Англия. Но за мен не трябва да има вариант, че не са ме приели там, защото искам да живея в Америка

  13. #13
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    И аз тази година уча много само математиката мe притеснява,иначе по Бел. сам много добър.Аз се боря за Първа английска Варна(First language school) с немски език .Пожелавам успех на всички ви!! Тази година се очертава лесен изпит !

  14. #14
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Цитирай Първоначално написано от sisinata
    Благодаря ти! Уфф, дано вляза в АК и да не се занимавам с другите.. Не, че са зле, просто искам да уча в Сащ и ако не ме приемат-Англия. Но за мен не трябва да има вариант, че не са ме приели там, защото искам да живея в Америка
    Аз пък искам да живея в Германия или Англия за това ще кандидатствам в 1ЕГ Варна защтото искам да науча перфектно 2 езика които ще ми трябват

  15. #15
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Не, няма да получиш. Можеш да си държиш изпити за сертификати за владеене на езика, при това не по организация на даскалото.
    Единствената държавна гимназия в България, която заедно с българската дава и чужда диплома , е 91 НЕГ.И то само в определени паралелки, така нареченитe Leistung. Изпитът е след 8 клас само за хора от гимназията.
    Не съм съгласен и във Варна се получават сертификати ,и то в 1ЕГ http://www.1eg-varna.eu/toefl.html

  16. #16
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Не съм много запознат с дипломите като цяло . Но исках да кажа че не само в София се вземат сертификати за владеенето на английски например.

  17. #17
    Испанската във Варна .. как се образува бала че не съм много наясно ?
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кошмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!!!

  18. #18
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Който му се занимава с графичен дизайн или нещо подобно да идва в нащо даскало госпожата по графичен дизайн е супер мацка :P ще учите фотошоп и разни такива и имаме нови кабинети с климатици и всички екстри

    http://www.ptgvarna.com/
    http://www.youtube.com/watch?v=0_0xo...el_video_title

  19. #19
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Цитирай Първоначално написано от Munut0
    Испанската във Варна .. как се образува бала че не съм много наясно ?
    Бала за испанската мисля , че беше 31,8 миналата година тази година се очертава да е същият! Като цяло Испанската е добро училище и едно от най-елитните в града.Аз мисля че сам за 1ЕГ или МГ англижски . Късмет на всички !!!!!!!!!!!!!!!!! :P

  20. #20
    МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ "БАБА ТОНКА" В РУСЕ....

  21. #21
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    Утре сам на пробен изпит по Бел. в Соу Димчо Дебелянов, стискайте ми палци!

  22. #22
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1ег

    ПИШЕТЕ!!!!!!! Каде мислите да кандидатствате ............?

  23. #23

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    77
    аз засега мисля в 1НЕГ или СМГ.Накой знае ли с какъв бал се влиза?

  24. #24

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    77
    Мнения за 138СОУ

  25. #25
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe2
    Който му се занимава с графичен дизайн или нещо подобно да идва в нащо даскало госпожата по графичен дизайн е супер мацка :P ще учите фотошоп и разни такива и имаме нови кабинети с климатици и всички екстри

    http://www.ptgvarna.com/
    http://www.youtube.com/watch?v=0_0xo...el_video_title
    Хаха това Механото ли е ? В училище някакви идваха и ни казаха,че е по-добре да пишем него пред 1ЕГ И МГ хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си