.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: SOS :(

  1. #1

  2. #2
    Повече от фен Аватара на LudotoDevoiche
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    481
    Купи си Зинерит ... На мен ми излизат понякога такива пъпки и много ми помага Но да знаеш, че изсушава кожата.

  3. #3

    Ползвала съм го Зинерит заедно със Скинорен крем .. но не помага
    Save the earth! Its the only planet with chocolate.
    момиче

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    346
    Опитай с Вита Мерфен.

  5. #5
    Аватара на nana26
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    в облаците ^^
    Мнения
    149
    и моите бяха предимно подкожни (ако е нещо подобно на това http://dieti-zdrave.hit.bg/akne.jpg или http://www.skinsight.com/images/dx/w...ris_928_lg.jpg) ходих на дерматоложка и тя ми изписа Acneout (10 лв.) - 2 пъти в седмицата + DalacinT (6 лв. и нещо) - 2 пъти на ден ... наистина съм страшно доволна, всичко изчезна
    пп: понеже е много важно и самото почистване на лицето аз го правя с това http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=34517 вместо сапун
    пп2: понеже всичко ще ти излезе доста солено (като цена) виж още един дерматолог (различен) защото всяка кожа е различна
    пп3: стискам палци
    ..Музиката е по-възвишено откровение от всяка мъдрост и философия ..

  6. #6

  7. #7
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Цитирай Първоначално написано от victoriassecret1
    Опитай с Вита Мерфен.
    Вита Мерфен не е ли за рани?
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  8. #8
    Акне аут и не ги стискай :P

  9. #9
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Аз ще ти препоръчам нещо малко по-неизвестно на фона на най-често предлаганите продукти против пъпки. Кремчето се казва "Кларина" и се води натурална козметика, има го в повечето аптеки, цената му е 2.50лв. макс... Пробвай го. Със сигурност няма да навреди и е едно от най - добрите неща за тоя тип проблеми.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  10. #10
    Аватара на nana26
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    в облаците ^^
    Мнения
    149
    Цитирай Първоначално написано от LittleConfused
    ... за почистването ползвам Гарниер Пюр 3 в 1 ,въпреки че не съм чувала особено добре мнения за него.
    няма и как да чуеш преди да ида на дерматолог ползвах него ... жената ми каза цитирам "първата ти работа след като се прибереш е да го изхвърлиш" ако не се лъжа той имаше някакви топченца мънички из него (дано ме разбра) които добълнително раздразвали тоя тип пъпки ... тя ми препоръча тоя продукт на Iwostin щото е гладичък (като гел) бил подходящт.. при мене свърши работа .... все пак е скъп и ти си решаваш
    ..Музиката е по-възвишено откровение от всяка мъдрост и философия ..

  11. #11
    .. оу значи май и аз ще го изхвърлям Гарниера, но ще опитам с твоя продукт. Мерси за отговорите.
    А някой друг ползвал ли го това кремче: "Кларина" и доволни ли сте

  12. #12
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    хайде и аз да се изкажа :д
    акне аут в никакъв случай не ползвай-цялата серия съм си купувала, ефекта беше 3 дни...кожата привиква и си е същата работа
    кларина крема-днес си го купих пак..
    преди 6-7 месеца си го бях купила и останах доволна горе долу..не е голям ефекта (не очаквай крем за 2.60 да ти подобри кой знае колко кожата или да стане като на някоя звезда) , но подобрява положението : )

    гарниерите там 3в1, ексфолианта за 10.90- не си спомням как се казва и т.н.- аз се обривам от тях
    розова вода-и от нея се обривам още повече
    веднъж си правих маска с козметични трици и мляко и много добре ми стана кожата, ама втория път като се пробвах да я правя и не успях да нацеля консистенцията ли какво и не се получи добре..

    маска с аспирин съм пробвала -не е ефективна.. : )
    купувала съм си и едно на виши-зелено не знам какво беше точно, и то не подейства за дълго..

    ползвах последно един ексфолиант на дева тийн или нещо подобно и спирт-имаше ефект


    а между другото моята кожа е смесена и с разширени пори..а пъпки ми се появяват най-често преди цикъл оф..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си