вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 141 от 141 ПървиПърви ... 4191131137138139140141
Резултати от 3 501 до 3 511 от общо 3511
    Мега фен Аватара на papugai
    Опс, видях те, хубава рокля и големи бомби

Здравейте
    Ако желаете погледнете тази страничка... Ако ви допадне моля харесайте я https://www.facebook.com/pg/unicorng...=page_internal

Предложете ми подходящ много покривен бюджетен коректор

Мега фен Аватара на tori
    Цитирай Първоначално написано от TheNet Виж мнението
    Предложете ми подходящ много покривен бюджетен коректор
    На Катрис и двата камуфлажа - течен и нормален. Нормалния го бива за по лицето + да си вземеш сьомгов за калъркъректинг на тъмни кръгове под очите. Течния е хубав за просветляващ и ако сложат няколко тона по-тъмен със студен подтон, ще е добре за течно контуриране или както се казва там. Мисля, че последно ги взех за по 8-9 лева всеки, не е най-евтиното, но е едно от най-добрите попадения.
    Имаше един доста хубав на Орифлейм, който пак бих взела, в комбинация със техния матов екстремно покриващ фдт беше много добър. <3
    Аура имат добри коректори на нормални пари, но така и не съм пробвала, а взех един фдт от тях, който мъча в момента и дори на мен ми иде малко лек като покривност, та не знам от личен опит. Все пак, чувала съм аверки да ги хвалят доста, за това ги споменах.
    квак

Благодаря ти много за препоръката!

Супер фен Аватара на mincheto
    Използвам възможно най-белите фондьотени,зада ми изпъкват зелените очи.
    Доказателството е много показателно,но не доказва,че съм извършила убийство.

Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Използвам възможно най-белите фондьотени,зада ми изпъкват зелените очи.
    Имам много бял коректор-крем. Искаш ли да пробваш?
    People are a RESOURCE. Money on the table.

Delight
    Guest
    Здравейте, искам да ви питам набързо нещо. Каква основа ползвате за преди фондьотен, за да не изглежда като маска и да стои естествено. По принцип си слагам дневния крем, след което фондьотена, но не съм доволна как стои. КОжата ми е светла и като цяло нямам проблем да си намеря точния цвят, но проблемът ми е с това как попива в кожата и след това как стои.

Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Цитирай Първоначално написано от Delight Виж мнението
    Здравейте, искам да ви питам набързо нещо. Каква основа ползвате за преди фондьотен, за да не изглежда като маска и да стои естествено. По принцип си слагам дневния крем, след което фондьотена, но не съм доволна как стои. КОжата ми е светла и като цяло нямам проблем да си намеря точния цвят, но проблемът ми е с това как попива в кожата и след това как стои.
    С какъв тип кожа си, какъв ФДТ ползваш и с какво го нанасяш? По-вероятно е самият ФДТ да не пасва на твоята кожа.. за това основата няма да помогне особено.

Голям фен Аватара на bijou
    Град
    UK
    Цитирай Първоначално написано от Delight Виж мнението
    Аз лично, нищо. Направо почвам с фдт. Преди слагах colour corrector- зелен, но това е за да покрие червени петънца, не точно основа. По парфюмерите продават много, ходи и питай.
    Но според мен пробвай с хубав фдт и го set-вай с пудра - аз това правя и не стой като маска.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

Time to die.

Ако си вземеш хубав фдт няма да имаш нужда от основа.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си