.
Отговор в тема
Страница 20 от 141 ПървиПърви ... 101617181920212223243070120 ... ПоследнаПърви
Резултати от 476 до 500 от общо 3522
  1. #476
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Точно сега си го поръчах този коректор.Дано да излезе сполучлив...
    Иначе си поръчах фдт-на от тази серия на Орифлейм и съм страшно доволна.. (като се има впредвид цената от 10лв :Д)

  2. #477
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Момичета Биби Крема на Гарние, матира ли кожата и подходящ ли е за по-млада кожа?

  3. #478
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm Виж мнението
    Момичета Биби Крема на Гарние, матира ли кожата и подходящ ли е за по-млада кожа?
    Той по принцип точно такъв се води, но е най-добре да тестваш предварително.

  4. #479
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm Виж мнението
    Момичета Биби Крема на Гарние, матира ли кожата и подходящ ли е за по-млада кожа?
    не е подходящ,води се за 35+
    Play or you'll never know...

  5. #480
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от Chelsey Виж мнението
    не е подходящ,води се за 35+
    Хм, наистина ли ? А от къде го имаш това инфо, в сайта на Гарниер нищо не пише по въпроса...

  6. #481
    Ох ,до 35 е било ,извинявам се.
    Play or you'll never know...

  7. #482
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Чакай,че ме стресна хаха.
    Ами аз днес така или иначе си го купих.
    Все още не мога да дам точен отзив, но като цяло е добре.

  8. #483
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Един силно покривен ФДТ, клипчето е страхотно :

    http://www.youtube.com/watch?feature...v=9mIBKifOOQQ#!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  9. #484
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Добре де, неговите татуси нали са истински, до колкото знам . Тоест показват, че фон дьо тена е толкова покривен, че чак скрива татусите ?

  10. #485
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Да. Но това не е обикновения Dermablend, а DermablendPRO, иначе, да, реален човек с реални татуси, записан в рекордите на Гинес, виж този клип, за да ти стане по-ясно: http://www.youtube.com/watch?v=iLpbM...feature=relmfu

    На мен лично много ми харесва рекламата, и най-вече, посланието в нея.

    ПП: Яд ме е, че се е опропастил така, честно казано, толкова хубаво момче! Интересен е, да, но за ден-два, седмица... Не и цял живот!
    Последно редактирано от koshtramba : 12-07-2011 на 10:27
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  11. #486
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Дам, зомбито от клипа на Лейди Гага, помня го !

    А в България дали няма някакви еквиваленти на Dermablend ? То се води камуфлажен грим...единствено се сещам за един коректор на Артдеко които също скрива татуси...

  12. #487
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Защо питаш? От любопитство, предполагам? Защото, ако искаш винаги можеш да се снабдиш с Dermablend, защо ти е еквивалент?
    За коректора се сещам, защото съм го ползвала, не съм се натъквала на камуфлажна козметика в Бълагрия, то по света е рядкост, (освен за Dermablend в световен мащаб не се сещам за нищо друго, като изключваме на Estee Double Wear, защото, въпреки покривността си не е камуфлажен клас) пък камо ли тук.
    Много ми е интересно как седи този DermablendPRO на живо, да го видиш върху някой, face to face дето има една дума, да можеш да се вгледаш. Щото, едно е на клипче отдалеч ( а те го ръсят и с доволно количество пудра, както се вижда от 2-рото клипче, което постнах ) едно е на дневна светлина. На мен лично ми стана лошо като видях колко време търка между гърдите си, за да додстигне до татуса. Ужас.
    Последно редактирано от koshtramba : 12-07-2011 на 11:02
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  13. #488
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Питам, защото имам една приятелка с витилиго която вечно си търси достатъчно покривен фон дьо тен .
    В България къде може да се намери ?

  14. #489
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Както сигурно сама предполагаш - няма го още! Иначе е подходящо за витилиго, мисля, че би й свършило работа, ако не й е проблем да го поръча по интернет.
    Всъщност, ето го в ягодката : http://bg.strawberrynet.com/makeup/dermablend/

    Справя се доста добре, макар че за мен не е най-естественото, може би, защото цвета й идва по-светъл, ако беше по-тъмен май щеше да е по-добре :

    Последно редактирано от koshtramba : 12-07-2011 на 13:26
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  15. #490
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Те и цветовете в Ягодка са доста неподходящи , едното е твърде тъмно, но другото може да свърши работа, поне за тяло.
    Иначе покривността е наистина уникална, мерси, че ме светна за марката .

  16. #491
    Фен Аватара на Coke
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София
    Мнения
    183
    Камофлажен грим в България има,и по-точно в София.Фирмата е Kryolan.Това е сайта,има и адрес. http://www.kryolan-bg.com/com/welcom...log/dermacolor
    ПП:Чувала съм обаче,че доста си личи,през деня особено.

  17. #492
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    А, за нищо.
    То и аз не го знаех. Даже си мислех, че продукта е подобрение на Vichy Dermablend и си е продукт на Vichy. Да, ама не.

    ПП:То малко кофти момичето да си избира цветове по интернет, ама ако й се рискува и има късмет, ще остане доста доволна, мисля.

    Едит : Coke, май и това си е оферта. София 1606, бул. "Прага" 30, етаж 1. е адреса им.
    Последно редактирано от koshtramba : 12-07-2011 на 16:19
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  18. #493
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Coke - Криолан ги знам - адски тежки са за ежедневието...но иначе мерси за линка, може да послужи на другите във форума .

  19. #494
    Повече от фен Аватара на mmm_sweet
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    485
    Цитирай Първоначално написано от LambOfGod Виж мнението
    Препоръчайте ми фон дьо тен за мазна кожа, с добро и дълго покритие, матиращ.. Не бих питала принципно, но сега имам възможност да се охарча повече и нямам никаква представа на какво да заложа...
    Аз в момента използвам на Clarins малко по-гъст фон дьо тен,който изглежда доста естествено и като човек с мазна кожа,бих ти го препоръчала. Лошото е,че едно шишенце е на стойност приблизително 70лв.
    |

  20. #495
    Повече от фен Аватара на mmm_sweet
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    485
    Бих искала да попитам какво мислите за козметиката на Sephora ?
    |

  21. #496
    Старият ми фон-дьо-тен свърши и сега съм хвърлила око на два ;р Единият е на l'oreal-true match, а другия Revlon-Colorstay..Кожата ми е смесена Вие кой бихте ми препоръчали?

  22. #497
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Наистина ли ползваш толкова тежки фондьотени за ежедневието си? Наистина ли имаш нужда от толкова силно покритие? Ако не, то тогава се насочи към нещо по-леко! Например Bourjois 10 hour sleep effect. Той е лек, озаряващ и е горе-долу в същия ценови клас, какъвто са старите ти фондьотени.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  23. #498
    Рядко ползвам фондьотен-по един, два пъти седмично.Хвърлила съм око на тези, защото съм чувала доста добри отзиви за тях.Трябва ми покривен, но не много тежък и да стои естествено. Старият ми е affinitone, но много ми се изсушава кожата от него

  24. #499
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Revlon Photoready е по-лек от двата, на които си се спряла и поне за мен- с много по-добър ефект.
    Everything changes, but beauty remains ...

  25. #500
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    Хора, кожата ми под очите е тънка... Поне под едното око, на другото не толкова сякаш. Като си сложа коректора под едното и направо си личи от кожата, че имам нещо сложено. Пък на другото око поне закрива малко.
    Виждат ми се вените и стои грозно иначе.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си