.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ? за линдинет 20

    Здравейте, преди 5 дни започнах да пия Линдинет 20 и сега забелязвам, че малко повече ми пада косата от обикновено. Та се чудя дали това е страничен ефект от хапчетата или някакъв пролетен косопад. И дали това е временно, докато се адаптира организмът ми към хапчетата?
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Какво лекуваш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    ами гинекологът ми ги препоръча за малка почивка на яйчниците..тъй като си работят перфектно и за в бъдеще като е време за бебе всичко да е ок. Пък и е адекватна мярка да го взимам при положение, че водя редовен полов живот.
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Понеже си работят перфектно , той им дава почивка?
    Да не си с ПКЯ и да те е срам да си кажеш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    ПКЯ? Не съм запозната какво означава, но ако го имах нямаше да ме е срам да го споделя, за да получа отговор на въпроса си
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си