.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Ефикасна избелваща маска за лице !

    Препоръчайте ми избелваща маска за лице която да мога да си я купя от аптеката. Пробвала съм почти всички домашни избелваи маски и няма никакъв ефект. Направих грешката да се пека 2 седици /всеки ден по 4-5 часа/ на морето и сега ми е супер неравномерен и ужасен тена и без фдт не мога да изляза от нас .. Така, че много бих се радвала да ми препоръчате някоя хубава маска от която сте сигурни че ще има ефект. Благодаря ви много

  2. #2

  3. #3
    Преди малко си взех бяла хума, отзад пише, че има избелващо действие. Ето и маската, която е дадена на опаковката:
    Една супена лъжица хума се разбърква с малко кисело мляко. Така получената каша се нанася върху лицето и след 20 мин. се измива.
    Моята хума е на Джанкар, взех я за 50ст.
    "Причината, поради която не пия, е че искам да знам,когато си прекарвам добре."
    (Нанси Уичър Астор)

  4. #4
    Благодаря ти много Ще го пробвам Давайте казвайте ощее !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Чудно как като написах в Google "Почистващи продукти за лице" и веднага ми излязоха резултати.. Пробвай и ти или не си чувала за интернет!?!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  6. #6
    Чудно как ти не разбра какво търся. Първо не търся нещо за почистване на лице а за избелване и 2ро прочела съм ацки много теми за ибелване но това което намирам са кремове,маски и лосиони за премахване на петна. Аз нямам петна за това не ми трябва такова нещо. Просто искам по-бързо да си върна естествения цвят на кожата !

  7. #7
    И аз си взех хума, дано да помогне айде казвайте друго деее ;//

  8. #8
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    В какъв смисъл естествения цвят на кожата? Да не си се изпекла още рано-рано ?
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  9. #9
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    Надявам се, че не е проблем, че ти пиша в темата, но имам няколко петна по лицето смисъл и няколко скорошни белега и ако може да ми препоръчате някой подходях продукт, но без котратубекс
    Съдбата помага на смелите !

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    474
    Аз съм много доволна от крем 'Pally', има го в аптеките, към лев - два е някъде. Води се за петна и тн., но аз го ползвам и за избелване, просто искам една идея по - светла кожа. Според мен има резултати, като си го сложа и цял ден кожата ми е по- свежа и светла. Слагам си сутрин и вечер, преди да си легна. Чувала съм че ако пиеш повече доматен сок, кожата ти ще е по - бяла, но не знам доколко е вярно ((:
    ....coz you're beautiful, no matter what they say, words can't bring you down....

  11. #11
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    ^ Този с живака ли?
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    474
    Не, не знам какъв живак имаш впредвид, иначе аз говорех за този крем http://apteka.framar.bg/11011058/%D0...B0%D0%BB%D0%B8 А, сега видях че съдържал живак ;дд
    ....coz you're beautiful, no matter what they say, words can't bring you down....

  13. #13
    Голям фен Аватара на GrippingBosh
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    947
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Надявам се, че не е проблем, че ти пиша в темата, но имам няколко петна по лицето смисъл и няколко скорошни белега и ако може да ми препоръчате някой подходях продукт, но без котратубекс
    а ти ползвала ли си контратубекс и какъв е ефекта?
    това Пали го бях ползвала преди време имаше избелващ ефект да,но може да са го променили.
    LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
    момиче

  14. #14
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    Ами да използвала съм го и не бях никак доволна
    Съдбата помага на смелите !

  15. #15
    Meрси на всички .. Ся се зачудих за тоя крем Пали защото прочетох, че преди бил хубав но сега не .. но може и да го пробвам И FuckingFreak, искам да си търна естествения цвят на кожата, още в края на септември ходих пак на море и мн си пеках лицето и ся мн бавно избелява, а пък тена ми не е толкоз хубав вече

  16. #16
    А това което го споментахте - контратубекс, има ли доволни от него ?

  17. #17
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Ами той май е за белези...

    оффтопик: много ми харесва тъмен и равномерен шоколадов тен по цялото тяло и кестенява или карамелен цвят прическа, като Анелия, Бионсе..
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  18. #18
    Щом е за белези да не го звимам ли ?

  19. #19
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    Ами на теб какъв ти е проблема смисъл само петна ли ?



    Аз вчера ходих до аптеката и ми препоръчаха това http://beautycosmetic.biz/rosa-impex...ie-p-4751.html и да видим дали ще има ефект от него.
    Съдбата помага на смелите !

  20. #20
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Ами на теб какъв ти е проблема смисъл само петна ли ?



    Аз вчера ходих до аптеката и ми препоръчаха това http://beautycosmetic.biz/rosa-impex...ie-p-4751.html и да видим дали ще има ефект от него.
    Пиши при първа възможност за резултата
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  21. #21
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    http://apteka.framar.bg/30001238/%D0...-%D0%BC%D0%BB-

    а това някой ползвал ли го е ?
    Съдбата помага на смелите !

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от LadyV
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Ами на теб какъв ти е проблема смисъл само петна ли ?



    Аз вчера ходих до аптеката и ми препоръчаха това http://beautycosmetic.biz/rosa-impex...ie-p-4751.html и да видим дали ще има ефект от него.
    Пиши при първа възможност за резултата
    И аз чакам мнение Ами не, аз нямам петна, просто тена ми е неравномерен ... DesSsi, ако си го зимаш тоя продукт пиши дали си доволна

  23. #23
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    http://beautycosmetic.biz/rosa-impex...ie-p-4751.html от 2 дена го ползвам това но нищо ,,, то и на опаковката пише че трябва най малко 2 седмици да се използва и тогава резултат, но нещо ме съмнява щото тя и цената ми не е много - 2,40
    Съдбата помага на смелите !

  24. #24
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Най-доброто средство за избелване е лимона . Натъркваш се с парченце лимон и оставаш да преседи известно време, след което отмиваш. Като цяло киселите плодове действат избелващо.

    Иначе други средства за избелване са:
    Хума
    Прецедено кисело мляко (прецеждаш го върху филийка хляб)
    Аспирин
    Куркума
    Доматен сок
    Амла
    Сок от магданоз
    Картоф (според мен не е особено ефикасно, но все пак...)

    Стандартната избелваща маска се прави с хума, кисело мляко, счукан аспирин и малко лимонов сок, седиш с нея 15 минути и после отмиваш. Не забравяй само, да не оставяш маска в която има хума да почне да засъхва, защото е вредно за кожата. Към маската може да добавиш и куркума, но аз лично предпочитам да я използвам отделно смесена с доматен сок.

    Хубаво е да правиш парна баня с лайка и да почистваш лицето с розова вода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си