.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227

    Момчета, страхувате ли се от нимфоманките?

    Вярно ли е, че повечето момчета се страхуват от нимфоманките? От тях ли сте? Имате ли такива наблюдения?
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Че как няма да ги е страх... Изнасилен мъж звучи нелепо. XD
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Не ме е страх, даже си имам едно нимфоманче

  4. #4
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Тях ги е страх от мен.. Бахахах

    Не, даже не вярвам някое момиче да ме бие по количество желание

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  5. #5
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Ако едно момче се страхува от такива, това на какво се дължи?
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  6. #6
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    104
    Не ме е страх ...

  7. #7
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Ако едно момче се страхува от такива, това на какво се дължи?
    Дълъг период на секс тормоз от такава или липса на опит/страх, че няма да може да я задоволи/импотентност.


    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  8. #8
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho Виж мнението
    Дълъг период на секс тормоз от такава или липса на опит/страх, че няма да може да я задоволи/импотентност.

    Ако няма нито едно от тези двете?
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  9. #9
    Нимфоманка??? Удоволствието е мое. Трудно ще и е да ме изнасили, но хайде да не казваме голяма дума

  10. #10
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Венито я е страх да практикува свободно, окуражете я повече.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  11. #11
    anonymous708973
    Guest
    Хора, много рядко има нимфоманки в най-истинския смисъл на думата, а именно безкрайно желание за секс без значение от партньора.
    Ама да де, и мен са ме наричали така. От моя гледна точка пък, мъж, който не може да ми смогне... леко ми е асексуален :д въпреки че би бил перфектен за друго момиче вероятно.

  12. #12
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хора, много рядко има нимфоманки в най-истинския смисъл на думата, а именно безкрайно желание за секс без значение от партньора.
    Ама да де, и мен са ме наричали така. От моя гледна точка пък, мъж, който не може да ми смогне... леко ми е асексуален :д въпреки че би бил перфектен за друго момиче вероятно.
    +1
    И на мене са ми лепвали тоя етикет, пък на който не му изнася колко секс искам от него, врата и да го няма.

  13. #13
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Когато ви кажат в лицето "Страх ме е от нимфоманки" , ще се замислите изключително философски над нещата...
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  14. #14
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Когато ви кажат в лицето "Страх ме е от нимфоманки" , ще се замислите изключително философски над нещата...
    В какъв контекст са ти го казали?
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  15. #15
    Аз живея за да срещна нимфоманка!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хора, много рядко има нимфоманки в най-истинския смисъл на думата, а именно безкрайно желание за секс без значение от партньора.
    Ама да де, и мен са ме наричали така. От моя гледна точка пък, мъж, който не може да ми смогне... леко ми е асексуален :д въпреки че би бил перфектен за друго момиче вероятно.
    съгласна съм с всичко казано ии на мен така са ме ебавали, че съм нифмоманка, но честно казано всичко опира до човека, с който си .. ако ме възбужда и секса с него е адски приятен .. да, определено ставам нимфоманка и искам цяла нощ всяка нощ

  17. #17
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не съм имал вземане-даване с истинска нимфоманка, та да преценя как ми действа. Ако срещна и ми допада, мисля да действам в стил Барни Стинсън: challenge accepted

    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Когато ви кажат в лицето "Страх ме е от нимфоманки" , ще се замислите изключително философски над нещата...
    Вени, обикновено слабите ебачи ръсят такива реплики.
    Welcome to the Jungle...

  18. #18
    Голям фен Аватара на supersonic0
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    718
    Иска ми се да попадна на такава, но знам ли... Не мога да си представя някоя с по-голямо желание от моето, но знае ли човек какво може да му дойде до главата

  19. #19
    Фен Аватара на DS
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    194
    След като срещна такава, ще ти кажа!
    Ако има брада, мустаци, по-големи бицепси от мен или глас като тираджия може и да ме хване страх!


    supersonic0, като ти гледам аватара ти си по-голяма нимфоманка от всички жени взети заедно!
    Последно редактирано от DS : 04-24-2012 на 22:32

  20. #20
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хора, много рядко има нимфоманки в най-истинския смисъл на думата, а именно безкрайно желание за секс без значение от партньора.
    Ама да де, и мен са ме наричали така. От моя гледна точка пък, мъж, който не може да ми смогне... леко ми е асексуален :д въпреки че би бил перфектен за друго момиче вероятно.
    Особено на тази възраст, която преобладава във форума. Чиста болест си е това постоянно да ти се прави и само в това да мислиш. 1-2-3-4 пъти е г/д добре. Макар и на финала да си утрепан. Ама постоянно да ти иска секс от теб през половин час, мани. Кръст няма да ми остане, бре. Ако попадна на такава ще си взема от новите кондоми MACH-3. Ти правиш едно движение, те правят три!

  21. #21
    anonymous708973
    Guest
    Абе, не е като да няма дни, в които това ми е основната мисъл и нищо не мога да свърша. Много е гадно.

  22. #22
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    В този случай ръчичката е най-добрият приятел на всеки.

  23. #23
    Много ясно, че по форумите всеки ще каже, че не го е страх. Имахме една такава навремето в квартала, имаше 4-5 момчета, които да я пляскат на обаждане, не се спираше братче, моторетка яка. Единият ми беше близък приятел и много се оплакваше. Цитирам " братле... то бива да го иска, ама в един момент почва да ме боли бе да го е*а "

  24. #24
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от PetarN Виж мнението
    Цитирам " братле... то бива да го иска, ама в един момент почва да ме боли бе да го е*а "

    Горкото?!

    SisiStrange

    блаблаблабла
    Той: Другарче за секс лесно се намира.
    Аз: Не смятам така.
    Той:Защо? Да не си нимфоманка? Страх ме е от нимфоманки.
    Аз: *втф* Ми...не съм.
    Той: Радвам се!

    Бих го направила с трол фейса и останалите картинки.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  25. #25
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    С кви хора контактуваш...
    Welcome to the Jungle...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си