.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Гадна даскалица...

    Здравейте!Извинявам се за поредната тема и ако искате ми се подиграйте!Проблема пак е с нашата класна!Днес си донесох 15 лева за някакъв албум на класа,защото завършваме и 5 лева за лавката и те бяха 20 лева нацяло и аз като и викам спокойно като нормален човек,че съм дошла да дам пари за албума и тя се като се разкрещя,че не е касичка,че трябвало да изчакаме,а тя самата ни каза да носим пари+това още няколко деца носеха,но не им каза нищо!Пък и от нашия клас всеки ден си носят по 10-20 лева а лавката и нашата с пълна наглост ми взе парите включително и за лавката с думите,че ще ги изгубя,а ми бяха в калъфа на телефона и аз и казвам,че там са ми парите за закуска и тя се развика,че не я интересува,че като си тръгна ще ми ги върне и всички почнаха да ми се подиграват!Тя може ли така да ми взема парите,които са ми за закуска и щях да припадна от глад,прималя ми и то не стига,че съм кожа и кости,ами сега и ще гладувам!Звъня на нашите и те ми казват,че тя е права и е постъпила като отговорен човек и това направо ме изкара от нерви и само на мен ги взе!Чудя се тая за каква се мисли до болница ли иска да ме докара!!И освен това като сбъркам на тест го казва пред всички и ми се подиграва,защото съм отличничка и било непростимо и вчера изкарах 5 и тя ме пита днес дали съм го показала или съм го скрила!Моля ви помогнете ми и ако е възможно не ми се подигравайте,защото съм много нервна!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Ако очакваш съжаление, объркала си форума. Животът е гаден, свиквай. Всички са гадняри, сега можеш само да ги търпиш, но след време идва отмъщението

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Нищо лично,но според мен нито учителката е нормална,нито родителите ти.. Постъпила като отговорен човек ? Ама чакай малко,тя откъде-накъде ще ти взема парите ? Те са си твои,дори и да ги загубиш - твой си проблем..

    А щом само с тебе се държи така - да не си направила нещо ? Не ми се вярва ,да те е взела "под прицел" без причина ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Ми нз какъв и е проблема просто,защото аз съм отличничка и не съм и правила нищо и още нещо щом почна да се сприятелявам с някой тя ми казва,че е лош и ми е под нивото и да го оставя!SmilezZz,и аз мисля като теб!

  5. #5
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Ако някоя направи така с мен,такъв скандал ще й дигна,че ще иска да не ме е познавала.
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  6. #6
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Ако някоя направи така с мен,такъв скандал ще й дигна,че ще иска да не ме е познавала.

    абсолютно
    някои учители се взимат доста насериозно
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  7. #7
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    брех, завършваш, не е като да си малка
    аз оня ден крещях на една учителка защото тя заедно с заместник директорите ме правеха на луд, е няма да стане тая работа - тропваш с крак и си държиш на правата

    деба майка им отворена
    madafaka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си