.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26

Тема: Ескапел

  1. #1

    Ескапел

    Здравейте! Извинявам се много , но аз искам да питам относно За Хапчето Ескапел ;@ . След като скъсахме презерватив на 1.05.2011г. след около 1 час пих това хапче. Попринцип цикълът трябваше да ми дойде на 11.05, но не ми идва , а и след приема на ескапел изчетох много форуми и пише че се получавало до няколко дни т.н междинно кървене и точно това междинно кървене аз го нямах .. нямах и нито едно от др странични действия.И доколкото разбрах междинното кървене се получавало при отделена яицеклетка... но така и не разбрах какво става когато не ти се появи това междинно кървене... ? ? ?
    Извинявам се много че повтарям темета но вече много се шашнах и незнам какво да пртавя ... ;(;(;(
    Блогодаря предварително !

  2. #2
    Извинете ме за грешките !
    Ще съм много благодарна , ако получа бързи отговори.... ;(

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не се притеснявай. Всичко е наред.

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Направи си тест за бременност, какво чакаш.

    Ескапел е ефективен в 95% от случаите при прием до 24 часа. Не се знае дали не си в злощастните 5%.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    това го знам ... теста е отрицателен ...
    но ми е интерсно е това:
    При ненастъпила овулация, няма междинно кървене и се измества цикълът; при настъпила такава - има междинно кървене, а какво става при минала овулация ??

  6. #6
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    По принцип от Ескапел-а може да ти закъснее с няколко дни. Спокойно, минал е само 1 ден от закъснението. А и ти най-вероятно постоянно го мислиш дали ще дойде или не и това също оказва огромно влияние.

    Момичета, научете се, че в такива моменти притеснението е най-големия враг. Знам колко е трудно да не го мислиш - всички сме минали поне по веднъж през това нещо, но се старайте максимално да не си вкарвате излишни филми. Пила си си хапчето навреме - тогава няма за какво да се притесняваш. Цикъл може да ти закъснее освен от хапчето, от притеснение, от промяна във времето и от още много неща.
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  7. #7
    Доколкото знам след като ти е минала овулацията започва новия цикъл, което автоматично изключва шанса да си забременяла. Ако греша ме поправете, все пак съм момче...

  8. #8
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    NP
    да слуша

  9. #9
    Благодаря много !
    А до колкото до оволацията до колкото съм чела и слушала тя е на 14 ден .... но не съм много сигорна за което ме извинете ...

  10. #10
    ^ Зависи от МЦ. Образовай се малко повече. Ако не си била в овОлация, този Ескапел ти е бил излишен. Тея хапчета ги вземате като бонбонки...

    ... Защото се нуждая от теб. От това да чувам как ми казваш "Обичам те"





    neeDaBosS <3 { }

  11. #11
    Аз се бех шашнала за първи път ми се случи ! Бях изплашена и .... в такъв момент не мислиш. Но всяко зло за добро .Поне си научих урока и ТОВА ХАПЧЕ НА НИКОЙ НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ГО ПИЕ !!!!

  12. #12
    Ами внимавай повече. На календарче си следи МЦ, така най-лесно се вижда кога започва да се регулира (ако вече не е) и си пресмятай овулацията, преди да предприемаш такива мерки. Но както и да е - поне сега можеш да си спокойна

    ... Защото се нуждая от теб. От това да чувам как ми казваш "Обичам те"





    neeDaBosS <3 { }

  13. #13
    Да. Благодаря ти !

  14. #14
    ЗА жалост и на мен ми се е е налагало да пия това хапче пих го след 5 часа ..не бих казала че е имало междинно кървене по скоро 3 4 капки кръв и това..чела съм че при някои няма.Несе притеснявай относно идването цикъла може и да се измести моя се измести с няколко дена мисля че бяха 5 6 Няма място за паника А и колко то по рано си го пила толкова по добре

  15. #15
    Повече от фен Аватара на StoooYo0
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    461
    За да нямате такива тревоги слагайте по два (три) капута!
    И преди,и сега, ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА !

  16. #16
    овулацията продължава 2-3 дена и е по средата на цикъла

  17. #17
    А аз да питам.. на каква цена е този ескапел?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Цитирай Първоначално написано от xipeer
    А аз да питам.. на каква цена е този ескапел?
    25-30 лева
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  19. #19
    Ауу да с 2-3 капута ! И знаеш ли колко е по вероятно да се скъса ?! ?! ?!

  20. #20

  21. #21
    Ескапел в много случай ебава майката на цъкъла, може да течеш 10 дни поред или в продължение на месеци да ти идва когато си иска, всичко това го пише в листовката!

    @biolojkata95
    А ти въобще знаеш ли какво е овулация?!
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  22. #22
    До голяма степен страничните ефекти са доста спестени в опътването Straus ... И при всяко момиче -жена е много различно.Всяка има различен организъм и приема нещата по различен начин ето примерно защо на една девойка ще и разтрои супер много организма и както каза ти ще и тече 10 дни или ще бъде всичко наред както при мен само мис е измести с 5 или 6 дена цикъла И въпреки това умирах от ужас в тръпнене :X

  23. #23
    Абе то е страшно ама.. като няма друг избор, какво да се прави.
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  24. #24
    Здравейте, преди повече от месец стана гаф и с приятелката ми решихме да вземем това хапче Ескапел. 2 часа след половия акт тя го изпи и цикъла и закъсня с 2/3 дни, но дойде!!... след този прием ние отново имахме полов акт но вече след 1/2 седмици...таа сега чакаме да и дойде следващия но вече закъснява с 4/5 дни... вазможно ли е да не дойде цикъла този път или просто да е станало най-лошото?

  25. #25
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ако не ползвате презервативи, е възможно да не дойде. Затва- тест на първия ден от закъснението.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си