.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    имам ли шанс да стана по-висок?

    хора имам малък проблем..знам че има 100000 такива теми,но при мен е строго индивидуално.На 16 години съм и съм 1.73 висок,мнооого искам да стана поне 1.82.В момента спортувам плуване и бокс,преди това 2 години съм се занимавал с фитнес.Дали фитнеса не е една от причините да изоставам в разтежа??Баща ми е 1.79,майка ми е 1.65,дядо ми е 1,72...Имам ли шанс до 20 да прехвърля 1.80???и с какво да се храня и какви добавки да взимам???мерси предварително
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    JJJJJJJ

  2. #2
    пробвай с волейбол и баскет бол...

  3. #3
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    и аз исках да стана по висока казаха ми да скачам повече а баща ми като малък е пил някви хапчета..и аз исках ама той каза че не помни какви били...и да...баскета е добро решение :P


    Cruel Intentions

  4. #4
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572

    Re: имам ли шанс да стана по-висок?

    Цитирай Първоначално написано от red_bull
    ...Дали фитнеса не е една от причините да изоставам в разтежа??...
    Да, една от причините е, но не е главната.
    Спри да тренираш бокс по-добре, продължавай да плуваш и се запиши на волейбол, или баскетбол. Не ми се вярва да станеш над 1.80, но имаш шанс да си поне толкова.
    И м/у другото това какво общо има със секса..?

  5. #5
    Фен Аватара на Girlicious
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    130
    Казваш,че тренираш плуване...то също помага за разтежа пък и има време ще пораснеш още....

  6. #6

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Не си улучил раздела ,но примерно започни да тренираш баскетбол

  8. #8
    ima nqkfi takiva uprajneniq za rastej - pitai nqkoi doktor ;]

  9. #9

    Re: имам ли шанс да стана по-висок?

    Цитирай Първоначално написано от red_bull
    хора имам малък проблем..знам че има 100000 такива теми,но при мен е строго индивидуално.На 16 години съм и съм 1.73 висок,мнооого искам да стана поне 1.82.В момента спортувам плуване и бокс,преди това 2 години съм се занимавал с фитнес.Дали фитнеса не е една от причините да изоставам в разтежа??Баща ми е 1.79,майка ми е 1.65,дядо ми е 1,72...Имам ли шанс до 20 да прехвърля 1.80???и с какво да се храня и какви добавки да взимам???мерси предварително
    Ей ама наистина е за тоя раздел е темата.
    1-ви вариант пий Нескуик
    2-ри незнам

  10. #10

    Re: имам ли шанс да стана по-висок?

    Цитирай Първоначално написано от red_bull
    хора имам малък проблем..знам че има 100000 такива теми,но при мен е строго индивидуално.На 16 години съм и съм 1.73 висок,мнооого искам да стана поне 1.82.В момента спортувам плуване и бокс,преди това 2 години съм се занимавал с фитнес.Дали фитнеса не е една от причините да изоставам в разтежа??Баща ми е 1.79,майка ми е 1.65,дядо ми е 1,72...Имам ли шанс до 20 да прехвърля 1.80???и с какво да се храня и какви добавки да взимам???мерси предварително


    emi temata ne e za tozi razdel a ina4e probvai s basket de da zn nevzimai dobavki te nai-mn da zabavqt rusteja a i sa mn vredni kato tsqlo

  11. #11
    Аватара на Puky
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    НякъДе Там ... В Club Mania In Sunny Beach .. :P
    Мнения
    841
    М фитнеса е една от причините.. Но както каза вашите за ниски така , че не се надявай .. Можеш да се захванеш с волейбол..
    Sex Is Not The Answer . . . "Sex" Is The Question "Yes" Is The Answer . . .
    WwW.ImPulSe.Bg/Puky

  12. #12
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    qj nesquik
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от my baby love
    qj nesquik



    ne se setih tva opredeleno e ideq

  14. #14
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Принципно ги знам добавките и глупостите ама не е на далавера да ти ги казвам че тук половината ще започнат да ги използват а и половината се инжектират по добре не се занимавай с тва , а за ефекта да огромен е братовчед ми фитнес химик и за 2 години от глава под мен стана глава над мен точно от 16 до 18 години ...
    Аз съм около 1.80 къв е проблема не си нисък . .. а и щом спортуваш начи си чук и жица ...
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  15. #15
    Аватара на MiLeNcHeToO
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Around... :)
    Мнения
    439
    Съжалявам че ти го казвам,обаче едвали ще пораснеш с повече от 3,4 см.Кавото и да правиш,няма да има смисъл.Тва е ген,който не можеш да го промениш с каквото и да било,просто така ти е заложено.Не можеш имаш ниски родители и да се надяваш да станеш висок.Наистина спорта помага,но не с повече от 1,2 см.Вместо да се измъчваш и да се чудиш как да пораснеш,приеми се такъв,какъвто си.Познавам много момчета,които са ниски и много готини и без това повечето момичета са нисички,няма за какво да се притесняваш

  16. #16
    Аватара на pdd
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Etropole
    Мнения
    114
    basketbol i na losta qko am edvali shte se izmuknehs mnogo no ...
    Auspuh ...!!!

  17. #17
    М тва с добавките няма смисъл ако говорим за протеини, аминокиселини (това не са вредни добавки, не е химия ) но няма смисъл от тях баскетбола е добро решение аз откакто играя (началото на годината) съм дръпнал с 4см
    Прекалено голям размер на картинката!

    .: machoka :.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ubuntu
    Принципно ги знам добавките и глупостите ама не е на далавера да ти ги казвам че тук половината ще започнат да ги използват а и половината се инжектират по добре не се занимавай с тва , а за ефекта да огромен е братовчед ми фитнес химик и за 2 години от глава под мен стана глава над мен точно от 16 до 18 години ...
    Аз съм около 1.80 къв е проблема не си нисък . .. а и щом спортуваш начи си чук и жица ...
    Мн те моля кажи за тези добавки...Вредни ли са за организма,как се използват и т.н.Наистина ми трябва да знам,не е от глезотия...
    Бих се записала на баскет или волей но където и да отидох ме отрязваха щот съм била прекалено голяма за тва...И Нескуик ям и пия-не помага
    Отскоро пия вит А който уж подпомагал растежа...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от MiLeNcHeToO
    Съжалявам че ти го казвам,обаче едвали ще пораснеш с повече от 3,4 см.Кавото и да правиш,няма да има смисъл.Тва е ген,който не можеш да го промениш с каквото и да било,просто така ти е заложено.Не можеш имаш ниски родители и да се надяваш да станеш висок.Наистина спорта помага,но не с повече от 1,2 см.Вместо да се измъчваш и да се чудиш как да пораснеш,приеми се такъв,какъвто си.Познавам много момчета,които са ниски и много готини и без това повечето момичета са нисички,няма за какво да се притесняваш

    s brat mi sme dokazali 4e moje

  20. #20
    вижте сега...това че родителите ми не са високи не е от толкова голямо значение,защото повечето които познавам са с по една глава над бащите си..ето пример-мой съученик е 1.86,баща му е 1.71,а майка му е 1.60 и о6те мн мн такива примери ...а пък и баща ми не е нисък-180 по4ти ,не мога ли да стана и аз толкова? за разтеж ина4е пия GH MAX на UNIVERSAL ,nz dali ima efectttttt....
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    JJJJJJJ

  21. #21
    a za razdela ve4e sum se oburkal,slu4va se
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    JJJJJJJ

  22. #22
    Принципно ги знам добавките и глупостите ама не е на далавера да ти ги казвам че тук половината ще започнат да ги използват а и половината се инжектират по добре не се занимавай с тва , а за ефекта да огромен е братовчед ми фитнес химик и за 2 години от глава под мен стана глава над мен точно от 16 до 18 години ... Wink
    Аз съм около 1.80 къв е проблема не си нисък . .. а и щом спортуваш начи си чук и жица ...
    _________________

    koi sa dobavkite??vredni li sa??mn e vajno da mi kajesh
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    JJJJJJJ

  23. #23
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    ми със сигурност проблема не е от фитнеса освен ако не вдигаш много килограми,също съм чувал че растежа се забавя от мъртвата тяга и клековете,но не ти е късно така че тренирай си плуване и волейбол и резултатите са убийствени

  24. #24
    Мисля, че имаш шанс.Плуването е мн добра идея

    What i fell... what i know...sick and tired...i stand alone...

  25. #25
    Еми ще ти кажа попринцип човек има период във който спира да расте,не мисля че си нисак аз съм вече почти на 17 и съм 177 няма никаква разлика и момичетата си ме харесват,такъв какъвто съм няма да се плашиш щом тренираш значи си спортна натура.
    Аз съм човешко същество,по дяволите!Моя живот има стойност!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си