.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362

    Тук са ми нужни хора които се занимават с...танци

    Здравейте!
    Първо се извинявам на модераторите ако случайно съм направила тема за повтарящ се въпрос...

    Така..Аз съм мързел,или по-точно рядко се мотивирам да тичам.
    Стане ли въпрос за танци,нямам спирка.
    Проблема е че гледам да не се занимавам много,постоянно търся упражнения за отслабване и стягане.Но все по-често виждам момичета със супер тела които се занимават с танци..Не знам да ли сте виждали момичетата от балета на "Шоуто на Слави",стегнати и слаби.
    Та искам да питам ако започна да се занимавам с танци ще има ли ефект?
    А ако някой от вас се занимава само с танци и имам хубава и стегната фигурна,спазва ли диета,занимава ли се с нещо друго освен танците?Отслабва ли се много танцувайки?..
    Споделяйте моля...
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    sgsgs
    Мнения
    18
    az po su6tata pri4ina trugnah ... deistva ...! nqma da sujalqva6
    D&G

  3. #3
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    танциорите ходят на фитнес, даже някои махат стабилно количество креатин за издръжливост

    пп: ако не на фитнес, тогава си имат треньор и оборудване в школата за танците
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Благодаря за информацията..=)
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  5. #5
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    Едно момиче от моя клас е танцьорка и ходи 4 пъти в седмицата на фитнес. Зимата беше спряла и веднага качи, въпреки танците. Ти си реши, все пак е забавно.. нищо не губиш и ставаш пластичен.
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Аз по принцип се занимавам с танци,от има 1-2 години.Но просто напоследък предпочитам да се поизпотя танцувайки а не с тичане.Но искам да стегна краката и дупето до лятото,не че съм прекалено отпусната..просто не тренирам някакъв по-сериозен спорт,нямам възможност да ходя на фитнес и в много случай забравям да правя упражнения.Но винаги когато чуя музика и краката ми сами започват да се движат...
    Та затова питах,с танци стяга ли се,отслабва ли се?Тези които имат опит да споделят..Давайте съвети,защото аз имам желанието да си поправя грешката да не спортувам колко е нужно..
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  7. #7
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Аз познавам доста танцьорки, които имат супер тяло, без да ходят на фитнес. Но това си зависи донякъде и от метаболизма..

  8. #8
    Голям фен Аватара на CrAzYanDlaZy
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    марс
    Мнения
    706
    Ами аз тренирам хип хоп танци. :д Е не съм от тези със супер стегнатите перфектни тела, а и тренирам от по- малко от година ... но наистина има хора от групата, които са супер стегнати и имат страхотна фигура, знам само за едно от момчетата, че ходи на фитнес, та предполагам, че и другите се занимават допълнително с нещо. Иначе дори и само на танци на мен се отразява супер добре, а и особено на по- енергичните тренировки се поизпотявам доста. :д

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    танциорите ходят на фитнес, даже някои махат стабилно количество креатин за издръжливост

    пп: ако не на фитнес, тогава си имат треньор и оборудване в школата за танците
    така .. изчетох глупостта която си надраскал на две бири ..
    така танцИОр съм от 9 години вече .. тялото се добива бързо и наистина помагат .. в залата сме без СТАНКИ , УРЕДИ , гладиатори и всякви други римски глупости .. не ходя на фитнес и тялото пак си ми е отлично ... наскоро се записа едно момиче задника му беше ужасно отпуснат играе от 3 месеца и вече е стегната и изглежда наистина добре и тя затова се записа
    По темата : .. един съвет - ако не знаеш нещо от танц или движения които те (танцИОрите) вече са научили недей сяда на пейка или някъде .. така ще забавиш ефекта .. да оформя се и се стяга тялото ... много по-бързо отколкото на фитнес според мен и още нещо гледай да се запишеш на народни танци - колкото и да ти изглежда странно те най-много помагат .. а и Българското си е Българско )
    Tupac Amaru Shakur R.I.P the best actor and singer ever ....

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    танциорите ходят на фитнес, даже някои махат стабилно количество креатин за издръжливост

    пп: ако не на фитнес, тогава си имат треньор и оборудване в школата за танците
    така .. изчетох глупостта която си надраскал на две бири ..
    така танцИОр съм от 9 години вече .. тялото се добива бързо и наистина помагат .. в залата сме без СТАНКИ , УРЕДИ , гладиатори и всякви други римски глупости .. не ходя на фитнес и тялото пак си ми е отлично ... наскоро се записа едно момиче задника му беше ужасно отпуснат играе от 3 месеца и вече е стегната и изглежда наистина добре и тя затова се записа
    По темата : .. един съвет - ако не знаеш нещо от танц или движения които те (танцИОрите) вече са научили недей сяда на пейка или някъде .. така ще забавиш ефекта .. да оформя се и се стяга тялото ... много по-бързо отколкото на фитнес според мен и още нещо гледай да се запишеш на народни танци - колкото и да ти изглежда странно те най-много помагат .. а и Българското си е Българско )
    Tupac Amaru Shakur R.I.P the best actor and singer ever ....

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от bathory
    Едно момиче от моя клас е танцьорка и ходи 4 пъти в седмицата на фитнес. Зимата беше спряла и веднага качи, въпреки танците. Ти си реши, все пак е забавно.. нищо не губиш и ставаш пластичен.
    значи момичето от твоя клас не се занимава сериозно с т'ва да има хубаво тяло защото колкото и да е в танците се натоварват много мускули и се хвърля много пот която смъква килограми )
    Tupac Amaru Shakur R.I.P the best actor and singer ever ....

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    NEDYO благодаря ти,че ме разсмя! Оправи ми деня От танци се стягаш повече от финес залата,то нали други фактори няма освен тренировките(ако мога да нарека танците тренировка axaax )

  13. #13
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    NEDYO благодаря ти,че ме разсмя! Оправи ми деня От танци се стягаш повече от финес залата,то нали други фактори няма освен тренировките(ако мога да нарека танците тренировка axaax )
    Пич,ти предполагам не си танцувал,така че по-добре не коментирай Може да не блъскаш като животно,обаче натоварването е много голямо и трябва да си издръжлив.Сериозно,не мисли,че е като детска игра,не и ако се занимаваш сериозно

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от DeHu
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    NEDYO благодаря ти,че ме разсмя! Оправи ми деня От танци се стягаш повече от финес залата,то нали други фактори няма освен тренировките(ако мога да нарека танците тренировка axaax )
    Пич,ти предполагам не си танцувал,така че по-добре не коментирай Може да не блъскаш като животно,обаче натоварването е много голямо и трябва да си издръжлив.Сериозно,не мисли,че е като детска игра,не и ако се занимаваш сериозно
    +1
    Tupac Amaru Shakur R.I.P the best actor and singer ever ....

  15. #15
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от NedYo
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    танциорите ходят на фитнес, даже някои махат стабилно количество креатин за издръжливост

    пп: ако не на фитнес, тогава си имат треньор и оборудване в школата за танците
    така .. изчетох глупостта която си надраскал на две бири ..
    така танцИОр съм от 9 години вече .. тялото се добива бързо и наистина помагат .. в залата сме без СТАНКИ , УРЕДИ , гладиатори и всякви други римски глупости .. не ходя на фитнес и тялото пак си ми е отлично ... наскоро се записа едно момиче задника му беше ужасно отпуснат играе от 3 месеца и вече е стегната и изглежда наистина добре и тя затова се записа
    По темата : .. един съвет - ако не знаеш нещо от танц или движения които те (танцИОрите) вече са научили недей сяда на пейка или някъде .. така ще забавиш ефекта .. да оформя се и се стяга тялото ... много по-бързо отколкото на фитнес според мен и още нещо гледай да се запишеш на народни танци - колкото и да ти изглежда странно те най-много помагат .. а и Българското си е Българско )
    добре си излезнал на аватара
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  16. #16
    Аватара на TodorMarkov
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    282
    Цитирай Първоначално написано от NedYo
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    танциорите ходят на фитнес, даже някои махат стабилно количество креатин за издръжливост

    пп: ако не на фитнес, тогава си имат треньор и оборудване в школата за танците
    така .. изчетох глупостта която си надраскал на две бири ..
    така танцИОр съм от 9 години вече .. тялото се добива бързо и наистина помагат .. в залата сме без СТАНКИ , УРЕДИ , гладиатори и всякви други римски глупости .. не ходя на фитнес и тялото пак си ми е отлично ... наскоро се записа едно момиче задника му беше ужасно отпуснат играе от 3 месеца и вече е стегната и изглежда наистина добре и тя затова се записа
    По темата : .. един съвет - ако не знаеш нещо от танц или движения които те (танцИОрите) вече са научили недей сяда на пейка или някъде .. така ще забавиш ефекта .. да оформя се и се стяга тялото ... много по-бързо отколкото на фитнес според мен и още нещо гледай да се запишеш на народни танци - колкото и да ти изглежда странно те най-много помагат .. а и Българското си е Българско )
    Танците сами по себе си се водят аеробна тренировка...Готов съм да се обзаложа с тебе на каквото пожелаеш,че ако вземем 2ма души с що годе еднаква физика,аз ще тренирам единия,а ти ще практикуваш танци с другия.След 2-3 месеца ще сравним резултатите и ще видиш каква е разликата : )

  17. #17
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Зумба ми е думата. Ако ходиш при лицензиран треньор ще работиш повечко за крака и дупе, защото зумбата е базирана на латино танците. Моята инструкторка обаче прави един доста по - разчупен вариант на тренировката и си е жива аеробика (или по - точно тази част от нея, която наричат боди шейпинг). За един час се събират около 7 песни да кажем като в началото с всяка следваща темпото се покачва, в средата нещо по - бавно за глътка въздух и оттам до края си е газ до ламарината. Според мен такова нещо можеш да правиш и вкъщи, макар че ако си в зала с други хора, мотивацията е малко по - различна. И да, твърдя, че зумбата е оказала влияние на отслабването ми. Ако искаш мога да препоръчам клипче. И не забравяй да се разтягаш след всяка тренировка, за да не стане така, че първата мускулна треска да ти секне мераците.

  18. #18
    Наистина с танци може да се постигне много фубаво тяло но трябват много редовни тренировки,защото ако си мислите че с два пъти фодене на танци ще постигнете идеална фигура то тогава няма да стане.Но ако сте по редовни наистина ще изглеждате много добре.

  19. #19
    Супер фен Аватара на Yankee
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в психиатриата ;))
    Мнения
    1 755
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Зумба ми е думата. Ако ходиш при лицензиран треньор ще работиш повечко за крака и дупе, защото зумбата е базирана на латино танците. Моята инструкторка обаче прави един доста по - разчупен вариант на тренировката и си е жива аеробика (или по - точно тази част от нея, която наричат боди шейпинг). За един час се събират около 7 песни да кажем като в началото с всяка следваща темпото се покачва, в средата нещо по - бавно за глътка въздух и оттам до края си е газ до ламарината. Според мен такова нещо можеш да правиш и вкъщи, макар че ако си в зала с други хора, мотивацията е малко по - различна. И да, твърдя, че зумбата е оказала влияние на отслабването ми. Ако искаш мога да препоръчам клипче. И не забравяй да се разтягаш след всяка тренировка, за да не стане така, че първата мускулна треска да ти секне мераците.
    Бейби,аз се интересувам Би ли пуснала клипчета и да кажеш за резултатите ти?Колко време ходиш и спазваш ли диета?



    It is necessary
    to wrestle with me

    you throw away, you throw away
    but you can't help it
    you've gone momentum

  20. #20
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    ''''Та искам да питам ако започна да се занимавам с танци ще има ли ефект?'''''
    Хем питаш дали да почнеш, хем казваш че от 1-2 години се занимаваш!! Мн тъпо


    А ако някой от вас се занимава само с танци и имам хубава и стегната фигурна,спазва ли диета,занимава ли се с нещо друго освен танците?
    Естествено че ще е хубава фигурата, но ако има нещо друго+ танците!!!
    За диета може, но диета за здраве, а не да гладуваш и да бъхтиш по цял ден танци!


    Отслабва ли се много танцувайки?.
    Зависи колко танцуваш
    [img] http://4.bp.blogspot.com/_9XjzP3JBrG...0/Paramore.jpg [/img]

    Don't wanna hear your sad songs
    I don't wanna feel your pain
    When you swear it's all my fault
    'Cause you know we're not the same
    No, we're not the same, oh, we're not the same

  21. #21
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Yankee, т'ва е откъс от филмче. Тези същите имат поредица. Отнякъде бях свалила няколко филма плюс комбинация на една друга мацка. Мен лично ме кефи повече т'ва, което правим в залата, но за съжаление няма как да ти го покажа. Иначе и на филмчетата на тези се пОтя яко.

    http://www.youtube.com/watch?v=qsSrq...feature=relmfu

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си