.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Аватара на thoronaro
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Германия
    Мнения
    182

    вие ми се свят

    От една седмица много сериозно започна да ми се вие свят.Първият път тъкмо си бях легнал и всичко пред мен започна да се върти беше ужасно.Вторият път бях пред компа и същото.Поне 10 минути не знаех на кой свят съм.Сега преди малко като бях под душа и усетих как коленете ми омекват,свлякох се и поне 10 минути нямах сили да се вдигна.Не знам какво ми става,никога преди това не ми се е случвало такова нещо.Ям нормално,спя нормално,много съм се стреснал.Още утре може би ще отида на лекар.Исках да попитам дали и на вас ви се е случвало?Надявам се да не е нещо сериозно .

  2. #2
    Аватара на thoronaro
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Германия
    Мнения
    182
    Забравих да кажа,че и трите пъти имах чувството,че става земересения.Всякаш всичко около мен се върти.

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Невролог и ушен.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    И аз имам същия проблем но не чак толко .... силно така да се изкажа
    при мен започна преди 2години, била съм на 13, бях на море и започна да ми се вие свят на площада. Xодих на лекар и ми казаха, че може да e от топлината и ме съветваха 1ден да пропусна плаж и да пия кола.
    Миналата гадина ми причерня дории и аз бях в банята имах късметa, че мама беше в нас. Отидох да ми правят изследване на кръвта и се оказа, че съм с повишена кръвна захар смишно ми е защото все още не ми е ясно как беше възможно нормата билa 3,1 а аз бях 5,2 не си мисли, че съм дебела или болна от диабет просто не знам как е станало .... та така и не разбрах от какво ми се вие свят всеки ден ми се случва дории днес няколко пъти, бях с една фр навън и все едно ме бяха качили на въртележка :X

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си