.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 182 от общо 182
  1. #176
    Голям фен Аватара на an0nimn0
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    565
    Цитирай Първоначално написано от IWannaBeSedated
    Имам 5,48 Доволна съм.
    И аз имам толкова, но не съм доволна.. 1 точкаа, само 1

  2. #177
    Цитирай Първоначално написано от krasiveli Виж мнението
    И аз малко или много (по-скоро второто) се притеснявам за този изпит, най-вече за писането и избирането на подходяща дума в даден текст. Абе пет да изкарам и ще съм на седмото небе. А, и с френски съм...


    Айде успех на всички в понеделник и на тези, които ще имат по-късно и устен изпит
    хих и аз съм с Френски и ще имам устен изпит притеснявам се .. изпита е в сряда (20.06.2012) , и правихме теста от миналата година без темата и сам се справила 54% .. (т.е. имам 23 грешки от 50) което е зле .. защото все пак не искам 3 ;x

  3. #178
    Мале хора ще се гръмна изпита ни е в сряда по англ и направо умирам от притеснение като се сетя :X

  4. #179
    da ve pitam dali ako imam 3 za godinata po AE v, ruskata sam, te mestqt ot daskaloto

  5. #180
    Аз изкарах 5,40.Беше по френски и може да се каже,че съм доволен.

  6. #181
    Ако беше 2ка може би, но не мисля, че при условие, че имаш 3 ще те изключат. Въпреки че е слабо представяне като се има предвид, че цяла година си учил езика. Но пък ще имаш възможности да се докажеш догодина, тъй че не се притеснявай

  7. #182
    Някой може ли да прати better and better тестовете на Чавдар Здравчев, Моля? Отговорите са ми по - важни!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си