.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Guest
    А защо въобще трябва да и казва че вече има цикъл ?!
    Аз за 3 години не съм казала на никой...

  2. #27
    Мега фен Аватара на gummybear
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 153
    темата вече не е ли стара?!

    theo <333


  3. #28
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Какво стана,авторке ? Каза ли й вече ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #29
    Аватара на VampireGirl95
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    California.*
    Мнения
    166
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Какво стана,авторке ? Каза ли й вече ?
    Може още да е притеснена дали да каже!
    “Never sneak up on a vampire.”

  5. #30
    kaji parvo na nqkoi koito se darji po svobodno s teb i toi moje da kaje na maika ti ili po lesniq variant e da im kaje6 napravo tova se sluchva na vsqko momiche vse pak!!!

  6. #31
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Регистрира се за да пишеш в 3 годишна тема....То момичето сигурно вече се е омъжило, дете чака, ти....
    >>DjBelev<<

  7. #32
    Според мен няма смисъл да и казваш. Аз съм на 15 дойде ми на 11. Имам цикъл вече колко 4 години и не съм и казала. Тя даже не ме е питала за това. Дойде ли ми отивам купувам си превръзки и готово.

  8. #33

    Казвам не на авторката, а на тези момичета, които сега се чудят

    Попитайте майка си как е казала за менструацията си на майка си. След като ви каже се усмихнете и я попитайте А аз как да ти кажа?
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

  9. #34
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Lilly23 Виж мнението
    Попитайте майка си как е казала за менструацията си на майка си. След като ви каже се усмихнете и я попитайте А аз как да ти кажа?
    Имам друга идея, малки момиченца:

    Отидете и питайте майката на вашата майка (със сигурност вашата баба, предполагам де, дано да е ваша) как нейната дъщеря (следователно вашата майка, защото майката на вашата майка, ви е ваша баба) й е казала (дъщерята на баба ви - вашата майка на нейната майка е казала), че има цикъл и й се налагало майка й (майката на дъщерята на баба ви) да купи превръзки на дъщеря й (детето на баба ви, тоест вашата майка, която е дъщеря на баба ви, защото вие сте дете на дъщерята на дъщерята на майката на майка ви).
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #35
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Lilly23 Виж мнението
    Попитайте майка си как е казала за менструацията си на майка си. След като ви каже се усмихнете и я попитайте А аз как да ти кажа?
    призля ми от този пост
    this post killed all my crops and I will not survive the winter
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си