.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Протеинов шейк

    Някой знае ли някоя рецепта за Протеинов шейк ,който се прави преди тренировка или след тренировка за повече издържливост и енергия. Само ,че да се прави без яйца и протеини на прах ,защото от яйцата ,най-много да си докараш проблем.
    Teardrop

  2. #2
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233

    Re: Протеинов шейк

    Цитирай Първоначално написано от kocaki1996
    Някой знае ли някоя рецепта за Протеинов шейк ,който се прави преди тренировка или след тренировка за повече издържливост и енергия. Само ,че да се прави без яйца и протеини на прах ,защото от яйцата ,най-много да си докараш проблем.
    Както кажеш Учителю. УС! И нека силата бъде с тебе! Прочети малко в гугул дюд

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    И какво може да стане от яйцата ?!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Купи си един протеин от някой сайт или зала и не се занимавай с глупости Не съм чувал да се правят домашни протеини на прах..

  5. #5
    Някаква рецепта за правене на нещо подобно в домашни условия можете ли да дадете?
    Audio ergo sum

  6. #6
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Що пък трябва да си купува Хах аз всичкото си го имам домашно от село и си ги правя вкъщи.. само че това за яйцата са простотии..
    Разбий кисело мляко, яйца и мед, ако искаш за вкус нещо банан или шоколад или там каквото измислиш
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Много протеин има в тая рецепта, няма що..

    Тея рецепти за кисело мляко + банани не са протеинови шейкове

  8. #8
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Взимай си протеина на прах от някой от множеството магазини и си свиркай. Само гледай като подсладител да не използват аспартам, ами сукралоза. Ако намериш без подсладител, най-добре. Но няма защо да се притесняваш от употребата на такива протеинови концентрати.

  9. #9
    домашен протеин само месо да смелиш на кайма.Всички такива рецепти с кисело мляко , банан , мед са домашни гейнери (имат доста въглехидрати) и стават за след тренировка.Също има и яйчен прах ама не съм 100 процента наясно с хранителните стойности, но знам че има доста белтъчини.

  10. #10
    Ми за шейк домашен не знам, обаче може да пробваш да разбиеш извара(на килограм да я вземеш е по-добре, щото другата я осоляват) с някакъв плодов сок или нещо от сорта, става нещо като сметана. 200 гр извара ако е има около 30 гр протеин мисля, оооообаче ако успееш да издържиш да изядеш цяла чаша, голяма.. Аз лично след втория опит стигнах до заключението, че изобщо не съм навит да ебавам стомаха си с тая гадория

  11. #11
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Кой умник каза, че в млякото и яйцата няма протеини? Не случайно хората са казали, че тея лайна в кутиите са ДОБАВКИ към храната, защото храната е къде къде по-важна. Пийте си ги като искате, като сте сигурни, че тва на етикета отговаря на това в кутията
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

  12. #12
    Не ти трябва такава простотия вземиси един креатин само че не тея простотий като креатиновите матрици а чист креатин никога не си взимай некви смесани работи катоо CGT -creatin- glutamin- taurin
    а взимай всичко по отделно

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от kriogenx
    Не ти трябва такава простотия вземиси един креатин само че не тея простотий като креатиновите матрици а чист креатин никога не си взимай некви смесани работи катоо CGT -creatin- glutamin- taurin
    а взимай всичко по отделно
    Много смешно,да взема креатин xaxaxa

  14. #14
    Що кво му е на креатина иман мн по голям ефект от протейна щом като си мислиш че повеча разбираш кажи му кво да взима айде

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от kriogenx
    Що кво му е на креатина иман мн по голям ефект от протейна щом като си мислиш че повеча разбираш кажи му кво да взима айде
    Или щото дрънкаш наизуст Дори не е писал дали тренира или не и какво Какъв му е стажа и тн А ти да взима креатин хах..

  16. #16
    Повече от фен Аватара на smeshnik
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Столицата
    Мнения
    458
    Аз си правех с банан, какао,2-3 яйца,мед,прясно мляко в пасатора и ставаше добре. Не знам колко е за протеини , но е вкусно и ти дава енергия
    Този който не пада, не се изправя.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Ами то и 2 кила ориз ти дават енергия

  18. #18
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    колко простотия не е истина! Тея плодови млека, както казаха някой нямат нищо общо с протеин!

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    колко простотия не е истина! Тея плодови млека, както казаха някой нямат нищо общо с протеин!
    Слагат 2 яйца 500 мл ориз и 2 банана и го викат протеинов шейк

  20. #20
    anonymous546178
    Guest
    Аз си правя нещо като протеинов шейк за след фитнес... половин литтър мляко с около 4 яйца и 14гр. глутамин... Това ми е за първия половин час след фитнеса.. иначе като се прибера си удрям една стабилна доза месо..

  21. #21
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Ок, нека са си глупости, простотии етц, аз си усещам ефекта, въпреки че не си давам парите за "хубавия и чист" протеин, които коравия батко а.к.а инструктор ми е казал, че е добре да пия.
    Или пък може би говоря глупости и трябва да изпия 15 белтъка + 500гр извара, тогава евентуално мога да си набавя някакъв белтък, но все пак по-добре си е да си купиш от залата 1 бидон, да минеш по улицата да те видят всички с него и тогава
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

  22. #22
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Виж ся, идеята е, че протеините, които се продават на прах, навлизат по-бързо в организма. Някои дори са обогатени допълнително с въглехидрати. Затова и на професионалните спортисти им дават такива шейкове веднага след физическото усилие, което са извършили. Ако обърнеш внимание на някои футболисти им дават още преди да влязат в тунела.

  23. #23
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от kriogenx
    Що кво му е на креатина иман мн по голям ефект от протейна щом като си мислиш че повеча разбираш кажи му кво да взима айде
    то от креатина има ефект обаче е ограничен, до края на зареждащата фаза, след тва пак има обаче е твърде нищожен ....
    след няколко цикъла креатин му се губи изцяло действието, понеже мускулните клетки са фул макс и няма повече на къде.

    И за да се зима креатин трябва в храненето 'сичко да ти е наред.

    по темата : вместо да се занимавате толкова да праите домашни шейкове, що не седнете на масата кат белите хора и не ядете продуктите както са си ?!
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  24. #24
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    разгеле..
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

  25. #25
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Пиша като не много знаеш,но след трен не трябва бърз бъглехидрат?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си