.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Моля да помагат напредналите.

    Здравейте.Значи аз правих 1 тема преди и ви казах че искам мн да тренирам на лостове обаче вече осазнах че няя да стане само с упражнения вкъщи.Проблема е че нямам сила.И затова си зех сега 1 карта за фитнес 1 месец,но сам начинаещ и изобщо нз какво точно да правя.Начи тука си напраих една програма инпровизирана моя ама нз дали става

    Значи ден 1:Бицепс,трицепс,предмишниц а

    Бицепсово сгъване с щанга-12х,8х,8х,6х
    Бицепсово сгаване на долен скрипец-^ същите повторения
    Еднострано трицепсово разгъване-8х,8х,4х
    Кик бек-8х,6х,4х
    За предмишница дигам щангата като за бицепс,но рацете на обратно и с по-малко кг

    Ден 2:Гърди,Бедра
    Железен кръст-8х,6х,4х
    Лежанка-12х,8х,6х
    Бедрено разгъване-8х,6х,4х
    Клек с щанга на врата-12х,8х,6х

    Ден 3:Почивам

    Ден 4:Гръб,Корем,Рамене
    Мечка-12х,8х,6х
    Гребане с щанга-8х,6х,6х
    Железен кръст-12х,8х,4х
    И упражненията на ония уредите за корем,ама не им зн имената

    Ден 5:Като Ден 1
    Ден 6:като Ден 2
    Ден 7:Почивам

    Аре плс давайте съвети кво да включа или изключа,кво да ям и т.н тей че да мога да ставам за лостовете след 1 месец Знам че сиг е мн тъпа програмата ама съм начинаещ в занаята затуй

  2. #2
    От мен да знаеш, че:
    1) между тренировките трябва да има ден почивка, мускулите растат докато си почиват
    2) надали си фитнес треньор, че да си праиш програма
    3) ти имаш ли си понятие от фитнес теорията
    4) щом ти си начинаещ (извини ме, ако греша), защо се насилваш така
    5) за теб лост:
    2 - 4 - 2 сгъвания за бицепс (пример)
    Това означава правиш 2 набирания, 15 сек почивка, 4 набирания, 15 сек ---, 2 набирания

    Хмхм
    fan of SHAKIRA

  3. #3
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    целта ква ти е ?
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  4. #4
    Еми целта ми е да имам повече сила.Да мога да тренирам на лостове.Иначе зн че тряя да има почивки за мускулите аз затуй треннирам всеки ден различна мускулна група

  5. #5
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    a упражненията дет си ги писал знаеш ли как се изпълняват ?
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  6. #6
    Зн да,аз гледах в бб-теама.А иначе повечето за бицепса и треицепса си ги знам от преди с гиричка 8 кила ги праих.

  7. #7
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    виж ся ... ако искаш съвети трябва да слушаш внимателно и то само един човек, иначе като почнеш да слушаш всички в залата кое как го правят бог да ти е на помощ

    Виж ся ... щом искаш сила, си стори пргорама с 3 тренировки, и задължително почиваш 1 ден между тези тренировки.
    Гърди-бицепс
    Гръб-Трицепс
    Крака-Рамо
    Винаги почваш с големите мускулни групи и първо правиш тежките упражнения за дадената мускулна група.
    Тежестта на щангата е пирамида, а повторенията обратна пирамида.
    Пример : 30кила-8 пъти, 40 кила - 6 пъти, 50 кила - 4 пъти, 55 кила - 2 пъти, 60 кила - 1 път.
    Почивката ти е 2 минути между сериите.

    Пробвай по следната схема за повторенията
    за гоелмите мускулни групи (гръб, гърди..) 8-6-4-1-1-1-10, като напреднеш може да правиш 6-4-2-1-1-1-1-1-9.
    за малките мускулни групи (бицепс, трицепс..) 6-4-4-4-10, кат дръпнеш 4-3-3-3-9

    Без ядене не става! Ако ще да се зориш кат магаре, не ядеш ли си оставаш хамстер.

    Ако имаш конкретни въпроси питай
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MusicAddicted
    От мен да знаеш, че:
    1) между тренировките трябва да има ден почивка, мускулите растат докато си почиват - ]Това е така, но мога да ти кажа,че лично аз съм видял най-много прогрес с 5 дневен сплит!Не е задължително да е през ден !
    2) надали си фитнес треньор, че да си праиш програма - А трябва ли? 80% от инструкторите са супер дебили!Не виждам проблем един средно ЕнтЕлегентен човек да си направи сам програмата!
    3) ти имаш ли си понятие от фитнес теорията
    -хахаха
    4) щом ти си начинаещ (извини ме, ако греша), защо се насилваш така
    5) за теб лост:
    2 - 4 - 2 сгъвания за бицепс (пример)
    Това означава правиш 2 набирания, 15 сек почивка, 4 набирания, 15 сек ---, 2 набирания

    Хмхм
    П.С -Ши ви таковам у неграмотните келеши, научете се да пишете!
    авторе от гетото на кой град си ?

  9. #9
    Ами корема с кои групи да го тренирам ? Целта за корема ми е да мога да си дигам краката от лост.Там на фитнеса има 1 дето се хващаш и е мн удобно да си дигаш краката,обаче на лост е мн по-трудно зашото почвам да се клатя нз защо Иначе да ям яйца и месо повече и така.Засега основна цел ми е гърбът защото зн че той оказва най-голямо влияние за лостовете а аз досега с гирата само бицепс и трицепс съм тренирал,гърбът ми е занемарен напълно.

  10. #10
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    ех тоя корем бе ..
    него може да го тренираш през ден преди лягане или след тренировка, НО НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ ПО 1000 ПОВТОРЕНИЯ, 2 упражнения по 3 серии по 12 бройки са предостатъчни
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  11. #11
    На цитиралия ме ще му кажа, че препоръчвам на оня от онея 20 %
    От София - гето съм
    Нали знаеш, тялото си е твое, прави му каквото искаш

    А на фърстдиезел ще му кажа, че да даваш на човек, който сам себе си не може да повдигне, 60 кила, е повече от малумно

    Надявам се Ванката да е чувал за херния и другите лоши страни на самоученето
    fan of SHAKIRA

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от MusicAddicted
    А на фърстдиезел ще му кажа, че да даваш на човек, който сам себе си не може да повдигне, 60 кила, е повече от малумно
    Не се разбира от написаното за какво става въпрос. Какви 60 кила,какви 5 лева? Неясно е. Иначе дизелът му предлага един класически тридневен сплит и тренировъчна схема за сила.Не виждам нищо лошо тук.Вижда се,че дизелът има много добри знания за фитнеса и културизма.
    Ванката може да използва предложения сплит.И ако залага основно на гърба,може да го сложи в понеделник-гръб/трицепс,сряда-гърди/бицепс и петък-крака/рамо. Остава само Ванката да избере подходящите упражнения.

  13. #13
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от MusicAddicted
    А на фърстдиезел ще му кажа, че да даваш на човек, който сам себе си не може да повдигне, 60 кила, е повече от малумно
    бягай щи го перна в устата, кат стигнеш моето ниво, тогава ша ми викаш малоумник, дарлинг
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  14. #14
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Да видим кой е по-умният, стига сте спорили...
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

  15. #15
    Мисля че има някакав напредак вапреки че ходя само за 4 път Днес накрая на тренировката почти напраих една мн хубава кофичка,савсем малко не ми достигна.Но бях мн изморен др път ще опитам и сиг ше направя 2-3 кофи.И точно да питам как се вазстановявате по-бързо след трена защото аз мн се натоварвам секи път.Сега се връщам от залата и нямам никаква сила.Сигурно 2 кила гира не мога да дигна.И целите ми ръце треперят

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от vankata96
    Мисля че има някакав напредак вапреки че ходя само за 4 път Днес накрая на тренировката почти напраих една мн хубава кофичка,савсем малко не ми достигна.Но бях мн изморен др път ще опитам и сиг ше направя 2-3 кофи.И точно да питам как се вазстановявате по-бързо след трена защото аз мн се натоварвам секи път.Сега се връщам от залата и нямам никаква сила.Сигурно 2 кила гира не мога да дигна.И целите ми ръце треперят
    Ами повечето се възтановяваме ето така Кликни тук , и сме си доволни

  17. #17
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    недей претренирва!!!!
    недей зима добавки, рано ти е ...
    за 4 тренировки може само да си оправиш програмата и да подбереш упражнения! Резултат най-рано след 6 месеца!
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  18. #18
    Добре.Ами да не претренирвам.1 приятел които е машина и ми каза че мускулната треска ше ми мине само ако тренирам много секи ден.Други пък казват да си почивам нз и аз.Вие какво предлагате

  19. #19
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Бе има една поговорка "Клин, клин избива" ама не ти я препоръчвам, ако искаш почини, ама аз на мускулната треска внимание не и обръщам тренирам си нормално, пък и те при мен кви трески са я болне малко я не
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  20. #20
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от vankata96
    Добре.Ами да не претренирвам.1 приятел които е машина и ми каза че мускулната треска ше ми мине само ако тренирам много секи ден.Други пък казват да си почивам нз и аз.Вие какво предлагате
    Приятеля ти е идиот

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    Цитирай Първоначално написано от vankata96
    Мисля че има някакав напредак вапреки че ходя само за 4 път Днес накрая на тренировката почти напраих една мн хубава кофичка,савсем малко не ми достигна.Но бях мн изморен др път ще опитам и сиг ше направя 2-3 кофи.И точно да питам как се вазстановявате по-бързо след трена защото аз мн се натоварвам секи път.Сега се връщам от залата и нямам никаква сила.Сигурно 2 кила гира не мога да дигна.И целите ми ръце треперят
    Ами повечето се възтановяваме ето така Кликни тук , и сме си доволни
    оО интересно.... само да не вземе да възстанови като Грег Валентино човека, че после ще трябва да му сменят вратите у тях с двойни

  22. #22
    Здравейте пак.Да се похвала вече прая по 2 кофи 1 след друга без проблем Само за набирането ми остана проблема.За гръб с широк хват го правя почти малко не ми достигна.Аз съм 70 кила,а тренирам на скрипец с 40 кила 8 пъти дърпан 40 кила и миналия път почти се набрах.Ама за ръце не мога да се набера нз зашо.Нещо ми се осуква рамото горе и ме заболява ако е чисто набиране.Иначе мога по 3 помпички една след друга но чисто набиране така и не направих.Предложете нешо ако знаете плс.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Как ще ти се усуква рамото бе момче? За ръце набирането е много по-лесно от другото. Я обясни как го правиш. Къде слагаш ръцете на лоста и как го правиш.

  24. #24
    Еми нз като тръгна за бицепса да го правя с тесен хват и нали го правя чисто с отлепени от земята крака и стигам до малко преди средата и рамото му се осуква и изведнъж мн ме заболява в рамото нз зашо.Сигурно е щото съм начинаещ още,нз.

  25. #25
    Загрявка...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си