.
Отговор в тема
Страница 11 от 72 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1800
  1. #251
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Аз се интересувам как е отгоре на стъпалата, там ми е следващата цел

  2. #252
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    На китката наистина ли боли толкова?
    На едната картинка е сравнено с драскане от котка, на другата пише, че е от местата с най-голяма болка.
    Не е вярно.
    Имам точно на китката ... еми, смях се докато ми я правеше ..
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  3. #253
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Аз се интересувам как е отгоре на стъпалата, там ми е следващата цел
    за мен, има кокъл = по-големи болки.
    <N>

  4. #254
    Супер фен Аватара на Oldschool
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    1 583
    и аз имам долу на стъпалата и беше бая гадно, особено като почна да пълни с четката и да набива по костта...

  5. #255
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ще го преживея, надявам се да не е много по-зле от ребрата.

  6. #256
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    http://www.picvalley.net/u/1420/697360540.JPG имам ей на това място, отпред над пръстите му викам хаха, не боля, макар че всичко е кокаляци

  7. #257
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от mariam123 Виж мнението
    "Имам долу на крака, точно пред пръстите, еми не болеше кой знае колко, а тук е отбелязана с 5 звезди."
    Сериозно ли не те болеше? И аз имам там, имах чувството, че ми пробива костите с дрелка докато ми я правеше. Да не говорим когато стигна до кокалчето на глезена, беше кошмарно. В сравнение с тази на плешката, която почти не усещах докато ми я правеше. От колко време ти е? Бяха ми казали, че на това място избледнява много бързо от триенето в обувките, но моята за сега не е мръднала.
    Сори, не ти видях поста. Ами не ми е избледнял, не е мръднал, не ме боля като ми го правиха наистина. Имам на плешките и аз, имам и по нагоре перки ли как се казва - над плешките мускула, нито там боли.
    Боляло ме е на предмишница. Тече и много кръв, че по цялото продължение на веничките, само си мислех как ще ме дупне по-навътре и ще зацвърчи кръвчица, хах. Ама си тече стабилно кръв от татуса.

  8. #258
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Аз се интересувам как е отгоре на стъпалата, там ми е следващата цел
    Аз вече казах, че доста ме болеше най вече като я запълваше, но при всеки е различно, зависи колко търпиш на болка. Какво мислиш да си правиш? От скоро ми се върти в главата да си направя на плешката една гейша, която страшно много ми харесва, но с този пегас изобщо няма да се връзва. Другия вариант е да я направя върху него, но пък той ми е първия татус, и ми е жално да го махна. А бе ще го измисля, ама още не съм се надъхала достатъчно.
    http://www.picvalley.net/u/1420/697360540.JPG имам ей на това място, отпред над пръстите му викам хаха, не боля, макар че всичко е кокаляци
    Това ли е твоя татус?
    Последно редактирано от mariam123 : 10-18-2012 на 19:45

  9. #259
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Не, бре. Показвах мястото

    Иначе определено според мен е тъпо да си заличиш даден татус, само да си изтипосаш друг. А какво значи, че не се връзва едното с другото? Не мисля, че има логика в думите ти или аз нещо не разбирам.

  10. #260
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ще ви покажа като си го направя, да не се урочасам нещо :Д

  11. #261
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Ще ви покажа като си го направя, да не се урочасам нещо :Д
    И аз, и аз!!
    Днес ще си запазвам час и утре, ако оживея, ще показвам снимка <333

  12. #262
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Стискаме палци
    Ще оживееш, не е болка за умиране.

  13. #263
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Може ли малко повече информация?
    Жоро ли я прави или дъртият, дето все акъл дава?
    Жоро ме татуира, дъртият ми я нарисува

  14. #264
    anonymous708973
    Guest
    *барабани* Тадададаааам!
    ТАТУИРОВКААА <3

    Направихме си я в Gwendi.
    Много съм доволна от мадамата. (Таня се казва). Много прецизно работи, посвети ни доста време докато се спрем на окончателния размер. Изработи ни шаблони, покри абсолютно всичко с фолио, отвори иглите пред нас :д
    Болката... далеч не толкова ужасна, както си мислех. Баш като драскане на много нахална котка. 40 лв ми взе, направата на самата татуировка беше максимум 25 минути. Шрифтът е избиран от Дафонт.ком

    Ох, още докато ми я правеше, си казах "Ха, че то не боляло... нямам търпение за следващата :д", но определено няма да е в следващата година-две.

  15. #265
    ^ Честито!

  16. #266
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Йей, честито Нещо на мъжката ръка нулата е някаква странна, може от сгъвката в китката. Иначе пак честито и се радвам, че не те е боляло.
    А това, че нямаш търпение за другата си е точно така. Сега ще си я гледаш ден и нощ и ще се чудиш каква да е следващата. Знаем го какво е, на всички ни е било така. Ако направиш обаче втората твърде скоро, ще искаш още и още, докато не направиш всичко което си искала(някога) не че е лошо де.
    Хубав шрифт, напомня ми за бруклинските гета някак си, поне по тва дето съм гледала. А дафонта има хиляди шрифтове, като се запъне човек и може да гледа с часове.

  17. #267
    anonymous708973
    Guest
    От сгъвката е, да.
    Шрифта винаги съм си го представяла готически, та знаех какво търся.

    Обаче майка ми не го приема никак леко. Явно не ме взе насериозно, когато преди седмица й казах, че ще си правя татуировка и сега й е много тежко. Подозирам, че като се осифери, ще поиска да я махам - няма да го направя, естествено, но попринцип колко време след правенето на татуировката може да се махне? Щото сега тъканта е травмирана и няма как да се подложи на лазер веднага... та, кога би могло? Кажете ми "година", моля, за да го използвам като аргумент.

  18. #268
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Честито
    За лазера не знам.

  19. #269
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Нито аз знам, не съм се интересувала. Но една позната, която е на 32, си беше махнала татус, който беше на 15 години. Но вече бе посинял-позеленял... абе лоша гледка. Но като и го махаха си остана доста гаден белег и върху него направи вече доста добър татус и сега не си личи нищо.

  20. #270
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    А относно майка ти, вече си си я направила, смятам че ще те приеме на сериозно.
    А какво е значението на 505?
    Вие с твоя от колко време сте заедно?
    Ние с моя сме си решили общ татус, допълваш е, става и отделно де, различни неща са, но от две години се каним и не сме си ходили до България при наашият татуист и не сме си правили нищо все още
    А на кого беше предложението за общ татус?

    п.п. Много съм любопитна ^^

  21. #271
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    А относно майка ти, вече си си я направила, смятам че ще те приеме на сериозно.

    А какво е значението на 505?
    Вие с твоя от колко време сте заедно?
    Ние с моя сме си решили общ татус, допълваш е, става и отделно де, различни неща са, но от две години се каним и не сме си ходили до България при наашият татуист и не сме си правили нищо все още
    А на кого беше предложението за общ татус?

    п.п. Много съм любопитна ^^
    Значението сме решили да го запазим само между нас двамата, извинявай
    В сряда правим годинка. Знам, че е малко на пръв поглед, но това е моят човек...
    Интересно ще ми е да видя какво сте измислили, не се сещам за допълващи се татуси, които и по отделно да имат смисъл, но звучи много яко.
    Той ми предложи (как звучи :д), при което аз се засмях, отворих форума и му показах, че преди 2 месеца съм писала, че много искам да си направим татус на китките с число, което има значение за нас. Та... в общи линии, нямало е предлагащ и съгласяващ се.

  22. #272
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Хорица, няколко месеца след първата татуировка ... нямам търпение за друга!
    Желая .... феникс (средна големина) над лявата гърда :Д
    Обачччччче, нямам никакви идеи за самата творба, може ли да ми предложите нещо?

    Розоватапантерка, честито, екстра е
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  23. #273
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    PinkPan7her, аз пък съм човека дето най-малко може да те съди, че сте от година заедно. Аз първият татус си го направих в чест на връзката ми с моя приятел, а бяхме от 8 месеца заедно. Сега вече след 5 години и нещо, за 6 сме измислили. Иначе мислим да са едни "човечета". Мойто ще си е с моите си работи, неговото с неговите, ама като се доближим един вид ще си хващат ръчичките ахаха, как го обясних. Като го направим ще пусна снимка.

    NqkfaNikakva21, има невероятни, стига да имаш място хаха
    http://www.google.gr/search?hl=el&bi...HY_MsgaTwoGYCg

  24. #274
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Гледала съм ги 100 пъти поне :Д
    Повечето яки са големи ... средните не са ми хванали окото .
    Надявах се някой от вас да има така някакви запаси от яки татуировки хаха :Д
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  25. #275
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Кажи ми размери и довечера ще кача снимки. Примерно искаш да е около една педя?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си