.
Отговор в тема
Страница 5 от 72 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 1800
  1. #101
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Аз се колебая точно между този шрифт и един ръкописен ... не мога още да реша ...
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  2. #102
    Аватара на bateman
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София,България
    Мнения
    69
    Кажете ми моля най-доброто студио според вас в София.
    Aequitas veritas

  3. #103
    Цитирай Първоначално написано от bateman
    Кажете ми моля най-доброто студио според вас в София.
    Толкова ли не можа да погледнеш 5-6 мнения нагоре,а?!На същата страница сме коментирали!

  4. #104
    за жените цяло раждане ги чака , един татус ли ще ги уплаши?

  5. #105
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Цитирай Първоначално написано от bateman
    Кажете ми моля най-доброто студио според вас в София.
    Смокови!!!

  6. #106
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Някой може ли да ми покаже снимки на татуировки със стрии или разтегнати от напълняване. Обаче да не е от преди 30години правено с мастило от химикал ...
    Да си е направен професионално татуса, с машинка и добри бои, обаче самият човек да го е прецакал. Направо ако има и снимки преди/сега ще е супер.

  7. #107
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    При напълняване се случва ето това: http://i39.tinypic.com/15qbzuo.jpg
    Татуса се разтяга и избледнява. Виждала съм го с очите си на един приятел, много е кофти...

  8. #108
    Някой може ли да ми обясни къде се намира сттдиото на Смокови?

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    Някой може ли да ми обясни къде се намира сттдиото на Смокови?
    Юрий Венелин 1
    Вървиш по Графа /посока бул.В.Левски/ на предпоследната пряка /цар Шишман/ завиваш наляво.2рата пряка ти е Юрий Венелин.Пада се точно с-у 7мо СОУ.

  10. #110
    Винаги ме е радвало ,когато видя ,някой със татуировка.
    Още не взимам собствено мнение и няма как да си направя татуировка. Но много искам да имам една татуировка ,като сълза
    Нещо такова:
    http://www.buzzle.com/articles/teardrop-tattoo.html
    http://tattooswithmeaning.org/wp-con...rdroptatto.jpg
    Teardrop

  11. #111
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Нали знаеш, че татус на лицето значително намалява шанса ти в бъдеще да си намериш хубава работа?

  12. #112
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Цитирай Първоначално написано от kocaki1996
    Винаги ме е радвало ,когато видя ,някой със татуировка.
    Още не взимам собствено мнение и няма как да си направя татуировка. Но много искам да имам една татуировка ,като сълза
    Нещо такова:
    http://www.buzzle.com/articles/teardrop-tattoo.html
    http://tattooswithmeaning.org/wp-con...rdroptatto.jpg
    Боже, недей.. знаеш ли изобщо какво значи о.О
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  13. #113
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ Сигурно знае а ти знаеш ли? И какъв е замисъла на запълнената и на празната? Сигурно не, щом така реагираш.
    Един приятел има, след като майка му почина си я направи. На мен лично не ми харесват, още повече че са на лицето... но самото им значение е много дълбоко. Всеки си решава.

  14. #114
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Доколкото знам е вид знак, че притежателят е убиец... Но не знам каква е разликата между празната и запълнената, може другата да значи нещо различно..
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  15. #115
    Lil Wayne има Сълза на лицето. Той убиец ли е ?
    Не знамм още не съм ориентиранн ,когато дойде време да си правя тогава ще му мисля. Но най ми харесват на врата да се правят татуси
    Teardrop

  16. #116
    Хейй бих желала да ми дадете съвет по моят въпрос.А той е:
    Искам да си направя татус който да символизира семейството ми или по-точно чрез зодиите ни...също така искам да има и надпис около самите картинки..първо бях измислила да напиша "Memento Mori" по гръбначния стълб,но не от самото начало,а малко по-надолу,за да може горе в ляво и дясно да има 2 ангела,което символизира близнаци(зодията на баща ми) м/у тях една жена(дева-зодията на майка ми) и над тях в основата на тила знак на моята зодия-Везни,но нещо се отказах от нея,поради милион причини..голям проект си е за първа татуировка,а и са ми казвали,че по-гръбначния стълб болката е адска... а пък и това "Мементо мори" стана изтъркано вече...ако имате някакви идейки за символи и образи,място за подобен татус и някакъв надпис свързан с това,че всичко в живота е временно и рано или късно всички умираме да пише.Ще съм ви адски благодарна !!

  17. #117
    Какво мислите за татуировките от сорта на "Обичам *нечие име* ? Не е ли прекалено ?В момента с приятелят ми се в спор - той иска да си направи такава с моето име , но е ТВЪРДЕ МНОГО. Вашето мнение ?
    Той: ти си необвързана, аз също .. започвам да си мечтая Тя: Ти си прекалено грозен за мен , мечтата СВЪРШИ !!

  18. #118

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    100
    Тва е голяма простотия! Единствените имена, които бих си татуирала, са на бъдещите ми деца. Не ми се струва логично,особено в тийнейджърските години, да си татуирам име на момче, като ми е пределно ясно, че връзката ни няма да е вечна и след месец или година много ще съжалявам, че съм се татуирала, и ще се чудя как да я махна.

  19. #119
    Голям фен Аватара на slynchicety98
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Ямбол ;}
    Мнения
    523
    ^+1

  20. #120
    Искам да попитам как да си направя татус, обаче временен. Четох, че трябва с пермаментни маркери и оризова хартия какво било не разбрах точно. Та въпросчето ми е: как да си направя временен татос в домашни условия??

  21. #121
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от poisoningg
    Хейй бих желала да ми дадете съвет по моят въпрос.А той е:
    Искам да си направя татус който да символизира семейството ми или по-точно чрез зодиите ни...също така искам да има и надпис около самите картинки..първо бях измислила да напиша "Memento Mori" по гръбначния стълб,но не от самото начало,а малко по-надолу,за да може горе в ляво и дясно да има 2 ангела,което символизира близнаци(зодията на баща ми) м/у тях една жена(дева-зодията на майка ми) и над тях в основата на тила знак на моята зодия-Везни,но нещо се отказах от нея,поради милион причини..голям проект си е за първа татуировка,а и са ми казвали,че по-гръбначния стълб болката е адска... а пък и това "Мементо мори" стана изтъркано вече...ако имате някакви идейки за символи и образи,място за подобен татус и някакъв надпис свързан с това,че всичко в живота е временно и рано или късно всички умираме да пише.Ще съм ви адски благодарна !!
    Идеи за татус вече не давам, защото е адски тъпо. Искаш татус, а не знаеш какъв. Купи си дъвка с ваденка и си я лепни...
    Сори, че съм груба, ама няма как иначе. Татуса ще ти остане за цял живот, не мислиш ли че е тъпо да питаш по форуми за идеи

    Цитирай Първоначално написано от Shadowlight
    Какво мислите за татуировките от сорта на "Обичам *нечие име* ? Не е ли прекалено ?В момента с приятелят ми се в спор - той иска да си направи такава с моето име , но е ТВЪРДЕ МНОГО. Вашето мнение ?
    Остави приятеля ти да прави каквото иска. След време може да се разделите, може и не. Не мисля, че имаш някакво влияние върху него.
    Иначе смятам за тъпо, особенно в тийн годините, ама всеки с акъла си и както го чувства.

    п.п. Първият ми татус бе именно свързан с приятеля ми, скоро прави 5 години заедно

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi123
    Искам да попитам как да си направя татус, обаче временен. Четох, че трябва с пермаментни маркери и оризова хартия какво било не разбрах точно. Та въпросчето ми е: как да си направя временен татос в домашни условия??
    С хена. Взимаш едно индиго и с лист хартия причертаваш каквото си решила да си правиш. Хената я разбъркваш на гъста кашичка и с четка за рисуване взимат и като боички нанасяш... първият опит може да не ти е сполучлив, ама се свиква. Да стои 2-3 часа и после го измий.

  22. #122
    poisoningg написа:
    Хейй бих желала да ми дадете съвет по моят въпрос.А той е:
    Искам да си направя татус който да символизира семейството ми или по-точно чрез зодиите ни...също така искам да има и надпис около самите картинки..първо бях измислила да напиша "Memento Mori" по гръбначния стълб,но не от самото начало,а малко по-надолу,за да може горе в ляво и дясно да има 2 ангела,което символизира близнаци(зодията на баща ми) м/у тях една жена(дева-зодията на майка ми) и над тях в основата на тила знак на моята зодия-Везни,но нещо се отказах от нея,поради милион причини..голям проект си е за първа татуировка,а и са ми казвали,че по-гръбначния стълб болката е адска... а пък и това "Мементо мори" стана изтъркано вече...ако имате някакви идейки за символи и образи,място за подобен татус и някакъв надпис свързан с това,че всичко в живота е временно и рано или късно всички умираме да пише.Ще съм ви адски благодарна !!


    Идеи за татус вече не давам, защото е адски тъпо. Искаш татус, а не знаеш какъв. Купи си дъвка с ваденка и си я лепни...
    Сори, че съм груба, ама няма как иначе. Татуса ще ти остане за цял живот, не мислиш ли че е тъпо да питаш по форуми за идеи


    mimsssss не казвам,че ще си направя същото което някой ми каже аз знам с какво трябва да е свързана и точно за това питам,за да е добре обмислено решение и да съм разгледала всякакви варианти,а не да е нещо спонтанно,което след време няма да харесвам !!! И все пак си измислих вариант за татуировката,която искам,който след време ще осъществя...благодаря за мнението все пак,но явно съм останала неразбрана..все едно !

  23. #123
    Повече от фен Аватара на Miichelle
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    480
    poisoningg, измисли нещо, което е важен символ за твоето семейство... От това, което прочетох като твоя идея ми се струва прекалено претрупано..
    Иначе mimsssssss евалата ти правя за темата. Ще я следя с интерес.
    yep.... reality bites -.-

  24. #124
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    късно е и не ми се чете,
    кажете ми прилично студио в София. Не ми трябва кой знае какъв художник, но ще се радвам, ако е с усет към миниатюрата и детайла. Мерси!)

  25. #125
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Miichelle
    poisoningg, измисли нещо, което е важен символ за твоето семейство... От това, което прочетох като твоя идея ми се струва прекалено претрупано..
    Иначе mimsssssss евалата ти правя за темата. Ще я следя с интерес.
    мерси

    Цитирай Първоначално написано от Blab
    късно е и не ми се чете,
    кажете ми прилично студио в София. Не ми трябва кой знае какъв художник, но ще се радвам, ако е с усет към миниатюрата и детайла. Мерси!)
    Казват, че студиото на Смокови е добро, ама е скъпичко.
    адрес:
    Юрий Венелин 1
    Вървиш по Графа /посока бул.В.Левски/ на предпоследната пряка /цар Шишман/ завиваш наляво.2рата пряка ти е Юрий Венелин.Пада се точно с-у 7мо СОУ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си