.
Отговор в тема
Страница 13 от 72 ПървиПърви ... 3910111213141516172363 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 1800
  1. #301
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049
    Мимс, написа представлява последните четири реда от стихотворението "If" на Ръдиард Киплинг
    http://www.everypoet.com/archive/poe...kipling_if.htm

    Нарочно поствам линк към цялото, невероятно е!

  2. #302
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    На мен не ми харесва, дори бих казала изобщо. Но на мен... За теб вярвам, че ти е на сърце

  3. #303
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049
    Последните 4 реда не ти харесват или цялото? Иначе, да, определено ми е на сърце

  4. #304
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Ами като цяло не ми допада.
    Харесват ми неща на Къмингс примерно. Харесват ми някой мъдри цитатчета, които си имам на латински. Харесват ми неща от творчеството на Еминем.
    Ама казах, че всеки харесва различни неща, нали сме хора с различен вкус, нормално е

    Черен ли ще го правиш?
    Аз като се прибирам към България ще поразпитам за това светещото мастило, много ми е мерак... <3 ама имам хиляда неща намислени да си правя :Д

  5. #305
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049
    Черен, да, аз не харесвам цветни татуси попринцип.
    А за шрифта се разбрахме, че ще ми изработи индивидуален, тъй като заради дължината и претенцията ми да е ръкописен, не намерих такъв, който да пасва точно.
    И да кажа като впечатление - стуиото наистина няма нищо общо с някои долнопробни дупки, амо като го видиш отпред ти се приисква да си направиш татуировка. Надявам се, разбира се, външния вид и цената да отговарят на качеството на изработката :P

  6. #306
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Аз съм си правила татуси при трима татуиста. Нямала съм проблеми досега с нито един татус. Гледаш дали всичко се отваря пред теб, дали околността се дезинфекцира и покрива с фолио и т.н. Абе то си се вижда.
    Иначе за парите си е строго индивидуално. Аз май винаги съм попадала на много евтини, иначе съм ходила защото са ми били препоръчани като работа, не заради цената.
    Нали всички говорят, че в София и Варна са най-скъпи. Да речем за един татус 3х3 см ще ти вземат към 60-80лв. На мен за такъв ми взеха 30лв. И в повечето студия си има някаква начална цена. Аз като чуя примерно начална 50лв ми става смешно. Ходих да ми правят три малки, преди 2 години. Те са колкото нокътя, как някой ще ми каже, че си оценяваа труда на 50лв начално о.О. Иначе пича ми взе 15лв, за 15мин работа хах.

    А за татуса, ако в тоя сайт дафонт ти ги прави както си искаш, просто има хиляди шрифтове, аз някой път като почна и ми омръзва и го зарязвам хах.

  7. #307
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Иначе това на Къмингс ми е любимо:
    "Да бъдеш никой, но себе си, в свят който прави всичко възможно ден и нощ да те превърне в някой друг, означава да се биеш в най-трудната битка, в която някое човешко същество може да се бие и да не спира да се бие."

    А на Маршъл да не пускам, че ще стигнем 14стр хаха

  8. #308
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    за да не търся из страниците, ще питам направо.
    за място: вътрешна страна на китката, 4-5 пръста под ключицата и отстрани по дължината на пръстите на ръката.
    степенувайте ми ги като болезненост и каквото друго счетете за нужно да се отбележи.
    благодаря!)

  9. #309
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Под ключицата имам аз, на мекото, няма кост - минимална болка.
    Другите места не ги препоръчвам, тъй като са доста видими. По скоро на предмишницата, отколкото на китката

  10. #310

  11. #311
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Blab, до колкото знам по/около пръстите боли солидно.

    Ахахаха:

  12. #312
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049
    Мимс, права си за цената, аз съм от Бургас и там е мнооого по-евтино.Но исках да изчакам да завърша и да дойда в София, мисля че тук са по-добри. Честно казано в началото наистина ми се сториха много като пари, това, което ми каза Смоков, но после разгледах много работи в нета, негови, както и на други татуисти... за мен наистина е по-добър. Пък и това не е като да си купиш чанта, която да носиш 1 година и да я хвърлиш. Замислих се, че предпочитам да дам повече пари, но да съм абсолютно спокойна, че ще стане нещо сполучливо- все пак ще е на мен цял живот. Наясно съм, че това, което искам всеки татуист може да ми го направи, но не мисля, че ще съжелявам за парите.

  13. #313
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ Аз това исках да ти кажа. Че някои като си направи име в София или Варна и цените му започват от еди-колко-си, зависимо че може да направи 1см татус. За мен цената не е равносилна на качество. Аз разучавам човека, колко време е работил, гледам му нещата и ако ми хареса, отивам да говоря с него. Засега и от тримата съм била доволна, нямала съм гафове или проблеми с татусите (както по-горе пуснах т'ва от песента на Аеросмит). Цената не винаги значи нещо свързано с качеството. Аз държа човека да ми е препоръчан, ако щеш и от форум примерно Пък ако взима повечко пари нека, негови да са, аз да съм доволна е работата.

  14. #314
    Аз ви питах кого бихте ми препоръчали във Варна, никой не каза нищо, някои от по-вървежните тук хич не ми харесват като стил, нито като изработка работите им, а двама мои познати са си правили при някакво момче, което дори май работи вкъщи ;д и което има страхотен стил. Бил му взел 50тина лв за един огромен татус на половин гръб. Не винаги е определяща само цената, но не може да гледаш да ти излиза евтино .. това ти е за винаги.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #315
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Трябва и да се внимава ,когато се правят надписи най-вече на китайски или с други ейроглифи,защото моята 1-ва братовчедка ми разказа за някаква нейна колежка от университета,която си татуирала на врата китйаски ейроглиф ,който ттрябвало да значи нещо от рода на колко съм готина, а се оказало след това ,че значил "ПЕРЕ СЕ НА 30 градуса"....

  16. #316
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Тва са пълни глупости. Това тръгна като на базик.
    Първо, татуиста не е длъжен да е всезнаещ и да може да говори 20 езика. Второ, всеки който иска някакъв татус с надпис си го носи той, татуиста му го татуира просто. И трето, в крайна сметка първо не знае как се пише нещо, ама после при свършен факт го научава, как става тоя номер о.О

  17. #317
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    :д Аз съм казвала и в други теми за татуировки - позната от моето училище си татуира гърба, обаче човека имаше правописна грешка и вместо "always" на гърба и се мъдри "olways". Не е от нейно незнание - напротив, разбира си английски ама явно татуиста и е недогледал или неграмотен. Не мога да реша още кое от двете е. Ако искаш надпис - интересуваш се, проверяваш правописа, значението... А ако татуиста е некадърен, защо, по дяволите, има машинка и те окепазява с нея?!
    Имам в предвид, ако ще си правите надписи, гледайте и внимавайте. Естествено, горния пример с прането не вярвам да е истина по никакъв начин ама все пак си отваряйте очите.

  18. #318
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    О и А могат много лесно да се оправят А това татуиста да не го види, че е О, вместо А не си го представям. Нали налага шаблон, а и след това малко или много надписа е до него... много ми е чудно. А и както казах момичето веднага е можело да каже да и го поправят, вместо да си ходи така смешна.
    На мен като ми правиха долу на крака татуса и ми бяга изкочили вените, защото преди тва пътувахме един час на мотора и в сстуда, беше февруари и бях с ботуши. И като си свалих ботушките, се оказа че краката ми са се подули и вените са изкочили. Добре че момчето вече го познавах, дето ще ми прави татуса, че иначе щях да умра от срам. Направих си едни компреси със марли със студена вода. Иначе доста често ходим там в студиото и си се разполагаме, хубава обстановка.
    Та си бях запазила час, ама докат ми спаднат крачката, минаха двама човека преди мен. Накрая само една вена създаваше проблем и я местихме ахаха, аз я избутвах и си стягах крака докато ми направи едното О. Абе емоции...

    Аз един ден се смях на един татус дето пише "Кириаки" на гръцки. Това означава неделя. Ама накрая се оказа, че е името на детето, та се засрамих малко. Нещо като нашата Недялка :Д или примерно Господин. Много тъпо ми идва за татус, пък за име за детето още повече, ама кво да се прави.

  19. #319
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ето го татуса. Каквото и да направи, то си личи, че е било О и е преправяно.

  20. #320
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Е как ще си личи? Едно ченгелче отдолу и е готово...

  21. #321
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    :д Другите а-та не са пълни кръгове, а правят някаква странна извивка и става ченгелче. Това е пълен кръг, ако му сложиш ченгелче, ще си личи, че е различно.

  22. #322
    Я кажете според вас горе долу каква цена ще ми искат за такава татуировка,само че ще пише Family https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83032937_n.jpg
    Когато ходих да си правя първата ми взеха 40 лв. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...53315956_n.jpg ето я и нея. Според мен няма да ми вземат повече от 40,а и пак ще си отида при същия татуист,но една приятелка смята,че ще ни вземат по-скъпо заради знака за безкрайност.
    Последно редактирано от justmee19 : 10-28-2012 на 12:14

  23. #323
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Толкова трябва да е някъде. Защо не отидеш да попиташ?

  24. #324
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    хм, така ли пише в профила ми? ;д направих 17 септември, другия септемрви чуквам 18ка и най-вероятно скоро след това ще се изнеса от наще, а дори да не съм - мисля, че вече като и официално голям човек няма да имат правото да ми се мешат толкова. плюс, че мисля да е някъде на скрито (гръб, корем, бедро), защото много добре знам, че за работата после сложно става, ако е на много видно място..
    мерси за линковете, сега ще ги разгледам :3
    Ох, вярвай си.

    Blab, от вътрешната страна на китката болката е идеално сравнима с драскане на котка. Ама на много досадна.
    LittleLady93, в Дафонт няма как да няма твоя шрифт. Отвори калиграфията и избирай.

    Влюбих се в капана за сънища <3

  25. #325
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от justmee19 Виж мнението
    Я кажете според вас горе долу каква цена ще ми искат за такава татуировка,само че ще пише Family https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83032937_n.jpg
    Когато ходих да си правя първата ми взеха 40 лв. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...53315956_n.jpg ето я и нея. Според мен няма да ми вземат повече от 40,а и пак ще си отида при същия татуист,но една приятелка смята,че ще ни вземат по-скъпо заради знака за безкрайност.
    Много са нашумели тези. Това е новото "Carpe diem" и "Only God van judge me". Готини са, ама като видя колко хора ги имат, ми се убива всякво желание.
    Както и да е. Защо цената ти е определящ фактор? Още повече, че си опитна в сферата... поне до определена степен. Отивай при татуиста и питай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си