.
Отговор в тема
Страница 15 от 72 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1800
  1. #351
    Според мен изчакай. Ако наистина си на 15 както пише, и аз не бих позволила на дъщеря си. Щото на 15 си пишете простотии по себе си, които после няма да искате. Не се обиждай Смисъл, ти може и да си пораснала за годините си, но ще се промениш още хиляда пъти. Те и нашите са против, но вече на 20, обмисляйки го от доста години, мисля да го направя и че ако не е някоя простотия на супер очеизвадното място, наште би трябвало да се съгласят с трезвото ми решение. Щото не го правя, защото е модерно и т.н. и ще гледам да не ми пречи на евентуална работа.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #352
    И не съм на 15 по-малка съм ;д Повечето хора , които познавам са си направили татуси на 14 и родителите им нямат нищо против . Относно дизайна - да може наистина да е простотия но е доста семпъл и изчистен .

  3. #353
    В училището ми имаше някаква, дето като била 5ти клас майка и собственолично я завела да и направят татуса. Всякакви има. Вашите явно си имат съображения да не ти позволяват. Изчакай според мен , а и татусът трябва да е свързан с нещо лично за теб. Ти още нито си се развила като характер напълно, нито си имала някакво събитие, което да татуираш като спомен. Ако имаш такова събитие и татусът ще е свързан с това окей.
    Само ти казвам, че на мен колкото и да ми харесват, не бих позволила на малолетната си дъщеря да си направи, защото тя самата няма да го иска след някоя и друга година. Аз на 13-4 имах идея да си татуирам кокалчетата на пръстите. Което сега няма да направя, защото после не мога да си намеря друга работа, освен рок-звезда.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #354
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Аз също не бих позволила на 14 годишната си дъщеря да се татуира. Изчакай до 18.
    При мен беше същата работа-от 13 годишна си бях харесала татус, място-всичко. Мрънках на нашите, те ми забраняваха и така в продължение на три години, след което осъзнах, че идеята е супер глупава.

  5. #355
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    За години препоръчвам след 16. Все пак всеки на негова глава си решава. Може да станеш на 20 и да си нашариш цялото тяло. Може всяка година да си правиш поне една. Може на 15 да си направиш нещо и никога повече да не сложиш друго. Тва е много различно за всеки човек, ама не мисля че който и да е може да ти забранява. Ще си татуираш дупето скришно от ваще и кво, те ще те мисля че ги слушаш, ама трънци :Д Все тая. Аз бих заложила на добри аргументи към тях - че е нещо важно и значимо, че не е на видимо място, че е безопасно и т.н. Пък те да ти забраняват колкото си искат, едва ли ти виждат цялото тяло. И какво наказание могат да ти наложат - освен ако не използват физическо насилие, не виждам кво друго може да се случи...

  6. #356
    Здравейте , аз съм нова тук и искам да ви попитам , понеже виждам че знаете доста неща за татуировките ако може някой да ми каже трябва ли да се притеснявам че ми излезе пъпка на татуировката. Направих я на 08.11 тази година и тя тъкмо почна да се бели , а дори не съм спряла да я мажа още.Татуировката ми се намира на гърба и е около 12 см .Това ми е първи татус и все още не съм много наясно. Правя всичко което ми каза татуиста и в действително татуировката изглежда добре, имам предвид че няма зачервявания или някакви обриви (и дано да няма ) но тази малка пъпчица почна леко да ме притеснява и реших да потърся съвет от вас. Благодаря Ви предварително.

  7. #357
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Няма никакъв проблем, просто не я чопли...пъпчицата сама ще се оправи, няма от какво да се притесняваш

  8. #358
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Цитирай Първоначално написано от Cupcake3107 Виж мнението
    Предполагам , че въпроса ми е обсъждан , но много ме мързи да търся.

    Та искам татуировка от много малка - когато бях на 5 годинки ? ;дд И от няколко години си мисля за един надпис на китката. Избрала съм си шрифт думи , дизайн.
    И тук идва проблема - Родителите ми не са съгласни. Обмислях да я направя без да знаят , но не искам да си помислям какво наказание ще ми наложат.
    Въпроса ми е как да ги накарам да се съгласят
    Според мен трябва да изчакаш много време за татос на китката, това не е място където можеш да я скриеш, повярвай ми за напред ще ти създаде много неприятности. Имам познат които не искат да го качат на кораб, яхта заради татоса. Ако ще си правиш, направи си на не толкова видно място, не знаеш още на къде ще те отвее вятъра на 22 год. и колко проблеми може да имаш. Твърдо съм за татосите, много харесвам това изразява индивидуалността на човек и го кара да се чувства по пълноценно, но аз следвам 2 правила за татос, да не е на място където да я виждам постоянно - за да не ми омръзне и да мога да я скрия

  9. #359
    Голям фен Аватара на ivetty9
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    962
    Искам да попитам някой ако знае нещо повече за татусите в устата. ( http://assets.bulevard.bg/attachment...jpg?1334143845 ) Искам да си напиша една буква и четох,че с времето избледява или се скрива,така че ако не я искам след време това няма да ми е проблем, а и не е на видно място.Четох също така и някои неща за зарастването и т.н,но искам да попитам и тук ако някой е по-добре запознат.
    If you had one last:
    -...dream...Would you let me get in?
    -...breath...Would you share it with me?
    -...kiss...Would you give me?
    -...wish...Would you spend it for me?
    -...word...Would you say it to me?

  10. #360
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ivetty9 Виж мнението
    Искам да попитам някой ако знае нещо повече за татусите в устата. ( http://assets.bulevard.bg/attachment...jpg?1334143845 ) Искам да си напиша една буква и четох,че с времето избледява или се скрива,така че ако не я искам след време това няма да ми е проблем, а и не е на видно място.Четох също така и някои неща за зарастването и т.н,но искам да попитам и тук ако някой е по-добре запознат.
    Мадамата, при която аз си правих татуировка, каза, че лично тя не прави.
    Там не могат да ти сложат шаблон, за да прецениш дали ти харесва големината, а и пък като цяло, тоест, започват да те дупчат директно и квото стане. Не те съветвам.

  11. #361
    Голям фен Аватара на ivetty9
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    962
    ^И това не ми е проблем,защото искам просто една буква,две чертички.Не искам някакъв по-специален шрифт и не виждам каква грешка може да стане с две прости перпендикулярни чертички...
    If you had one last:
    -...dream...Would you let me get in?
    -...breath...Would you share it with me?
    -...kiss...Would you give me?
    -...wish...Would you spend it for me?
    -...word...Would you say it to me?

  12. #362
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Мадамата, при която аз си правих татуировка, каза, че лично тя не прави.
    Там не могат да ти сложат шаблон, за да прецениш дали ти харесва големината, а и пък като цяло, тоест, започват да те дупчат директно и квото стане. Не те съветвам.
    Мадамата, при която си била, осра мощно устната на една приятелка и оттогава не прави :Д

    ivetty9, какво по-точно те интересува?

  13. #363
    Голям фен Аватара на ivetty9
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    962
    Еми интересува ме дали има много голяма вероятност да получа инфекция, и ако да от какво.Също така четох,че първите 3-4 дни трябва да се опитам да задържа мястото възможно най-сухо и докато спя трябва да слагам салфетки.Като цяло въпроса ми е към тези който имат татуировка там или някой техен приятел, да споделят за грижите които трябат докато зарастне и за колко време зараства г/д.
    If you had one last:
    -...dream...Would you let me get in?
    -...breath...Would you share it with me?
    -...kiss...Would you give me?
    -...wish...Would you spend it for me?
    -...word...Would you say it to me?

  14. #364
    Фен Аватара на sunrisee6
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    162
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите!

    -------
    Where did my cookie go? O.o

  15. #365
    Голям фен Аватара на ivetty9
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    962
    ^Това го четох,различно е това да го чета в интернет и това някой да каже от личен опит за болката и всичко останало...
    If you had one last:
    -...dream...Would you let me get in?
    -...breath...Would you share it with me?
    -...kiss...Would you give me?
    -...wish...Would you spend it for me?
    -...word...Would you say it to me?

  16. #366
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Мадамата, при която си била, осра мощно устната на една приятелка и оттогава не прави :Д

    ivetty9, какво по-точно те интересува?
    Оле, стига бе.
    Преди 2 седмици един пич обясняваше как на негов приятел му се размазала, бил си я правил при същата. Много ме панира. Аз обаче съм супердоволна, не ми е мръднала татуировката (освен че е супертъмносива, а не черна, ама логично...), пък и Николета Лозанова едва ли ще избере случайно място да си драска скъпоценното тяло.

  17. #367
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цвета на татуса зависи както от боята, така и от твоята кожа. Да не говоря за дълбочината на вкарване на мастилото, ама отварям доста дълга тема
    Иначе из устата се размазват бързо... ама нищо не мога да споделя от личен опит.

  18. #368
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Айде сега и аз да питам нещо, че вече не поддържам връзка с никакви татуисти след като се преместих... отново :д
    Въпроса ми е колко време отнема направата на един цял мъжки гръб и колко време отнема направата на ръкав? Става въпрос с нормално темпо, без да се назорва нито татуиста, нито клиента. И да речем че работното време си е осем часов нормален ден. Който може да попита, не търся конкретни отговори, а долу горе.

  19. #369
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Реших да си направя татуировка, имам си и на идея каква да е, но търся свестен преводач на японски. Сега се сещам само за wakan, та ако някой има идеи за нещо друго да казва.

  20. #370
    anonymous708973
    Guest
    Ако си от София, отивай в ЦИЕК и намери японист от 3-4. курс да ти го преведе :д

    Ако не си от София, влез във форума на СУ, търси тема "Японистика" и помоли да ги го преведат.

  21. #371
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Между другото и аз затова се сетих, но като гледам темата за Японистиката как е замряла едва ли някой ще се отзове. Другото, което ми хрумна е да питам в yahoo answers и някое японче да ми помогне.

  22. #372
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    И аз ти предлагам човек, който знае японски и имаш контакт с него. Защото една дума от бг, на японски може да се изпише примерно по 2-3 различни начина и си има обяснение защо.
    Сега се сещам примерно, ходихме на един остров и имаше магазин за сирена. Обаче на български колко сирена може да кажеш 10? Е там имаше 600 вида. И ни обясняваха на английски, че един вид не са им наименованията от марката, а от самата консистенция - мека, твърда, мазна, солена, сладникава и т.н.
    Както ескимосите имат 20 думи за сняг :Д

  23. #373
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Благодаря и на двете! Ще видя какво ще правя все пак имам 9 месеца докато я направя, а не искам да ми татуират нещо от сорта на 'ориз с месо еди-колко-си йени' и аз да се хваля, че имам йероглифи и съм модна.

  24. #374
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Е, как бе, модерно е че само Господ може да ги съди и Карпе дием, което сигурно не знаят и от къде идва... хах Да имаш канджи хич не е модерно :Д даже иврита май е по-модерен.

  25. #375
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    Айде сега някой да ми обясни смисъла на ония звезди по лактите или на ключиците?
    Двете звезди на ключиците са на руската мафия ...поне до колкото знам
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Аз едно време Харибо ядях, сега гледам Ескапелът е нашумял...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си