.
Отговор в тема
Страница 21 от 72 ПървиПърви ... 111718192021222324253171 ... ПоследнаПърви
Резултати от 501 до 525 от общо 1800
  1. #501
    Разбира се. Аз затова обмислям татуировките си от 13-годишна и още нямам, защото на 13 исках пръстени на всички пръсти, а ако ги бях направила, днес нямаше да мога да си намеря свястна работа. Дано не си промениш мнението прекалено скоро.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #502
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Айде да не спорим за термина "свястна" работа :Д
    А пък на мен 80% от татусите са ми надписи, видиш ли за 5 години не са ми омръзнали.

  3. #503
    Е, аз исках баш-баш все едно съм Кръстницата. С по 4 такива на ръка няма да ме вземат в банка.
    Като цяло съм повече за рисунки, отколкото за надписи. Някак си .. по-лични са.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #504
    anonymous708973
    Guest
    Аз пък съм в пъти повече фенка на надписите

  5. #505
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Аз съм... че всеки си има вкус :Д
    Иначе според мен татус може да се прави навсякъде, просто без лицето. Там ми е някак грозно (според мен де)...

  6. #506
    Понеже лятото ставам на 18 и отдавна обмислям една татуировка съм решила вече ,че ще си я направя ,но се двоумя къде точно да е ?
    Въпроса ми е : Като остарее човек и започне да му се разпуска кожата има ли определени места където се разпуска повече или навсякъде е еднакво ?

  7. #507
    ^


    Последно редактирано от JoLLiE92 : 03-27-2013 на 12:21
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #508
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Nikol4iii Виж мнението
    Понеже лятото ставам на 18 и отдавна обмислям една татуировка съм решила вече ,че ще си я направя ,но се двоумя къде точно да е ?
    Въпроса ми е : Като остарее човек и започне да му се разпуска кожата има ли определени места където се разпуска повече или навсякъде е еднакво ?
    Ами обикновено където е имало повече мазнини се отпуска първо и след това мускули. Пример на гърба се разпуска най-малко, на корема най-много. Разбира се това си е строго индивидуално. Един дядо дето е 100кг примерно и е опънат целия и на лицето има три бръчки на кръст :Д естествено не му виси никъде кожа. Докато има и хора, които се съсухрят и така.
    Ама едва ли на 70-80 ще мислиш колко ти е отпусната кожата , щото видиш ли преди 60години си си направил татус :Д

    Джоли, просто не ме кефи татус на лицето

  9. #509
    Мен ме радват. Адски изразителни са.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #510
    Така... имам един белег, малък, вдлъбнат, точно до дясното око... искам идея за татуировка, нещо малко и семпло, което да го покрие и да символизира БЕЗСТРАШИЕТО... обаче наистина семпло, не ми се ще да изглежда като черно петно :/

  11. #511
    anonymous708973
    Guest
    Ти в ред ли си, бе? Как ще си татуираш лицето?
    Отиди на лазер да ти махнат белега, не си слагай татуировка.

    Цитирай Първоначално написано от Nikol4iii Виж мнението
    Понеже лятото ставам на 18 и отдавна обмислям една татуировка съм решила вече ,че ще си я направя ,но се двоумя къде точно да е ?
    Въпроса ми е : Като остарее човек и започне да му се разпуска кожата има ли определени места където се разпуска повече или навсякъде е еднакво ?
    Не си татуирай корема, вътрешните страни на ръцете, бедрата, прасците.
    Лично аз бих избегнала и зоната около бюста.

  12. #512
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    @Not_like_you, Аз не бих си направила татус на лицето, но при всички положения, най-добре е сам/а да си решиш какъв да е татусът, важното е за теб да символизира безстрашието и да си го харесваш. Ако не искаш да ти стои като черно петно не трябва да има много детайли или да е на по-голяма площ и с по-тънки линии.
    Може би с някакъв символ на някакъв език (японски , китайски, хинди), ако се кефиш или да е просто надпис. Също мисли и за синоними (например безстрашен = смел) и съответно какви асоциации правиш с всяка дума. Най-важното е ти да си 100% убеден/а, особено след като ще ти е на лицето.
    Например аз имам на гърба татуирано това:
    http://fc08.deviantart.net/fs49/i/20...MROD_TIGER.jpg
    (без опашката)
    За мен означава редица неща, но мисълта върви горе долу така:
    Огънят е живот, животът е любов, любовта те кара да се чувстваш така, сякаш има крила, да вярваш, че можеш да направиш всичко, да отидеш навсякъде, сякаш си птица, птица от огън. И дори и огънят да изгасне, птицата ще се възроди от пепелта => и от тук влизам извеждам извода, че моят татус пресъздава безспирния кръговрат на живота, огъня и любовта.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  13. #513
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Пантерке, що без прасеца? Аз пък мисля, че там е удачно - външната страна особено.

  14. #514
    anonymous708973
    Guest
    Щото лесно се разширява... по време на бременност, при напълняване като цяло, при остаряване.

  15. #515
    Здравейте хора искам да си направя две много важни дати за мен на китката . Искам да попитам ще ми пречи ли това на тренировките(тренирам футбол-вратар съм)? И колко ще ми струва ? Моля без Хейт )

  16. #516
    PinkPan7her

    Не си татуирай корема, вътрешните страни на ръцете, бедрата, прасците.
    Лично аз бих избегнала и зоната около бюста.

    Ами попринцип идеята ми е на безименния пръст на ръката от външната страна да е .. дали там ще се отпусне ?

  17. #517
    anonymous708973
    Guest
    Николче, няма да се отпусне, ама... имай предвид, че на работа постоянно ще трябва да носиш пръстен, вероятно халка, щото на някои места друго не позволяват.

    Цитирай Първоначално написано от sekvoev Виж мнението
    Здравейте хора искам да си направя две много важни дати за мен на китката . Искам да попитам ще ми пречи ли това на тренировките(тренирам футбол-вратар съм)? И колко ще ми струва ? Моля без Хейт )
    Ще ти пречи първите 3-4 дни, защото е подуто и чувствително, след това 1 седмица ще сърби като побъркано и след това нищо няма да усещаш. Аз имам на китката.

  18. #518
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ПП, кутия чистене :Д

    аз таттоо-та скоро няма да си направя. може би нещо символично догодина за завършването. приятеля ми таз година ще си татуира някакви неща на гърдите. ще го видим ^^

  19. #519
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Разбира се. Аз затова обмислям татуировките си от 13-годишна и още нямам, защото на 13 исках пръстени на всички пръсти, а ако ги бях направила, днес нямаше да мога да си намеря свястна работа. Дано не си промениш мнението прекалено скоро.
    От 11 годишна искам точно такъв татус. Не казвам, че няма да се променя ала-бала, обаче пък баш името на майка ми много се съмнявам да ми 'пречи' някога. Не в буквален смисъл да ми пречи, ама да надявам се да ме разбрахте
    И айде вече стига сте се занимавали с мен, ясно ми е че не ми се кефите особено много и без този спам
    http://ask.fm/iwwkaa

  20. #520
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    ^ Як ти е татусът, пък и е доста фин и лесно може да се скрие при нужда.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  21. #521
    А има ли някакъв пeриод които трябва да се изчака преди да се поправи татоса,да заздравее напълно или мое и 2-20дена след направата да се пооправя ?
    Последно редактирано от Aaa!? : 03-28-2013 на 12:13

  22. #522
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Зависи какъв е татуса и за каква поправка говорим. Като цяло е най-добре след като мине целия оздравителен период, тогава да се отиде - т.е. поне месец след направата му.

  23. #523
    Малко покрая и вътре има да се запълни със сенки мисля за 10-15мин работа наи-много.Иначе вече е почти заздравяла дали ще е проблем ?

  24. #524
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Малко там, малко иначе. Не си човека дето определя за колко време ще е работата. Изчакай да ти заздравее напълно, за да се види добре къде трябва поправка. Да не стане да ти се наложи да ходиш и трети път...

  25. #525
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Да ви попитам колко пари ще ми вземат за дума (7 букви)? За Велико Търново става въпрос,но и другите да се включат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си