.
Отговор в тема
Страница 8 от 72 ПървиПърви ... 4567891011121858 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 1800
  1. #176
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Не съм нервна, а несъгласна. Не съм заядлива, а питах защо се води спора. Както и да е.

  2. #177
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Ще започвам да пускам татуировки с тематика, ако някой иска нещо конкретно да казва.

  3. #178

  4. #179
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Здравейте, имам 2 татуировки едната е вече на 4 години никога съм нямала проблеми, на кръста ми е не съм я и гледала от близо като беше нова, сега имам нова на 3 дни на китката отвътре на ръката, и че е червена знам ,че е нормално, но имам и лек обрив? Повод за притеснение или не? :с Мерси предварително!

  5. #180
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Има. Отиди в студиото където ти я правиха. Според мен ще ти каже мазане с гентамицин и миене с друг сапун от този, който ползваш в момента. Той какъв е? Обрива може да остави следи по кожата ти, евентуално и по татуса, което вярвам нямаш желание да става. По-добре си направи една разходка до студиото и попитай

  6. #181
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    Има. Отиди в студиото където ти я правиха. Според мен ще ти каже мазане с гентамицин и миене с друг сапун от този, който ползваш в момента. Той какъв е? Обрива може да остави следи по кожата ти, евентуално и по татуса, което вярвам нямаш желание да става. По-добре си направи една разходка до студиото и попитай
    Ами тя ми е от петъка и сега ми стават някой път пъпки и като се намажа с крема, които имам за да зараства ми минават странно е . Зе мисля, че е защото е на китката и тоест място ,което лесно се замърсява?

  7. #182
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    И аз имам точно там на китката, но никога не ми се е появявал обрив. Щом от крема ти минават, гледай винаги да си намазана, то по принцип и така трябва, винаги да си е мазничко.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  8. #183
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Да допълня, не се мия със съпун изобщо на татуировката така, че няма как да е от това, правя същото, което правих при първата си татуировка. Мажа го всеки 1 час някой път и по-често. Знам, че сърбежа е нормален, но тези пъпки не знам.... Прочетох хиляда мнения до сега един казва нормално е, друг казва екзема е. При повечето теми, които прочетох въпроса се заключва темата с отговор гентамицин..но аз не съм в България, та ако се стига до кремове ще ходя на лекар. Но се чудя дали да не изчакам още малко до края на седмицата да видя какво ще стане??
    Btw не се чеша, така че не мисля, че ще останат белези..

  9. #184
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Виж си вземи Бетантол ако го има в аптеката, мисля че е германско, на Байер Иначе според мен екземата не е нормална. Татуса го мий с бебешки сапун, нещо на Джонсън примерно може... и го мажи. Трябва да се мие, за да се отмива мъртвата кожа.

  10. #185
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    От бепантола ми стана обрива, днес ходих до шопа и ми предписа необацитрацине не знам има ли го в България, и то е лек антибиотичен крем както гентамицина, каза ми да го мажа 3 пъти на ден и ми каза да го мия само с вода отново..

  11. #186
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Искам да си направя татуировка по-натам (нз още къде), ноо аз знам, че някой път може да не те приемат на работа ако имаш някакви татуировки дето се виждат повече, а не съм сиг че искам да е на мн скрито място ;д
    nigga stole my bike

  12. #187
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    DevilWish, аз ходих при един френд да го питам, защото и аз не живея в България. Той ми каза за бепантола, сега пък ти ми казваш, че от него ти е излезнал обрива... надявам се скоро да ти се оправи.

    horacio, всеки си приема рисковете и си решава.

  13. #188
    Здравейте От много време се каня да си направя татус и след като миналата година направих 18 това улесни нещата, но все още не съм се решила То докато не тръгна по студията да разбера цени и т.н. няма да стане нищо Иначе татуса съм го измислила да е надпис с птици ... не много голям .. разгледах шрифтовете, които са в началото на темата, но не успях да открия този, който би ми свършил работа .. ако някой може да помогне става въпрос да е ръкописно и най-важното - последната буква от надписа е "е" и трябва да има някакви заврънтулки нагоре, от които да изкачат птиците ... разгледах ги всичките шрифтове в тоя сайт и не намерих такъв, в който е-то да представлява нещо подобно ... ако някой е успял да ме разбере и може да помогне ще съм много благодарна ))

  14. #189
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Mims ( понеже съм те виждала, че имаш татуси по гърба ) и още който може да помага искам малък съвет.
    Направих си татус на гърба и разбира се трябва да го мажа често в началото. Обаче се притеснявам, че всичките ми дрехи ще се омажат с крем . Казаха ми да не слагам марля и такива неща, да слагам тънък слой, но.... все пак, може ли някой да даде някаква идейка как да се спася от това. Утре ще съм със сако и прикачих едно парче памучен плат с безопасни игли точно където е татусът, защото иначе подплатата на сакото ще се омаже и трябва да го давам на химическо.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  15. #190
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    едно момиче беше писало, че пуска татуйровки с тематика... аз искам да видя с гълъби, ако може
    трябва ми идеайка, обаче да са малки, защото мисля да са в края на това, което мисля да си напиша
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  16. #191
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Amnesiaa намерих 2 на които е-то е по различно
    1. http://www.dafont.com/mutlu-ornament...=movie&psize=l
    2. http://www.dafont.com/nina-script-de...=movie&psize=l

    Josefinne, аз като си бях в къщи носех блуза, макар да си се омазваше. При теб като не искаш да ти се омаже сакото, най-добре това с памука, но и върху кожата сложи марля и отстрани залепи с хартиено тиксо.

    LoveHurT
    1. http://woman.hotnews.bg/static/uploa...0on%20back.jpg
    2. http://www.zajenata.bg/gallery/2/big...2d3abee361.jpg
    3. http://fashionbg.info/wp-content/gal...ery-tattoo.jpg

  17. #192
    здравейте много хубава тема имам малък проблем много ще се радвам ако ми помогнете:
    ще правя първия си татос и сам много развълнувана /не е безмислена даже обратното/ един приятел ще ми я прави у тях знам малко рисковано е но не сам първата на която ще прави а и не само пред мен ще се подготви зад сам сигурна във всичко та по този въпроц има ли нещо по конкретно което трябва да се направи за да избегне евентуално инфекция /моля не ми говорете да отида на студио в града има едно и то непозволява за деца под 18/ вторият ми вапрос е мисля да е на крака малко но от сърце къде точно по малко ще боли и е по малко рисковано да стане нещо тоест по безопасно е да стане някой гаф въпреки че момчето е карал курсове в софия и последно в този момент добре ли ще е г/д след месец за да мога да нося сандал и да не се спарва и така натаъка

  18. #193
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от bilyanaa Виж мнението
    здравейте много хубава тема имам малък проблем много ще се радвам ако ми помогнете:
    ще правя първия си татос и сам много развълнувана /не е безмислена даже обратното/ един приятел ще ми я прави у тях знам малко рисковано е но не сам първата на която ще прави а и не само пред мен ще се подготви зад сам сигурна във всичко та по този въпроц има ли нещо по конкретно което трябва да се направи за да избегне евентуално инфекция /моля не ми говорете да отида на студио в града има едно и то непозволява за деца под 18/ вторият ми вапрос е мисля да е на крака малко но от сърце къде точно по малко ще боли и е по малко рисковано да стане нещо тоест по безопасно е да стане някой гаф въпреки че момчето е карал курсове в софия и последно в този момент добре ли ще е г/д след месец за да мога да нося сандал и да не се спарва и така натаъка
    Мамка му! Ти на училище ходила ли си ?!?!

  19. #194
    Голям фен Аватара на iwwo_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    695
    За сега имам само един, но зимата още 1 сигурно ще си направя ...

  20. #195
    divachee да "мамка му" ! ако говориш за правописа пиша с фонетика и още не сам свикнала извинявам се за което
    Последно редактирано от bilyanaa : 05-22-2012 на 15:11

  21. #196
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от bilyanaa Виж мнението
    divachee да "мамка му" ! ако говориш за правописа пиша с фонетика и още не сам свикнала извинявам се за което
    Въпросът не е във фонетиката, а в липсата на каквито и да е препинателни знаци :д

  22. #197
    еми добре аз тук търся съвет мисля и че без препинателни знаци ще ме разберат

  23. #198
    Повече от фен Аватара на kotenciiity
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    494
    Аз само да попитам дали някой може да ми даде информация за цените в "На Тъмно", Велико Търново. Или да ми предложите друго студио.

  24. #199
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    добре де винаги ли преди да мажа с вита-мерфен, трябва да я мия с вода и сапун, като съм навън малко неудобно..
    не става ли направо нов слой паста?
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  25. #200
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    Цитирай Първоначално написано от LoveHurT Виж мнението
    добре де винаги ли преди да мажа с вита-мерфен, трябва да я мия с вода и сапун, като съм навън малко неудобно..
    не става ли направо нов слой паста?
    ?????????????????????????????????
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си