.
Отговор в тема
Страница 9 от 72 ПървиПърви ... 56789101112131959 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 1800
  1. #201
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Аз искам да попитам колко дни след направата на татуса не трябва да се излага на слънце? Съжалявам ако има подобен въпрос, но нямам почти никакво време да се ровя. Благодаря ви предварително :P
    Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
    Deep Purple

  2. #202
    Супер фен Аватара на sarin4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В облаците ;]
    Мнения
    1 833
    не е хубаво поне 2 седмици да се излага на силно слънце и забрави първите дни да ходиш на плаж


  3. #203
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Ясно. Благодаря, значи ще си я правя към края на лятото
    Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
    Deep Purple

  4. #204

    Smile

    Здравейте , ами аз съм решила да си направя тато говорила съм с майка ми разрешава ми , на 14 години съм и тя ще ме заведе да ми я направят Въпросната татуировка е много малка ще бъде над гърдите Въпросът ми е дали боли там , дори и да боли това не ме притеснява въпросния татос значи нещо за мен за това съм решила да си го направя и болката няма да ме откаже , но все пак искам да знам Прочетох почти всички мнения в темата и много се информирах Благодаря на всички , които помагат на тези , които не са толкова добре информирани .. Не мога да кача снимка .. не знам защо ;х
    Последно редактирано от weronichka : 06-24-2012 на 01:31

  5. #205
    здравейте.преди 3 седмици си направих tattoo на пръста и все още не се е обелил,мажа го с vitamerfen.може ли някой да ми каже дали е нормално.благодаря

  6. #206
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Първо, извинявам се че не бях влизала отдавна в темата. Второ, сега ще отговоря, макар и със закъснение на всички

    LoveHurT, чисти старата паста с мокри кърпи и тогава нанасяй новата, за предпочитане на Памперс, а не някакви измислени марки(за грим примерно ахах).

    Цитирай Първоначално написано от hugeZ Виж мнението
    Аз искам да попитам колко дни след направата на татуса не трябва да се излага на слънце? Съжалявам ако има подобен въпрос, но нямам почти никакво време да се ровя. Благодаря ви предварително :P
    Аз предлагам 3 месеца, защото като бях малка така ми бяха казали и така съм запомнила.

    Цитирай Първоначално написано от weronichka Виж мнението
    Здравейте , ами аз съм решила да си направя тато говорила съм с майка ми разрешава ми , на 14 години съм и тя ще ме заведе да ми я направят Въпросната татуировка е много малка ще бъде над гърдите Въпросът ми е дали боли там , дори и да боли това не ме притеснява въпросния татос значи нещо за мен за това съм решила да си го направя и болката няма да ме откаже , но все пак искам да знам Прочетох почти всички мнения в темата и много се информирах Благодаря на всички , които помагат на тези , които не са толкова добре информирани .. Не мога да кача снимка .. не знам защо ;х
    За това място, което говориш, не боли. Аз имам три малки нотички там, ама не се усеща много болката, за разлика от други места.

    Цитирай Първоначално написано от ony_18 Виж мнението
    здравейте.преди 3 седмици си направих tattoo на пръста и все още не се е обелил,мажа го с vitamerfen.може ли някой да ми каже дали е нормално.благодаря
    Обелването е вредно. То става когато татуса изсъхне. Един вид си представи, че ти е ожулена рана и хване коричка, след това се бели. Ето това повечето смятат за нормално, но не е. Иначе първите 3 дена да кажем, докато си миеш татуса падат парцалки с мастило - ето това вече си е нормалното, но е само в началото.

  7. #207
    Здравейте, искам да попитам следното нещо. Мисля сега началото на септември да си направя първият ми татус. Това време подходящо ли е за татуиране? Вече се сбогувах с басейни и морета, така че няма да го излагам на пряка слънчева светлина или пък да го мокря.

  8. #208
    Искам да попитам къде би стояла добре татуировка на скорпион? Ако може да дадете примери?

  9. #209
    Здравейте , на 16 съм и мисля след 2-3 години ако съм го измисли изцяло да си татуирам цитат на Апостола с някакво допълнение, та търсех подходящ цитат и май се спрях.. та погледнах този сайт, който сте предложили тук и понеже ме мързеше да се занимавам как действа отидох на един друг, който май е по-подходящ, ако искаш татус на бълграски.. който се интересува --> http://www.fonts-bg.eu/index.php ... татуса го искам на реброто отдясно, на линията на гърдите, можете ли да ми дадете идеи за някакви допълнения към надписа, аз мислех за бронзовата розета като background..мерси предварително

  10. #210
    Цитирай Първоначално написано от kvotdoide Виж мнението
    Здравейте, искам да попитам следното нещо. Мисля сега началото на септември да си направя първият ми татус. Това време подходящо ли е за татуиране? Вече се сбогувах с басейни и морета, така че няма да го излагам на пряка слънчева светлина или пък да го мокря.
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    И есен и пролет, все е добре. Лятото кожата е най - открита, а зимата най - навлякана, ама другите 2 сезона са си баш. отивай сега септември - октомври
    би трябвало да нямаш проблеми

  11. #211
    Аз си направих тату преди 1 ден , искам да попитам дали може да слагам фолио сле като го намажа ,защото много ми цапа блузите

  12. #212
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Можеш да слагаш фолио,но попринцип гледай да е максимално малко време,защото стоенето с фолио може да предизвика "задушаване" на татуса и загуба на части или изсветляване
    >>DjBelev<<

  13. #213
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Здравейте, понеже моята татуировка ще бъде тук:
    http://i45.tinypic.com/2vaduv5.jpg
    Преди някой да викне, ще кажа, че не знам кой е това, не съм аз, намерих снимката в нета, надписа е преправен с фотошоп...

    Мисълта ми е че трябва ли да си нося накакъв чаршаф да се покривам или по принцип имат Малко ме е срам да го питам, ама май трябва...

  14. #214
    Цитирай Първоначално написано от Sarafina Виж мнението
    Здравейте, понеже моята татуировка ще бъде тук:
    http://i45.tinypic.com/2vaduv5.jpg
    Преди някой да викне, ще кажа, че не знам кой е това, не съм аз, намерих снимката в нета, надписа е преправен с фотошоп...

    Мисълта ми е че трябва ли да си нося накакъв чаршаф да се покривам или по принцип имат Малко ме е срам да го питам, ама май трябва...
    Чак чаршаф не мисля,че ще ти е нужен.Може да си вземеш хавлия,с която просто да се закриваш,макар че би трябвало да имат нещо,но си вземи за всеки случай.

  15. #215
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Отдавна не бях поглеждала темата, ама отговарям на всички.
    kvotdoide, добре е когато нямаш тен/да не си изгорял, да си направиш татус. Тоест на твоята си кожа. Според мен периода от октомври до април е най-подходящ за татуси, ама и татуиста ще те върне ако има проблем.
    fenka_bmw, зависи за колко голям скорпион говорим. На мен ми допада на прассеца, леко опашката да е извита. Харесват ми татуси, които следват формата на тялото, а не плоски шаблони. Ако е прекалено голям - над кръста или външната част на бедрото.
    Sarafina, аз си бях откопчала сутиена и си обърнах блузата отпред да ми скрива гърдите. Чаршаф няма защо да носиш, може една малка кърпа ако искаш, но и по сутиен/бански е удобно.

    Не слагайте фолио, кърпи, марли и каквото ви дойде на акъла върху татуса. Обличайте дрехи, които не пускат мъхчета. Най-добре е мястото да е открито и да диша - примерно ако ти е на рамото, ще сложиш потник. Мястото трябва да се мие и да се маже. Не си мислете, че като сложите три тона вазелин и марля отгоре и може да изкарате цял ден.

  16. #216
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    А после ще мога ли да нося сутиен? Защото нали все пак част от татуировката ще е там...?
    Последно редактирано от Sarafina : 09-29-2012 на 19:45

  17. #217
    Имам идея за татус, искам да е цветен, но има ли как да се направят по-приглушени цветовете, че тея ярките татуси са ми много грозни ;/ Освен това препоръка за добър татуист във Варна ?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #218
    Аз пак да питам, този път малко по-различно .. как мислите, че ще изглежда ако от светлосенките на надписа се образува вълк, гледащ напред и с цветни очи, но приглушени черти ?Надявам се, че г/д разбираемо съм го описала

  19. #219
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Може да си носиш сутиен като ти зарасне татуса, няма проблем.

    Цветовете за татуса си ги избираш ти. Ако искаш матови - казваш, ако иска фосфоризе - казващ, ако искаш бледи - мисля, че се смесваха с бялото малко... Абе не мисля, че татуста ще ти откаже. Още повече татуса на вторият ден и на 22 има разлика в цветовете.

    Идеята е интересна, не знам колко е изпълнима

  20. #220
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ади95, звучи добре като идея. ^^ Темата на Мимс е яка и бтв като ти гледах снимката в началото, осъзнах, че всъщност си Мимс от хог. бг. :дд Както може би забелязваш, аз съм онова Тори дето не го обичаш особено. :дд Бяхме говорили преди време, че искам татус, но не бях измислила всичко напълно. Е, вече е напълно готово в главата ми и изглежда повече от чудесно. :дд Става на въпрос за жар птица (или феникс), която има японски йероглифи по себе си. Всичко е цветно. Смисъла - преди 3-4 години баща ми ми каза Тори един път и оттогава се влюбих, наскоро разбрах, че значи "птица" на японски, та се влюбих още повече. Защо точно феникс - заради огъня, заради това, че съм пироман от части и защото феникса се възражда от пепелта, колкото и дълбоко да е наранен и физически, и психически, и по всякакъв начин. Символите ща са любов, приятелство и семейство. Ще го посветя на всички приятели, семейство, гаджето и себе си като нещо голямо и неразривно свързано. Чакам си само заветните 18, че да мога да отида да се татуирам без родители, а тях да ги поставя в предсвършен факт.

  21. #221
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Драстииии ^^
    Аз татус си направих преди 18, така че хихих
    И аз искам феникс, ама е много голям и може да се помести само на бедрото. Искам точно определен феникс - Фоукс. Та така, събирам кинти за проекти.
    Твоя къде ще е и колко голям?

  22. #222
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Момичета, направих си татуса в петък в Диви и красиви Изключително съм доволна от студиото. Очаквах да ме боли сериозно, все пак е вертикален надпис на ребрата, не знам дали имам висок праг на болка, но не беше нещо кой знае какво. Малко гъдел, малко боцкане и всичко свърши Сега много си го харесвам, точно както исках да стане

  23. #223
    ^ Честито!

  24. #224
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    На гърба и по-скоро на дясната плешка. А колко голям... ми колкото дойде. :дд Абе 20тина сантиметна висок и също толкова широк. А защо точно Фоукс? :д Бтв, честито на момичето с надписа.

  25. #225
    anonymous708973
    Guest
    Направила съм проучване, но искам все пак да питам за добро студио в Пловдив.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си