.
Отговор в тема
Страница 10 от 72 ПървиПърви ... 678910111213142060 ... ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 1800
  1. #226
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    За Пловдив препоръчвам Нейчо Нейчев, много е добър.

  2. #227
    ^А за Варна?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #228
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    За Пловдив препоръчвам Нейчо Нейчев, много е добър.
    Сайт, адрес, телефон, нещо...?

  4. #229
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ми адреса не го знам, мога да ти обясня къде е
    Минаваш пешеходния мост (от хуманитарната в посока Новотела) и вървиш само направо. Стигаш до един ОфисУан (пада се вляво, на ъгъл) и свиваш наляво покрай него. Вървиш около 50м и ще го видиш.
    Малко тъпо го обясних, надявам се,че си ме разбрала. Като отидеш обаче, питай за Нейчо, че там работи още едно момче, той не е толкова добър.

    Телефона е 0887301088, надявам се,че съм ти била полезна
    А какво искаш да си правиш,ако не е тайна?

  5. #230
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Ми адреса не го знам, мога да ти обясня къде е
    Минаваш пешеходния мост (от хуманитарната в посока Новотела) и вървиш само направо. Стигаш до един ОфисУан (пада се вляво, на ъгъл) и свиваш наляво покрай него. Вървиш около 50м и ще го видиш.
    Малко тъпо го обясних, надявам се,че си ме разбрала. Като отидеш обаче, питай за Нейчо, че там работи още едно момче, той не е толкова добър.

    Телефона е 0887301088, надявам се,че съм ти била полезна
    А какво искаш да си правиш,ако не е тайна?
    Тоест, вървя от Новотела към Халите, в тази посока, така ли?
    Фейсбук имаш ли, не мога да намеря никъде точен адрес или нещо подобно. Откривам само името на студиото - South Central Ink.

    http://divi-i-krasivi.com/ - Тоя пич май ми харесва повече, някъв млад е, свежар. Моята татуировка няма да изисква кой знае какво майсторство. Сама ще си избера шрифт, само трябва да уточним големината. Ще е надпис "505" (без кавичките, де :д) на вътрешната част на лявата китка
    Утре ще отида до студиото да разгледам, евентуално да говоря с него и да си запазя час, че искам да стане тоя месец.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 10-09-2012 на 07:41

  6. #231
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Това е,да- South Central Ink. Иначе е от халите към новотела
    За Диви и красиви" не съм чувала мн добри неща, обаче не знам от личен опит, така че не мога да гарантирам.
    Успех

  7. #232
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Аз в "Диви и красиви" си я правих и съм изключително доволна с две ръце съм за там. Една приятелка и двата татуса също си ги прави там и тя така

  8. #233
    anonymous708973
    Guest
    Може ли малко повече информация?
    Жоро ли я прави или дъртият, дето все акъл дава?

  9. #234
    Искам татуировка на безименния пръст, като на Риана. Тя е изписала love, но аз искам нещо друго. Дайте предложения.

  10. #235
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220


    татуса е сниман на следващия ден след направата му.
    направих си го при непрофисионален татуис и на доста места е доста блед, а на някои дори сивее, но не помня, как беше процеса при първия ми татус, щото беше преди 4-5 години.
    ще изчакам да зарастне изцяло и да се обели и ще видя как е и най-вероятно ще се ходи за повтаряне.
    иначе си боли и то бая, на места повече на други не толкова
    <N>

  11. #236
    Не разбирам защо си правите татуировки като на тоя и оня ?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #237
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ross, искаш татус, ама не знаеш какъв? Ами най-добре не си прави, докато не си избереш. Според мен последно се решава мястото за татуса, ти си решил първо това.

    Neftochimic, много грешно е да стоиш и да чакаш да ти се обели татуса. Татуса се "бели" докато го миеш. Сваля му се мъртвата кожа, падат едно като люспички с боята. Но да става на коричка и да го белиш - е грешка. Мажи с вазелин или каквото са ти казали. Защо си го правил при непрофесионалист, като сега ще си платиш и да ти го повтори? По-добре да беше отишъл при някой свестен и да ти го направи отведнъж. Още повече, че е само черно, няма светлосенки, цветове, насищания и т.н.

    JoLLiE92, защото им харесва. Примерно виждам прическата на някоя приятелка и е мега яката. Искам и аз да си направя. Така го разбирам и аз.

  13. #238
    Прическата не е нещо, което изразява толкова теб, вътрешното ти аз и миналото ти, а по-скоро трябва да ти подхожда. Татуировката е нещо лично за някои хора, за други е фешън. Вторите не ги разбирам.
    И пропуснах да спомена мнението си за Риана като цяло и точно този нейн татус, защото това си е лично мое мнение, но ми е странна цялата философия "о виж какъв татус, аре всички да си направим такива"
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #239
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    ...
    не си ме разбрала правилно, ест., че не го чакам ей така сам да си зарастне..
    мия го с антибактериален сапун по 4 пъти на ден и след това го мажа с вита-мерфен и в момента е на процес на махане на тези мъртви кожички (разбира се, не ги търкам с гъба или махам "принудително", а се махат при миенето.)
    естествено, че като стане на корички няма да го беля.. (:
    отидох при него защото е приятел на баща ми и за този голям татус ми взе, 3-но по-малко отколкото щях да дам в профи студио..
    по-добра да дам и да го направя и повторя след това, отколкото да дам 150лв, където не е гаранция, че пак няма да има нещо, което не е както трябва... (((:
    <N>

  15. #240
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic Виж мнението
    естествено, че като стане на корички няма да го беля.. (:
    Не трябва да го оставяш да става на корички, старай се винаги да е намазан с вита-мерфен, така че да предотвратиш образуването им.

  16. #241
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    това не го знаех, благодаря за инфото!
    <N>

  17. #242
    Фен Аватара на sunrisee6
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    162
    аз още съм в процес на обмисляне на първия татус. знам какво искам, но искам сама да си го нарисувам и пробвам различни варианти...

    бтв, за болката:
    http://3.bp.blogspot.com/-76yeqktoal...pain-chart.jpg

    http://inspirinked.files.wordpress.c...attoo-pain.jpg
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите!

    -------
    Where did my cookie go? O.o

  18. #243
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic Виж мнението
    това не го знаех, благодаря за инфото!
    Никакъв проблем

    Цитирай Първоначално написано от sunrisee6 Виж мнението
    Болката не е страшна- боли, не боли, щом искаме татуси-ще търпим :Д

  19. #244
    anonymous708973
    Guest
    На китката наистина ли боли толкова?
    На едната картинка е сравнено с драскане от котка, на другата пише, че е от местата с най-голяма болка.

  20. #245
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    При всеки си е индивидуално.
    Аз лично нямам татус там, че да ти кажа със сигурност, но съм чувала от познати,които имат, че не е толкова зле.

  21. #246
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    щом си решил/а да си правиш татус, боли, не боли ще търпиш..
    вземаш няколко списание и почваш да ги разглеждаш, същевременно търпиш и стискаш зъби..
    ако някой ти каже, че не боли - леже те, болка има, къде по-малко къде повече.. а и на дадено място теб може да те боли повече отколкото някой друг и така, индивидуално нещо..
    над 4 часа ме дупка мен, ама като почне няма връщане назад и трябва да се търпи (:
    <N>

  22. #247
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ^А къде е този татус-ръка или крак, че не разбирам от снимката?
    И имаш ли някъде другаде, за да сравниш болката от местата?

  23. #248
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Neftochimic, пич, освен ако си от София или Варна, да 150кинта може. Ама ако не си, тоя татус е не повече от 70лв.
    На моя приятел му правиха по-голям и то цветен, с 7-8 цвята и му взеха 100лв в Стара Загора. Нали, не си мисли че всяко про студио трябва да взима мега много кинти и да значи че татуиста е про. Ама все пак ти си знаеш.

    А иначе тази картинка http://3.bp.blogspot.com/-76yeqktoal...pain-chart.jpg не ми се вижда много вярна, поне за мен.
    Имам долу на крака, точно пред пръстите, еми не болеше кой знае колко, а тук е отбелязана с 5 звезди. Имам и на предмишницата и над гърдата - отбелязани са с 4 звезди, ама едната болеше мега повече от другата и ми тече кръв и слуз и беше адската работа сто часа.

    Та, както съфорумката каза, зависи си от човека и прага на болка, и от нервните му окончания. Не сме копия, мама му.

  24. #249
    "Имам долу на крака, точно пред пръстите, еми не болеше кой знае колко, а тук е отбелязана с 5 звезди."
    Сериозно ли не те болеше? И аз имам там, имах чувството, че ми пробива костите с дрелка докато ми я правеше. Да не говорим когато стигна до кокалчето на глезена, беше кошмарно. В сравнение с тази на плешката, която почти не усещах докато ми я правеше. От колко време ти е? Бяха ми казали, че на това място избледнява много бързо от триенето в обувките, но моята за сега не е мръднала.

  25. #250
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    ^А къде е този татус-ръка или крак, че не разбирам от снимката?
    И имаш ли някъде другаде, за да сравниш болката от местата?
    на тези две места
    http://www.prikachi.com/images/784/5389784Q.jpg

    на крака болеше поне два пъти повече отколкото на ръката :д
    <N>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си