.
Отговор в тема
Страница 72 от 72 ПървиПърви ... 22626869707172
Резултати от 1 776 до 1 800 от общо 1800
  1. #1776
    Повече от фен Аватара на rositzza
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    356
    Тия па нормални ли са? Йероглифи виждали ли са изобщо? А тая запетая така слята с думите направо ми избожда очите.

  2. #1777
    Благодаря. И за съболезнованията и за отговорите. Иначе ще си го направя от лявата страна над сърцето. Благодаря, PinkPan7her ще ги разгледам, а и така си го представях г/д ако е на български 4 стр. " BULGARIA MODERNA V3 "

  3. #1778
    Здравейте, бих искала да ви попитам каква горе долу ще е цената на татус на китката знака за безкрайност ( stay strong), смятам да бъде подарък, но искам горе долу да знам в какъв финансов диапазон ще се вместя.Става въпрос за някакво студио в София.Ще бъда много благодарна ако някой скоро си е направил подобен татус и ми отговори

  4. #1779
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    и аз мисля да си правя неква ама нз ква и се чудя на краста или на бедрото от страни

  5. #1780
    tribal
    Guest
    Тъй като имам „по-буйна растителност“ се обезкосмявам по цялото тяло, след като се татуирам ще има ли някакъв проблем ? Татусите ще се масивни - на едното място се обезкосмявам с епилатор защото е по-трайно, на друго със самобръсначка защото болката от епилатора там е непоносима.След като татуса се появи ще мога ли да се обезкосмявам и как ? Ще му навреди ли по някакъв начин ?

  6. #1781
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Не.Няма да му навреди.Космите ще си се появяват нормално.


  7. #1782
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200


  8. #1783
    какви са символиките на тези татоси ;д някой запознат?

    и на запетайката?

    http://prikachi.com/images.php?images/508/8383508P.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/509/8383509h.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/510/8383510A.jpg

  9. #1784
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Бих си татуирала самолет, ако мъжа ми е летец. В случая не е . Всяко зло за добро , хаха.
    Първото - нямам идея. Малко будистка ми изглежда, но може и да се бъркам .
    А за перото прочетох тва :
    http://www.whats-your-sign.com/feath...too-ideas.html
    http://www.whats-your-sign.com/symbo...-feathers.html


  10. #1785
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Аз да си пиша и тук все пак.
    Някой може ли да ми препоръча добър татуист в София... но наистина да е добър, защото става дума за сравнително голяма татуйровка.

  11. #1786
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    постнах по-горе
    не съм ходила
    но по снимките мисля, че са добри.


  12. #1787
    BGP
    Guest
    Здравейте, някой може ли да ми предложи модел на татус.От доста време търся, но така и не намирам това което искам.На патриотична тематика, но не станалите банални татуировки на Ботев и Левски или пък Шипка..Лъв или орел с бяло,зелено и червено.

  13. #1788

  14. #1789
    Цитирай Първоначално написано от love1234 Виж мнението
    Здравейте! Искам да попитам понеже съм на 16г. и смятам да си направя татуировка на китката ( решила съм го, нашите ми дават и го искам от супер много време ) дали няма да се размаже понеже съм още малка и ако пълнея или отслабвам дали няма да се разшири?
    не но първите няколко месеца ня паэи от слънцето эа да не иэсветлее наистина

  15. #1790
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    мммммммм тъкмо тая седмица щях да ходя за татус и как изникна тая тема не знам, щях иначе да ви забравя
    p.s. дано само да не се откажа, че попринцип като ходя за татус, изключвам телефона и за иненада се покзвам на всички , чак на другия ден хахаах


  16. #1791
    Голям фен Аватара на Smith_6
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    681
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    мммммммм тъкмо тая седмица щях да ходя за татус и как изникна тая тема не знам, щях иначе да ви забравя
    p.s. дано само да не се откажа, че попринцип като ходя за татус, изключвам телефона и за иненада се покзвам на всички , чак на другия ден хахаах
    Не се ли обезобрази вече, та да ни покажеш една снимка да се посмеем в тези тъжни времена.

  17. #1792
    На 16 съм,и обмислям да си татуирам този лъв или вълк: http://www.cuded.com/wp-content/uplo...ion-tattoo.jpg - ЛЪВ, http://tattooos.org/wp-content/uploa...o-On-Leg-1.jpg - ВЪЛК. И двете татуровки много ме кефят и го обмислям сериозно, та питанката ми е какво мислите вие, и дали ще се разшири на ако си я татуирам на крака където са гората косми отзад.

  18. #1793
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Гората косми ще бръснеш щом искаш татус там.При всяко правене на татуировка там където е по-окосмено задължително се обезскосмява,както и да ти се вижда татуса а не само гората косми се бръснеш на всеки два дни.Тези татуси от линковете ти ми се виждат яки за правене на гръб.

  19. #1794
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от Smith_6 Виж мнението
    Не се ли обезобрази вече, та да ни покажеш една снимка да се посмеем в тези тъжни времена.
    Няма да ти кажа.
    т.е. ще ти кажа
    имам си нови татуси,цели два.


  20. #1795
    Голям фен Аватара на Smith_6
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    681
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Няма да ти кажа.
    т.е. ще ти кажа
    имам си нови татуси,цели два.
    Rule 32

  21. #1796

    Question

    Здравейте. Реших да си направя татуировка. Избрала съм си модела, мястото (над лакътя) и съм сигурна за татуировката. Само се чудя две неща. Каква ще е цената и много ли ще боли на това място. Също така съм на 16 и двамата ми родители са съгласни това да бъде подаръкът за рождения ми ден, който е днес.

    Това е моделът на татуса:

    http://www.img-share.eu/main/image_v...tUjsB.jpeg.htm

  22. #1797
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Нямам идея, обаче татусът би бел страхотен
    Аз бих си го сложила на гръбнака това, много нежно
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  23. #1798
    Някой правил ли си е татус/и при "Plovdiv Maina tatoos" татуиста се казва Краси ? Ако да, струва ли си и колко пари г/д взима за среден на размер татус ?

  24. #1799
    Здравейте! Дано все още някой пише тук. Направих си татуировка на 4 май на китката. В четвъртък забелязах, че е почнала да се бели, но забелязвам , че в горната и част изглежда като изтрита, в смисъл буквално виждам кожата си отдолу и се притеснявам от какво може да , на някой случвало ли му се е , казаха ми, че може мастилото да не е хванало и да се наложи да я повторят като зарастне, а че може и да е така , защото все още се бели и като падне изцяло кожата , която трябва е щяла да изглежда вече нормална, ако някой може да ми помогне , моля ?

  25. #1800

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от t.A.T.u.Forever Виж мнението
    Здравейте! Дано все още някой пише тук. Направих си татуировка на 4 май на китката. В четвъртък забелязах, че е почнала да се бели, но забелязвам , че в горната и част изглежда като изтрита, в смисъл буквално виждам кожата си отдолу и се притеснявам от какво може да , на някой случвало ли му се е , казаха ми, че може мастилото да не е хванало и да се наложи да я повторят като зарастне, а че може и да е така , защото все още се бели и като падне изцяло кожата , която трябва е щяла да изглежда вече нормална, ако някой може да ми помогне , моля ?
    Не е нормално. Най-вероятно не е третирана както трябва. Не трябва да се чопли, не трябва да се полива с гореща вода, също се маже непрекъснато с крем.
    Последно редактирано от Rengur : 05-23-2019 на 14:24 Причина: Реклама.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си