.
Отговор в тема
Страница 27 от 40 ПървиПърви ... 1723242526272829303137 ... ПоследнаПърви
Резултати от 651 до 675 от общо 994
  1. #651
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Мм, може да дръпнеш Insidious 2, ако не си го гледал, горе-долу им се е получило продължението, въпреки че има какво да се иска. Друго, друго... Case 39, но е малко предсказуем. Deadline също е добър. Ще помисля и за други после.
    Иначе A Nightmare on Elm Street ми е любимият филм ever! Просто образът на Фреди, с неговата creepy усмивка, няма равен.

  2. #652
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Още веднъж ти благодаря за предложенията!

    Дам и двете части на Insidious не са лоши. Наистина не се беше получило зле и продължението, но първата си остава the best . Case 39 съм го гледал, но мисля, че Deadline не съм . Още тази вечер ще си го пусна да ме приспи .

  3. #653
    Добре, че сте вие хора, да ме подсещате за старите филми и да ми казвате нови. :3 За което съм ви благодарна. ^^ И да ви попитам дали някой от вас е гледал Insensibles ? Пада се ужаси и мистерия, но на мен си ми клони към Психо жанра. xd И той и A nightmare on Elm Street са ми любимите ужаси и кажете кои са вашите. xd

  4. #654
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от ew4it0yy Виж мнението
    И да ви попитам дали някой от вас е гледал Insensibles? Пада се ужаси и мистерия, но на мен си ми клони към Психо жанра. xd
    Не съм, ама добро ми се вижда филмчето. Може и него да дръпна, само да се видя с повече време за губене от половин часово писане в teenproblem-а. А на мен напоследък май психо трилърите ми харесват малко повече от ужасите, така че ми събуди интереса.

  5. #655
    Хей, някой може ли да ми предложи някой хорър, но да не е като типичните семейство в обитавана къща, група приятели и гора и прочее. Да е по-странен, объркан и с по-извратено мислене. Което всъщност си е до режисьора, но ако някой се сеща за такъв хорър и, ако го каже ще съм му много благодарна. ^^ Аз последно гледах такъв преди няколко години. Funny Games US със онези близнаци ли бяха, братя ли, не помня, но доста ме впечатли. xd

  6. #656
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    ^Truth or Dare, но не гарантирам, че ще ти хареса. Като зяло за този филм има много различни мнения. Според мен е добър/бива.

  7. #657
    Гледала съм го и на мен също ми харесва, понеже.. измъчване, duhh. xd

  8. #658
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Вчера гледах Madness доста добър филм. Като цяло скандинавското кино продължава да ме очарова.. Така е сниман, че имаш чувството, че си там на място на случката. Уникален е.

  9. #659
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от ew4it0yy Виж мнението
    Гледала съм го и на мен също ми харесва, понеже.. измъчване, duhh. xd
    Къщата на края на улицата е добър. The Vanishing, One Hour Photo, Notes on a Scandal, като последния не е ужас, ама мисля, че ще ти хареса.

  10. #660
    Преди малко гледах The Blair Witch project и да ви кажа честно филма не беше толкова страшен до към половината , след това започнах да се плаша малко обаче като стигнаха до тая къща и кат почнаха да пищят във нея направо се НАСРАХ и оня как гледаше към стената леле... Много ми хареса ,че във филма нямаше никакви кланета , не бяха показали как изглежда този който ги гони и пак ме беше страх . Много добре направен филм. Наскоро гледах Погрешен Завой 4 и да ви кажа пълна БОЗА!!! Нямаше грам смисъл във тоя филм. Сега ще гледам 1,2 защото много ги хвалят.

  11. #661
    The Conjuring и Would You Rather . Добри филми са !

  12. #662
    + за Would you rather. Като цяло става, не е зле. Аз препоръчвам този http://zamunda.net/details.php?id=398471#position 13 Sins / 13 Гряха. Хареса ми сюжета и определено като за нов филм е много добре (поне аз скоро не бях гледала филм 2013/2014, който да ми хареса). Има поука и замисъла е добър.

  13. #663
    Цитирай Първоначално написано от ew4it0yy Виж мнението
    Хей, някой може ли да ми предложи някой хорър, но да не е като типичните семейство в обитавана къща, група приятели и гора и прочее. Да е по-странен, объркан и с по-извратено мислене. Което всъщност си е до режисьора, но ако някой се сеща за такъв хорър и, ако го каже ще съм му много благодарна. ^^ Аз последно гледах такъв преди няколко години. Funny Games US със онези близнаци ли бяха, братя ли, не помня, но доста ме впечатли. xd
    Виж Това филмче.
    You're Next
    http://zamunda.net/details.php?id=398729

  14. #664
    Цитирай Първоначално написано от Виж мнението
    Искам да попитам за един филм ..
    Гледах го много отдавна .. беше за някакъв лъв със броня, който ядеше хората, а те го мислеха за върколак!
    Лъва беше на някакъв без една ръка (май беше ловец) и той го управляваше но накрая се оказа, че си е имал ръка, но я е криел!
    Знам, че звучи много объркващо ..
    Ще съм много благодарна ако се сетите!
    Аз също искам някой, който знае името на филма да ми го каже!
    Последно редактирано от mariq13 : 05-18-2014 на 11:22

  15. #665
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Хора,вчера си изтеглих едно филмче за извънземни,изглежда доста реалистично и грабващо ... Уникално е :X

    ''Alien Abduction Incident in Lake County Poster''

  16. #666
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Испанската поредица [REC]. Има ги в замунда, мега добри са (имат и хамерикански римейк, но испанската версия е по-добра) тази година излиза 4 част, абе вижте ги.

  17. #667
    Моите любими филми на ужасите са Погрешен завой,Последен изход,Убийствен пъзел,Къщата на восъка,Писък и Знам какво направи миналото лято.

  18. #668
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Цитирай Първоначално написано от fanofcats Виж мнението
    Последен изход,Убийствен пъзел,Къщата на восъка и Знам какво направи миналото лято.
    определено!!

  19. #669
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Ааа някой по горе беше споменал ''Case 39'' .... Уникално хубав филм,направо но комент .... :X
    Наското гледах 13тия грях .... Хубаво филмче !!!

  20. #670
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Най после нещо ново Blood Widow http://www.zamunda.net/details.php?id=409078&hit=1

  21. #671
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Event Horizon

    Гледайте го!

  22. #672
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Гледах Vacancy последно. Не е лош.

  23. #673
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Joy Ride 3 Става за едното гледане, но ви препоръчвам по-добрата първа част с Пол Уокър и Стив Зан.

  24. #674
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    The Exorcism of Emily Rose. Добър е.

  25. #675
    Цитирай Първоначално написано от Ouroboros Виж мнението
    The Exorcism of Emily Rose. Добър е.
    Много ме плашеха с него , но накрая не излезе толкова страшен Иначе на Екзорсистът имаше емоции A Паранормална активност .. все още не мога да се престраша да го гледам .. ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си