.
Отговор в тема
Страница 29 от 40 ПървиПърви ... 1925262728293031323339 ... ПоследнаПърви
Резултати от 701 до 725 от общо 994
  1. #701
    devilgirlbg
    Guest
    имаше един филм,един богат мъж събираше хора на,които им трябваха пари и ги караше да се нараняват... някой сеща ли се ?

  2. #702
    Цитирай Първоначално написано от devilgirlbg Виж мнението
    имаше един филм,един богат мъж събираше хора на,които им трябваха пари и ги караше да се нараняват... някой сеща ли се ?
    Филма се казва "Би ли предпочел"!!!

  3. #703
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Цитирай Първоначално написано от krastata Виж мнението
    Филма се казва "Би ли предпочел"!!!
    Заслужава ли си?

  4. #704
    Цитирай Първоначално написано от Christinna Виж мнението
    Заслужава ли си?
    Хубав е....става за едно гледане

  5. #705
    Цитирай Първоначално написано от Ouroboros Виж мнението
    Гледал съм ги всичките, яки са. Ест има и по-страшни, но както каза и ти - някои неща може да се случат на всеки. Не помня в коя част беше сцената със солариума и двете мацки, дето стават на въглени, но откакто я гледах, стоя далече от солариуми
    Беше в 3тата част и много хора сме травмирани от това

  6. #706
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Някой да ми каже нещо по-психологическо за лека нощ? Може с извратено мислене на убиеца, кото Мълчанието на агнетата или Изчезването (1993) или пък като Черен лебед и Другата в мен. Не искам стряскащи моменти и касапница, искам психопати!

  7. #707
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Някой да гледам American horror story ,в момента съм на 2ри сезон. Действието се развива в една лудница , и ..... Да ,харесва ми доста

  8. #708
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    The Ruins. Добър е, хареса ми. Не е нито някаква ненормална касапница с колене, рязане, кормене и черва през 5 минути, нито е хипер-стряскащ ужас. Като сюжет е леееко изтъркан (5 невинни приятели отиват на пътуване, почват да мрат...), но Не е поредната боза.

  9. #709
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    последно гледах the appearing. не беше зле. препоръчайте ми нещо с екзорсизъм. ( :

  10. #710
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    последно гледах the appearing. не беше зле. препоръчайте ми нещо с екзорсизъм. ( :
    Екзорсистът, Екзорсизма на Емили Роуз, Екзорсзмус, Последния екзорсизъм 1 и 2, Нероденият, Заклинанието.

  11. #711
    Хей, да ви питам, търся си ужас, в който да има приятели или нещо от сорта, които, да кажем, играят игра или влизат в сайт или нещо такова и почват да мрат. xd Smiley и Stay Alive съм ги гледала, не ги казвайте. Имаше и един с настолна игра.. Open Graves, ако не се лъжа, него също съм го гледала. Някой ако може да предложи подобни филми, моля да заповяда. XD

  12. #712
    Някой знае ли кога ще качат As above so below в замунда хД и дали въобще ще го качват там

  13. #713
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от CrAzZyDeViLl Виж мнението
    Някой знае ли кога ще качат As above so below в замунда хД и дали въобще ще го качват там
    И аз това чакам...

  14. #714
    gabrielaa369
    Guest
    Здравейте,от много време търся един страшен филм и като видях темата,реших да попитам,дали някой не го знае.Филма е от 2006 надолу и беше за някакво семейство,което се мести в къща,обитавана от духове и буквите по хладилника се местеха и ставаха странни неща.Една вечер едно от децата стана,за да отиде до банята и когато пусна чешмата,започна да тече кръв.Детето се обърна и видя НЕЩОТО :Д Не помня много от филма,ама тогава бях малка и сега много искам да го гледам.

  15. #715
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Малко да съживим темата, че многуууууу замряла нещо.
    Ето няколко предложения:
    Are You Scared
    See No Evil 2
    VHS Viral
    The Town That Dreaded Sundown

  16. #716
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Скоро гледах ''The Purge : Anarchy'' ... Не е точно тип ужаси,но е много добър ... Препоръчвам ! Който го е гледал да сподели мнение

  17. #717
    А за rec 4 някой знае ли нещо..

  18. #718
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Който не е гледал Dark Ride да го гледа. Хубав е! :д

  19. #719
    Извинявайте, че пак ви притеснявам с моите искания от вас, но може ли да предложите филми с призовавания или нещо такова? Като Ouija, Open Graves usw.

    Вчера гледах един доста интересен нов хорър, актьорската игра беше много добра според мен и да, някак е клише, но си има своите доста интересни моменти. Haunt(2014) (Резюмето е от замунда)
    Сюжетът на филма "Haunt" ни представя историята на затворен младеж, който наскоро се е преместил заедно със своето семейство в нов дом. Това което не знаят е, че къщата, в която се настаняват е с тъмно минало. Момчето се сприятелява с момичето от съседната къща и двамата заедно започват да изследват странните неща, които се случват в къщата. Скоро те ще осъзнаят, че в къщата се крие голямо зло, от което ще трябва да се спасят.

  20. #720
    Бихте ли ми препоръчали някой филм, подобен на Saw, Would you dare... свързани с избора на хората в определени ситуации

  21. #721
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Някой гледа ли Дневниците на Чернобил и би ли дал мнение, отдавна се каня да го гледам, но си мисля, че ще е поредната идиотщина като Wrong Turn или The hills have eyes?
    як филм е

  22. #722
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Някой да ми каже нещо по-психологическо за лека нощ? Може с извратено мислене на убиеца, кото Мълчанието на агнетата или Изчезването (1993) или пък като Черен лебед и Другата в мен. Не искам стряскащи моменти и касапница, искам психопати!
    американски психар ;D

  23. #723

  24. #724
    Цитирай Първоначално написано от bitterkiss Виж мнението
    Много ме плашеха с него , но накрая не излезе толкова страшен Иначе на Екзорсистът имаше емоции A Паранормална активност .. все още не мога да се престраша да го гледам .. ;д
    в паранормална активност има малко повече стресиращи моменти но ме кефи повече от екзорсистът

  25. #725
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Хора, искам "неподправен" ужас. Нещо като Предизвестена смърт и до някъде Гняв. Последно гледах Мъртвешка тишина, не беше лош, ама доста повече очаквах от него. Та, предложения?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си