.
Отговор в тема
Страница 33 от 40 ПървиПърви ... 23293031323334353637 ... ПоследнаПърви
Резултати от 801 до 825 от общо 994
  1. #801
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Grave Encounters 2 , The Curse of Downers Grove, The Human Centipede 3.
    human centipede? really nigga?!?

  2. #802
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Бруталия и гнусотия, но заради Bree Olson си заслужава гледането.

  3. #803
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    'Баси, загубила съм си способността да си намирам бързо добри ужаси за гледане.
    Но, да, в крайна сметка гледах Хижа в гората. Този филм отлагам да го гледам откакто излезе. Иначе, мен ме изкефи, в началото е типичната история тип еди колко си приятели в гората, но мога да кажа, че изобщо не беше познатият сюжет. И си беше horror-комедия, което много ме радва. На моменти се смях с глас, на моменти тръпнех в очакване.

  4. #804
    Това са последните 10-ина филма, които съм изгледала...

    The Den - не знаех, че преди Unfriended е имало друг подобен филм, само че този не е паранормален и е в стил омегле(донякъде), но като цяло unfriended ми хареса повече, въпреки, че предпочитам филми с убийци, а не с духове и т.н.... 6.5/10

    The Remaining - тръгнах да гледам филм с извънземни, а то се оказва някакви библейски простотии. Не ви препоръчвам тази пропаганда. Само заради ефектите ще му дам една единица отгоре! 4/10

    Skinwalker Ranch - този вече е с извънземни и казаха, че е по истински случай....нещо не му достигаше, за да ми хареса, но все пак - 5.5/10

    Seasoning House - става за един път - 6/10

    Mischief Night - приятен филм. Малко ми напомни на The Purge - 7/10

    Vile - като цяло беше добър...само края не ми хареса - 7.5/10

    Second apart - нищо особено - 4/10

    Blackwood - Отначало беше скучен, но развръзката беше супер - 6/10

    Truth or dare - имаше малко недостатъци, но определено ме изкефи - 8/10

    Panic Button - не мога да кажа, че беше скучен, но не мога да кажа и че беше кой знае какво - 5/10

    Baricade - не беше щедьовър, но ми хареса - 6.5/10

  5. #805
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Fear Island - Пак група студенти, нещо на такива филми ме избива. Иначе, имаше една сцена, която изобщо не трябваше да ни показват толкова рано, според мен. И да, това малко разваля удоволствието от развръзката. Иначе е приятен филм. Бих му дала 7,5/10.

  6. #806
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Fear Island - Пак група студенти, нещо на такива филми ме избива. Иначе, имаше една сцена, която изобщо не трябваше да ни показват толкова рано, според мен. И да, това малко разваля удоволствието от развръзката. Иначе е приятен филм. Бих му дала 7,5/10.
    Ако искаш някой непредвидим веднага мога да ти предложа "неканеното". Напълно непредвидим, а развръзката е уникална. Ако те притеснява, че е с духове...можеш спокойно да го гледаш. И аз така си мислех отначало...

  7. #807
    Искам да попитам за имената на 2 филма, които съм гледал по телевизията преди доста време, но не съм обърнал внимание как са се казват и сега ще пробвам да ви разкажа части от филмите, ако някой ги познае моля да ми каже как се казват, защото бих искал да ги гледам отново.
    1. Мъж и жена бяха се запътили мисля да се развеждат, но колата им се развали и те бяха принудени да преспят и да изчакат пътната помощ до сутринта в така случайно намиращия се до тях мотел.Те отидоха в мотела, взеха си стая, всичко изглеждаше спокойно. По едно време обаче, някой започна да удря по вратата им, но когато мъжът отвори там нямаше никой.Те си мислеха, че е някаква шега, но това се повтаряше и повтаряше. В стаята си спомням, че имаше и някакви касети, на които имаше кадри как мъже с маски влизат изнасилват жените и убиват мъжете им в същата тази стая. Не помня много от филма дано се сетите кой е :С.
    2. И от този не помня много. Значи една тийнейджърка беше направила много голяма телефонна сметка и баща и й каза, че няма да я плати освен, ако тя самата не изкара парите. След няколко дни бащи и и беше намерил работа като детегледачка на 2 деца мисля в една къща, която беше извън населено място до едно езеро. Дойде уговорената вечер, бащата на момичето я закара до къщата, родителите на децата, които тийнейджърката трябваше да гледа я разведоха из къщата която беше доста голяма, децата бяха заспали. Тя трябваше просто да стои и да ги наглежда докато родителите им се върнат, но тогава започнаха многобройни странни обаждания, но когато тя вдигнеше никой не говореше, момичето си мислеше че е някой от приятелите, който си прави шеги, но не беше така. Мисля, че това беше някакъв мъж, който се опитваше по-късно да ги убие, те бягаха от него, не помня добре. Накрая полицията дойде и ги спаси.
    Не помня много добре филмите дано тези няколко нахвърлени изречения ви помогнат да се сетите за имената на филмите и да ми ги кажете.

  8. #808
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от Te0d0R Виж мнението
    Искам да попитам за имената на 2 филма, които съм гледал по телевизията преди доста време, но не съм обърнал внимание как са се казват и сега ще пробвам да ви разкажа части от филмите, ако някой ги познае моля да ми каже как се казват, защото бих искал да ги гледам отново.
    1. Мъж и жена бяха се запътили мисля да се развеждат, но колата им се развали и те бяха принудени да преспят и да изчакат пътната помощ до сутринта в така случайно намиращия се до тях мотел.Те отидоха в мотела, взеха си стая, всичко изглеждаше спокойно. По едно време обаче, някой започна да удря по вратата им, но когато мъжът отвори там нямаше никой.Те си мислеха, че е някаква шега, но това се повтаряше и повтаряше. В стаята си спомням, че имаше и някакви касети, на които имаше кадри как мъже с маски влизат изнасилват жените и убиват мъжете им в същата тази стая. Не помня много от филма дано се сетите кой е :С.
    2. И от този не помня много. Значи една тийнейджърка беше направила много голяма телефонна сметка и баща и й каза, че няма да я плати освен, ако тя самата не изкара парите. След няколко дни бащи и и беше намерил работа като детегледачка на 2 деца мисля в една къща, която беше извън населено място до едно езеро. Дойде уговорената вечер, бащата на момичето я закара до къщата, родителите на децата, които тийнейджърката трябваше да гледа я разведоха из къщата която беше доста голяма, децата бяха заспали. Тя трябваше просто да стои и да ги наглежда докато родителите им се върнат, но тогава започнаха многобройни странни обаждания, но когато тя вдигнеше никой не говореше, момичето си мислеше че е някой от приятелите, който си прави шеги, но не беше така. Мисля, че това беше някакъв мъж, който се опитваше по-късно да ги убие, те бягаха от него, не помня добре. Накрая полицията дойде и ги спаси.
    Не помня много добре филмите дано тези няколко нахвърлени изречения ви помогнат да се сетите за имената на филмите и да ми ги кажете.
    1 - http://www.imdb.com/title/tt0452702/
    2 - http://www.imdb.com/title/tt0455857/

    Тия ли са?

  9. #809
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от merilyn85 Виж мнението
    Ако искаш някой непредвидим веднага мога да ти предложа "неканеното". Напълно непредвидим, а развръзката е уникална. Ако те притеснява, че е с духове...можеш спокойно да го гледаш. И аз така си мислех отначало...
    Гледала съм го, наистина е много добър филма.

    You're Next - Не си падам по брутални убийства от типа пробождане с нещо в окото и такива, така че това не ми хареса много във филма. И краят също не ми хареса, въпреки че очаквах нещо подобно да стане. Но изключвайки това, беше много добър. От мен 8/10.

  10. #810
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Гледала съм го, наистина е много добър филма.

    You're Next - Не си падам по брутални убийства от типа пробождане с нещо в окото и такива, така че това не ми хареса много във филма. И краят също не ми хареса, въпреки че очаквах нещо подобно да стане. Но изключвайки това, беше много добър. От мен 8/10.
    Ооо да, you're next е наистина много добър и ми стана един от любимите. Сега се сетих за orphan, който също е интересен. А иначе можеш да видиш и него(ако не си го гледала) и Random, който също е добър, но зависи от гледната точка.

  11. #811
    Преди бях гледала паранормална активност и с нищо не ме впечатли и не ме изплаши, по скоро ми беше донякъде скучен. Обаче реших да гледам втората част, защото ми свърши "репертоара" от филми и наистина много ми хареса - доста повече от първата част и на един дъх изгледах останалите. Като цяло втората и третата ми хареса най - много, четвърта също не беше лоша, първата както споменах не ми допадна особено, а петата беше много зле. Предпочитах да се придържат към камерите в къщата в петата част, но уви... сега чакам шестата част, която изглежда, че ще е с камери в къщата(както останалите, освен петата част) и ще има нещо общо с касети от детството на Кейти и ми изглежда добър - поне от трейлъра. Така че ако сте гледали първата част и не ви е харесала, можете спокойно да гледате втората, казвам ви го от личен опит, няма да съжалявате.
    Последно редактирано от merilyn85 : 09-12-2015 на 21:39

  12. #812
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Последно гледах Kill List и Urban Explorer. Харесаха ми, оправдаха си високите оценки.

  13. #813
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от merilyn85 Виж мнението
    и Random, който също е добър, но зависи от гледната точка.
    От коя година е филма, че не съм сигурна дали намирам правилния?

  14. #814
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    От коя година е филма, че не съм сигурна дали намирам правилния?
    Това е филма > http://zamunda.net/banan?id=414311&hit=1

  15. #815
    Цитирай Първоначално написано от fuckdotnet Виж мнението
    Да, благодаря много.

  16. #816
    Понамалих ужасите, защото сезона на сериалите започна , но ето последните:

    The Wicked - Малко за посмесили тривиалния сюжет на слашър филмите(сещате се... група гимназисти/колежани, които отиват в гората) и филм за духове, но въпреки това не беше лош. Можеше и една идея по добре - 6.5

    Dead End - Започна добре, към средата все да става малко странно, края не беше зле. 5

    The Pyramid - Много ми напомни на As above, so below(който беше по - добър). Имаше стряскащи моменти и си личеше, че са вложени пари в самия филм, а не някой нискобюджетна боза, снимана в нечие мазе. - 7

    Demonic - Криминалния стил на филма не ми хареса, но става за един път, определено. - 6

    The Hole - на мен лично много ми допадна. Сюжетът е оригинален, а актьорите доста добри - 8

    The Train - Доста дълго време отлагах, заради някои негативни коментари, обаче много ми хареса. А това, че беше сниман в България и участват български актьори е още по яко. Като цяло слашър филмите са за мен предпочитаните страшни филми - 9

    П.С. Мислех да гледам The Girl Next Door 2007, някой, който го е гледал може да каже дали е хубав, че селекцията доста понамаля.

  17. #817
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Мерлин, ужасно те обичам за предишния ти пост.. разбра ли??? УЖАСНО ХОХОХОХО
    п.с. не знам кога ще ми омръзне да се правя на идиот

  18. #818
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Четох коментари за филма Martyrs в замунда - е, не мога да повярвам, че има такива малоумници в България. Или са 14 годишни, или са НЕВМЕНЯЕМИ. От хората, които плюят филма - не се обосновават, или пък просто казват "богати французи искат да разберат какво идва след смъртта", страхотно обяснение и схващане за филма! Препоръчвам го на хората, обичащи да гледат real horror или друго казано, нещата, които реално се случват в живота, което прави филма ужасяващ, а за самият смисъл на филма е много дълбок и определено не е за хора с плосък начин на мислене, които да наричат филма плосък.
    Имаше и един азиатски филм, в който един отвлича основно жени и деца и ги заключва в отделни килии и всеки ден убива по една?

  19. #819
    Голям фен Аватара на HardJ
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    735
    Hallowen 2007 8/10
    Много добър психо/ужас,страшно ми хареса доста въздействащ филм !

  20. #820
    Кажете ми филм, подобен на Stonehearst asylum

  21. #821
    The Shrine

    Филм, след който трудно се заспива....щях да сложа и снимка, но не знам как.

  22. #822
    ''Siccin'' -турски е, има го в Youtube с английски субтитри.

  23. #823
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от EleonoraAndreevna Виж мнението
    The Shrine

    Филм, след който трудно се заспива....щях да сложа и снимка, но не знам как.
    Аааааааа,днес ще си го дръпна вечерта да го гледам тогава Иначе за снимка
    [img] линк на картинката [/img]

  24. #824
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Иначе за снимка
    [img] линк на картинката [/img]
    Мерси

  25. #825
    Който харесва revenge/slasher/horror - ите задължително да гледа "Bound of vengeance". Определено си струва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си