.
Резултати от 1 до 25 от общо 994

Threaded View

  1. #11
    Jason vs Freddy - тоя филм са ми го препоръчвали няколко хора през години, обаче все съм била на косъм да го гледам и сега най-накрая се реших, че е време. Не съм гледала оригинала на Елм Стрийт(само римейка, който е ужасен), но планувам да го гледам за в бъдеще. Запозната съм и с Джейсън и с Фреди. И съм разочарована... филма не е нищо друго освен popcorn movie. През първия час се питах защо по дяволите се казва "vs", те си сътрудничат през повечето време?!? Както и да е, филма ме разсмя повече пъти от колкото да ме изплаши(което се равнява на 0 пъти). Клишета, як финален двубой и т'ва е - 5.5/10

    Friday the 13th (1980-) 1, 2, 3 - доказах си още един път, че "старите класики" са нищо повече от прехвалени. Като цяло първия филм килъра е една бабичка и прословутия Джейсън не уби и един човек, но това не ми беше проблема с филма. Втория и третия също не са кой знае какво. Като цяло харесвам римейка 100 пъти повече, защото поне е guilty pleasure - 5/10

    V/H/C: Viral (3) - отлагах тази част, даже обмислях да не я гледам, защото чух много негативни отзиви, но си казах "колко лош може да бъде?". И някак си надхвърли очакванията ми, които бяха много ниски. Не мисля, че е чак толкова лош, колкото казват, че е въпреки че има още какво да се желае. И все пак някои историйки бяха доста сполучливи и спокойно биха станали пълнометражни филми - 6.5/10

    Siren - това е филм, правен по история от първия V/H/C. На мен тая част от поредицата за видеокасети не ми беше най-любима и според мен последната час на втория филм е по-сполучлива, но трейлъра ми изглеждаше готин и реших да го проверя. Не останах разочарована, но имаше недостатъци и пропуски - 6.5/10

    The Last Exorcism - тоя бих го оприличила на Incarnate, защото и тука имаме главен герой, който не вярва в свръхестественото, но се бори с "демони" или в случая е "пастор", който мами хората, чрез фалшиви екзорсизми, защото според него това е болест и ако накараш "обсебения" да повярва, че вече няма демон в него, той ще се оправи. Но какво ще стане, ако попадне на човек, който реално е обсебен? Всъщност това подлежи на интерпретация(донякъде) и въпреки че много хора мрънкаха за края, на мен ми се стори различен и интересен. Определено един от по-качествените found-footage филми - 7.5/10

    Ouija: Origin of Evil - пууу от кога го чакам с хубаво качество. Въпреки не толкова добрата първа част, чух доста добри отзиви и за това нямах търпение. Адски добър! Оригинален, въпреки че на моменти е леко тривиален, кинематографията е страхотна, многопластовия финал е страхотен. И чак след това разбрах кой е режисьора и разбрах защо филма ми хареса - Майк Фланаган! Егати пичагата. Той е един от малкото хорър режисьори, които държат нивото в днешно време и си знаят работата заедно с Джеймс Уан. Последните му 4 филми ми станаха едни-от най любимите - Oculus, Hush, Before i Wake и тоя. Нямам търпение за следващия му - Gerald's Game. Преди тея страхотни филми е режисирал и един не толкова добър - Absentia, но ще си затворя очите за него - 9/10

    Shadow People - филма е базиран на реални събития и концепцията му е доста интересна. По начина на представяне много прилича на The Fourth Kind, който не можах да изтрая в сравнение с този. Не знам защо не съм чула до сега за него, предвид факта, че не е много нов - от 2013 и с ръка на сърцето мога да кажа, че ми хареса, макар че имаше някои false jumpscares. Имаше и easter eggs, които само наблюдателните ще забележат. - 7.5/10

    Пуснах си да гледам Regression, но го спрях след половин час, защото ми се стори адски скучен. Някой гледал ли го е? Изкажете мнение, заслужава ли си да го изгледам до края?
    Последно редактирано от merilyn85 : 01-07-2017 на 17:13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си