.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46

Тема: бягство

  1. #1
    Guest

    бягство

    Случвало ли ви се е да избягате от вкъщи?Аз не че имам кой знае какви проблеми у дома, в смисъл проблемите са ми навън и досега си мислих да се махна оттук , но като се замисля къде ще отида и сигурно няма да се справя сам...........

  2. #2
    Фен Аватара на F4ence
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    208
    Az mnogo puti sam si mislila da izbqgam ot nas no se zamislqm i znam4 e nikade drugade nqma da namerq sigurnost. Mislila sym si da otida pri babite mi no to e edno i sy6to dali pri na6ti ili pri tqh se babite mi 6te se obadqt na na6ti i 6te e typo. apuk pri priqtelki i priqteli e natrap4ivo.
    Бъди красив{а} за тези които те мразят, а още по- красив{а} за тези които тe ОбичаТ!!!
    KOGATO MOGA PROSHTAVAM!!!
    KOGATO ISKAM USPQVAM!!!
    KOGATO DOKOSVAM VYZPLAMENQVAM!!!
    KOGATO CELUVAM SGRQVAM!!!KOGATO OBICHAM NARANQVAM!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ne sam bqgala ot nas i ne sam se karala tolkoz seriozno s na6te,4e da si mislq da izbqgam ot nas...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Ne, ne i ne - za vsi4kite vaprosi
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    az ne sym mislila da bqgam za6toto ne sym imala problemi s na6te...ama kato se zamislq imam kyde da otida...pone ot dogodina...edna priqtelka minava na kvartira i ako me nervqt ne6to na6ite i 6te hodq pri neq da relaksiram za den dva ne mislq 4e 6te imat ne6to protiv ahahaha

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    oo tva mi beshe fix ideq po edno vreme i daje sega mn iskam no doide li do deistviq...hahaha ideq nqmam kakvo shte e shto shte e ..nai mn totalno da opleta koncite i posle nashte ako sa ostanali jivi da ubiqt men

  7. #7
    Guest
    Mi az vchera es varnax,biax izbiagala pri priateliat si za edna sedmica! :P
    Vednash kato biax malka izbiagax za 24 chasa i se biax kachila na 18 etaj na pokriva na bloka i tam sediax prez zialoto vreme,kato nabludavax otgore bashta mi kak me tarsi iz kvartala :P

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ne, no kato malka se bqh zagubila vednuj i super mnogo se bqh upla6ila , no edni kaki4ki me zavedoha do v ku6ti, as si se zagubih v kvartala, 6toto se bqh vurnala ot 4ujbina, i tuk za purvi put na daskalo, a to super blizo do nas, ama as nali izlizam ot drug vhod na u4ili6teto i se zatrih , i edin rev , posle se navikah na maika mi malko, 4e ne me e is4akala

  9. #9
    Ами не,никога не съм си мислила да избягам от вкъщи,защото не съм имала толкова сериозни скандали с майка ми и баща ми.
    Освен това и да избягам няма къде да отида.Мисля,че бягството от където и от каквото и да било не е решение на проблема.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ami az sam si mislila da bqgam ot vka6ti! imah namerenia lqtoto,sled kato svar6a rabota da izbqgam ot vka6ti....ama togava imah mnoogo problemi s na6ite i ne samo s tqh. adski mi be6e trudno,zaradi problemite. no za 6tastie lqtoto mina mnooogo dobre,s na6ite vsi4ko zapo4na da se narejda i se otkazah. po-skoro ne se otkazah,a zabravih...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  11. #11
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    za6to da bqga6 ot vas pri polojenie 4e ne e zaradi roditelite ti?taka nqma da re6i6 problemite si apak i samo 6te si sazdade6 novi kato zagubi6 doverieto na semeistvoto si.Apak i 6te im pri4ini6 golqma bolka i pritesneniq!NE!!!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  12. #12
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    emi da edin puk se skarah s maikami i sestrami... togava se obadih na edna priqtelka i otidoh pri neq!!1 daje zaedno reshihme che ako imame po edno i sushto vreme problemi shte zaminem,... no puk tq ne se okaza instenska priqtelka!!!!!11


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Ами, аз съм си го мислела, ама никога не съм го правила, и по-добре е така, защото съм го мислела в момети, в които съм била страшно ядосана и т.н.,просто е било в пристъп на ярост!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    ам...навсякъде
    Мнения
    122
    Da mislila sum,no to nqma da e bqgstvo,a prosto 6e napusna ediniq roditel i 6e ida pri drugiq...t.e.samo ako iskam moga da izbqgam i imam kade da otida
    Да мина да те взема или да взема да те мина?!:РрР~

  15. #15
    ami az mislq 4e ne biva da bqgame ot vkushti t.e da bqgame ot problemite edinstveniq na4in e da se izpravish lice v lice s otgovornostite i problemite i da gi reshish nqma smisul i bez tova shte te namerqt i rano ili kusno shte trqbva da sednesh i da govorish s tqh taka 4e podobre sega[/i][/b][/list]
    Za men vurha za drugite ostanaloto.V surceto kapka milost nqmam vzemam vsi4ko i si zaminavam.

  16. #16
    Уууу колко съм го мислила, мислила, мислила, мислила...ама все тука си стоя. Махала съм се за по ден, два, три, ама сериозно да избягам, да не се прибера неееееее такова нещо - НЕ
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    ами аз не сам си мислила и не сам го правила щтот каде ще отида апак и не сам се карала с нащте така 4е да си мисля да бягам

  18. #18
    bqgala sum mn puti no sum si se vra6tala sama nai 4esto bqgam za da obmislq vsi4ko dale4e ot vsi4ki a ne za da privli4am vnimanieto kum sebe si v nas
    ...edin za vsi4ki...
    ...i vsi4ki za ganja...

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    e as bqgan na 3 puti ama pak se vurnah poneje se si zabravqm kasetkite mi na korn deba i 6matkata sum sledva6tiq put kat bqgam zimam si kasetkite det sa i nai cenoto ne6to v jivota i drugite mi gluposti i si zaminavam da jiveq v pld poneje tam se namira nai dobrata mi priqtelka

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    mi zasegane ama kakto warwqt ne6tata w blizko wreme moze i twa da stane
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Мдам ... беше заради момче ... фанах си такси и му казах накъде да ме закара и след няколко часа реших да им напиша смс , че следващата седмица ше се върна ... незнам доколко е бягство ама си беше срамота през ваканцията да ме държат у дома , кат в затвор

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    ami as 6te se opravq sam ama ne moga da si zema i kompa s mene i celiq mi garderob ta za tav nqma da bqgam nikade :P ina4e mn puti sum mislil da si zema pasporta i da si kupq ednoposo4en bilet za USA nema zna4enie kade i da zema i nai dobriq mi priqtel za da ne sum sam


  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Цитирай Първоначално написано от Allicia
    Ами, аз съм си го мислела, ама никога не съм го правила, и по-добре е така, защото съм го мислела в момети, в които съм била страшно ядосана и т.н.,просто е било в пристъп на ярост!
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  24. #24
    Ne mi se e slu4valo no mi e minavalo prez glavata,no se zamislqm kak she se po4uvstvat roditelite mi sled kato izbqgam sigurno shte umrat ot muka to4no tva me e spiralo!kolkoto i da sme se karali vinagi neshatata sa se opravqli!
    NeKa BuDеM dVе TеLa SlEtI V еDnO.NеKа S tEb Nе PiTаMе KаK I zAShtO.nEкA tUк BеZ iMеNа Dа BuDеM zA dNеS.aZ tI dAvAm LuBоVtA-GiVе Me SоMе SeX.

  25. #25
    Ами не аз не съм мислила да бягам от къщи. Никога не съм имала сериозни проблеми с наште. Само веднъж като се ядосах много и отидох у еднаа приятелка за половин час и после се върнах щот ми мина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си