.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Hybrid View

  1. #1

    Компютърна мания!?!

    Пристрастени ли сте към компютъра? По колко часа стоите на ден пред компютъра? Можете ли без компютър?

    Сигурно има такава тема, но моята е направена с друга цел?

    Има ли хора, които искат да се избавят от тази напаст, но не могат?

    Споделяйте съвети и начини да намалим времето, прекарано пред компютъра.

    Коментари от сорта "Излез навън", "Get a life" са излишни, защото на всеки се случва понякога да иска (или се налага) да си остане вкъщи и тогава започва голямото чудене "какво да правя" и хоп - пред компютъра.

    Как да разнообразим ежедневието си БЕЗ КОМПЮТЪР.

    "Чети книга" "Гледай ТВ" "рисувай" "пей" "играй" "спи" ... ;д

    Това го знам, но винаги нещо ме човърка отвътре и ме кара да седна на компютъра и да ровичкам докато очите ми сами се затворят ...

    Понякога ми се иска да нямах компютър!...

    Не се ослушвайте - Вие сте същите!

    Май, май не зададах точен въпрос, но си споделяйте мъките ( имате, знам! ) и коментирайте на воля!.


  2. #2
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Аз мога без компютър.Даже понякога ми е тоооолкова скучно на компа че ми иде да отворя учебник Ти какво толкоз ровичкаш, че седиш докато ти се затворят очите?Излез навън и няма и да се сещаш за компютър...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    320
    На компютъра сядам следобед(ако нямам работа) - от скука, докато стане малко по-хладно навънка и излизам и вечер - да разпусна 1-2 часа. Някой път стоя и повече, но честно казано мога и без него.

  4. #4
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Аз на компютъра седя само вечер, около 2 часа. През деня сядам само за 5-10 мин., ако въобще имам да видя нещо или тем подобни. Като цяло мога без компютър, не е кой знае колко фатално да си без него. Мога да го отбягвам като излизам с приятели, като си намеря занимание вкъщи и др.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Djuff
    Аз мога без компютър.Даже понякога ми е тоооолкова скучно на компа че ми иде да отворя учебник

    Мога без компютър. Но понякога ми трябва за училище и се налага да седна. А иначе, когато го ползвам за кеф, слушам музика, гледам филм или чета нещо. Напоследък просто си пускам музиката и си върша други работи.
    Ако съм някъде на почивка, не търся нито интернет клуб, нито wifi. Когато се прибера, независимо след колко време, тогава сядам.

  6. #6
    Как долно лъжете всички чак ми е смешно


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  7. #7
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Пристрастени ли сте към компютъра? По колко часа стоите на ден пред компютъра? Можете ли без компютър? Да,по цял ден стоя,не не мога без него..

    Има ли хора, които искат да се избавят от тази напаст, но не могат? Има,но аз не съм от тях.Не мога без него просто ;д Единствено се развличам като чета книга,излизам навън,рисувам,уча,гледам филм по тв-то,говоря по телефона,готвя..и мнооого други.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  8. #8
    Голям фен Аватара на xSANYAx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    907
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven
    Как долно лъжете всички чак ми е смешно
    Трудно ти е да приемеш,че не всички са маняци като теб нали?! A иначе когато не искам да седя на компютъра-просто не го правя,излизам навън или чета списания,уча,чистя и тем подобни.Няма нищо по-непоклатимо от волята!
    • Обичай,за да те обичат! •

  9. #9
    Наааьь..

    Ми не ... играя по 8-10 часа.. нормално

  10. #10
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409

    Re: Компютърна мания!?!

    Цитирай Първоначално написано от Nqkuf
    Пристрастени ли сте към компютъра? Може да се каже.
    По колко часа стоите на ден пред компютъра? Много. Като се замисля между 6 и 8.
    Можете ли без компютър? ДА!
    Има ли хора, които искат да се избавят от тази напаст, но не могат? Ако поискам мога да не сядам цял ден на компютъра.
    Споделяйте съвети и начини да намалим времето, прекарано пред компютъра. Ъммм.. (*дълго мислене*) С инат! Казваш си :"Няма да съм на компютъра днес." И точка. Намираш си каквото и да е друго занимание,но си умри на ината.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от xSANYAx
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven
    Как долно лъжете всички чак ми е смешно
    Трудно ти е да приемеш,че не всички са маняци като теб нали?! A иначе когато не искам да седя на компютъра-просто не го правя,излизам навън или чета списания,уча,чистя и тем подобни.Няма нищо по-непоклатимо от волята!
    Да..точно така Направо не ставам от компютъра.Със ставането това ми е първата работа.Казах го на шега.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  12. #12
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Като се замисля винаги,когато съм си вкъщи,съм пред компютъра,освен ако не съм седнала да уча наистина здраво по нещо,иначе уж се правя,че уча пред компа. Мания си е-да.Някак всеки ден намирам какво да правя,в кой сайт да влезна,кой нов филм да си изтегля,какво ново публикувано нещо има във фейсбук и т.н.Но все пак мога да кажа,че ако ми го махнат ще е краят на света.Преди как съм издържала без компютър?И сега мога,само че като го имам защо да не го използвам?Само дето трябва да намаля времето за седене на доооста по-малко,защото от това очите ми се развалиха.
    Има си и плюсове и минуси.Само не трябва да се оставяш напълно да те погълне.
    Аз лично не гледам ТВ много-много,така че от Интернет научавам повечето неща.А иначе е хубаво да се занимаваме и с други работи.Аз рисувам,пиша,когато ми дойте музата,чета доста книги,но все пак стоя много на компютъра.Всички просто сме свикнали с него и можем,но не искаме да го махаме от ежедневието си.

  13. #13
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Мога без компютър.Ако имам възможност предпочитам да излизам с приятели.Като съм в нас прекарвам времето си основно пред компютъра.Иначе мога да издържа примерно седмица-две,но интернета ми е доста важен,щото се ми трябват някви работи дето си търся
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  14. #14
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Пристрастени ли сте към компютъра? И да ,и не.. Мога и без компютър.. Но определено в повечето случаи,когато няма да излизам,си губя времето ,именно на компютъра. По колко часа стоите на ден пред компютъра? Винаги различно.. Можете ли без компютър? Да..Това да не е въздух или вода,че да не мога да живея без него..

    Сигурно има такава тема, но моята е направена с друга цел?

    Има ли хора, които искат да се избавят от тази напаст, но не могат?
    Понякога ми се иска.. Но или ме изкушава или просто нямам силна воля. Не знам..

    Споделяйте съвети и начини да намалим времето, прекарано пред компютъра. Излизане с приятели,четене на книги,рисуване..

    Коментари от сорта "Излез навън", "Get a life" са излишни, защото на всеки се случва понякога да иска (или се налага) да си остане вкъщи и тогава започва голямото чудене "какво да правя" и хоп - пред компютъра. Така си е.. Но все пак винаги можеш да измислиш нещо,за да си губиш времето - без да употребяваш компютъра..


    Как да разнообразим ежедневието си БЕЗ КОМПЮТЪР.

    "Чети книга" "Гледай ТВ" "рисувай" "пей" "играй" "спи" ... ;д

    Това го знам, но винаги нещо ме човърка отвътре и ме кара да седна на компютъра и да ровичкам докато очите ми сами се затворят ... И все пак какъв ти е проблема - след като така или иначе си сядаш на него и няма как да те спрем..

    Понякога ми се иска да нямах компютър!... Определено и при мен е така..

    Не се ослушвайте - Вие сте същите! Е,не слагай всички под общ знаменател..

    Май, май не зададах точен въпрос, но си споделяйте мъките ( имате, знам! ) и коментирайте на воля!.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  15. #15
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    тая щайга ли е..
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  16. #16
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Аз пък съм си пристрастена. :P
    Харесвам те защото... Защото си ти. Прикрит от всички твои лъжи!!!

    Моят сайт!

  17. #17

    Re: Компютърна мания!?!

    Може да се каже, че отделям повечко време пред компютъра когато нямам какво да правя и ми е тъпо. Тегля филми, слушам и свалям музика, пиша си с приятели, обсъждам клюките из Facebook и тем подобни. Честно казано не виждам днешното ежедневие без компютър, все ще се намери за нещо да потрябва. Не мисля, че съм пристрастена. Понякога играя на разни игрички, но все пак не съм 24/7 тук и ако ми доскучае правя нещо друго или си почивам.

  18. #18
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077

    Re: Компютърна мания!?!

    Пристрастени ли сте към компютъра? Определено да! ;д По колко часа стоите на ден пред компютъра? Винаги различно Можете ли без компютър? Иска ми се да мога ама не мога

    Има ли хора, които искат да се избавят от тази напаст, но не могат?
    Аз искам, обаче когато съм вкъщи няма какво да правя освен да седя на компютъра. Да рисувам- ама аз не мога , да чета- добре, ама то само за 1, 2 часа макс, да готвя- хм, не ме бива , за ТВто- не винаги има нещо интересно, и не мога да пея, също не мога да спя денонощно ;D

    Споделяйте съвети и начини да намалим времето, прекарано пред компютъра.
    Освен изброените, друго не се сещам..



    Открай време се опитвам да понамаля компютъра, особено сега в жегите няма какво да правя освен да блея пред монитора.. И аз не знам какво толкова правя, но времето си минава неусетно

  19. #19
    Супер фен Аватара на cigarettekisses
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 384
    имам нужда да си проверя facebook-а и да пиша на някои хора по скайп..гледам си и филмчета,слушам музика.
    иначе не ;D
    колко време..ем зависи колко ми се губи.

  20. #20
    Покер , музика , филми , чат , книги , клипове (Vbox,yotutube) всичко е тук в тази моя кутия на пандора

    Прекарвам цялото време пред него , когато съм в нас , а това от към 12 до 7-8-9 зависи

    Не мога да не излезна , просто не мога , няма такъв вариант!

  21. #21
    Фен Аватара на rihanna344
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдивв
    Мнения
    209

    Re: Компютърна мания!?!

    Цитирай Първоначално написано от zlatit0o

    Открай време се опитвам да понамаля компютъра, особено сега в жегите няма какво да правя освен да блея пред монитора.. И аз не знам какво толкова правя, но времето си минава неусетно
    Същата съм.Особено със фейсбуук.Изяде ме просто ме изяде Около 5 часа г/д стоя пред компютъра. И то само на скайп и фейсбуук,често си търся някви факти в гугъл или във форума...Мисля си,че като се захвана с нещо друго,ще ми доскучае много бързо.Вече и за дневника не остава време! Не знам как да се отскубна
    Колкото повече,толкова повече. -казал Мечо Пух и умрял от свръх доза

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    444
    Никъв шанс. По-пристрастен човек от мен едва ли има . На ден седя към 8 часа но все пак не се занимавам с глупости а уча програмиране и отделно хаквам PSP-ta (PlayStationPortable) а от скоро започнах и да се занимавам със сайт от който взимам допълнитлено към 1 2 Евро за седмица

  23. #23
    Фен Аватара на rihanna344
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдивв
    Мнения
    209
    Цитирай Първоначално написано от neonskull
    от скоро започнах и да се занимавам със сайт от който взимам допълнитлено към 1 2 Евро за седмица
    Ти поне печелиш нещо...значи имало смисъл за тези 8 часа xD
    Колкото повече,толкова повече. -казал Мечо Пух и умрял от свръх доза

  24. #24
    Без компютър не мога, по-специално без интернет...
    Стоя много, цял ден. Уча програмиране, практиката ми е на PC, вкъщи пак тва правя. За всички е странно, че все още нямам очила.
    "Humanity is overrated."
    ex. ChildOfBodom

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си