.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    момичета...

    Момичета, па ако има и момчета кажете бихте ли тръгнали с много грозно момче ама наистина много грозно? Работата е такава, че има момичета които харесвам обаче ме е страх да им кажа щото не приличам грам на човек. Знам ,че всичко е относително обаче все пак да чуя и друго мнение.

  2. #2
    Не нужно да приличаш на Брат Пит за да те хареса някое момиче . Да външността е важна , но не чак толкова . Има много по важни неща от това как изглеждаш . Ако не изглеждаш перфектно можеш да компенсираш с добро държание към момичетата . Аз съм момиче и не винаги харесвам дадено момче заради външността му , а заради качествата му , характера и поведението му спрямо мен . Надявам се да съм ти помогнала поне малко . И не забравяй на света няма грозни хора просто има различни мнения !

  3. #3
    Ама ти колко момичета харесваш?
    Ако си достатъчно уверен в себе си, имаш добра хигиена и не си комплексар, тъпанар или педал, значи има хляб у тебе.

  4. #4
    Аватара на Grommash
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Провинцията
    Мнения
    745
    Физическата красота винаги си е била важна.




  5. #5
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Ама какъв тип грозен си?

    дебело-грозен?

    грозно-грозен?

    нечистоплътно-грозен?
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  6. #6
    Хора,как може така да нямате никакво самочувствие значи..не може да си толкова грозен..ЧАК ТОЛКОВА....МНОГО АМА МНОГО..е какво..3 очи ли имаш,зъби ли нямаш,с половин глава ли си..


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не бих.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #8
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    аз съм от мъжкия пол
    но външния вид за мене е винаги на първо място
    WE ARE NOT ANGELS!

  9. #9
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    се някаде трябва да има свясно момиче което да не се привързва към това как изглеждаш, така че почвай да търсиш

  10. #10
    Бих, ако компенсира с нещо. Не всичко е до външния вид, въпреки, че и той е важен.
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    marto98 написа:
    не съм циганин ве а и ко кат съм 98 ? иначе ся детето в корема на прияталката ми нема ли да умре????? нали кат пиеш ескапел умира и пикае кръв после ????

  11. #11
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1
    аз съм от мъжкия пол
    но външния вид за мене е винаги на първо място
    това доказва, че повечето мъже са комплексари .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар

  12. #12
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1
    аз съм от мъжкия пол
    но външния вид за мене е винаги на първо място
    това доказва, че повечето мъже са комплексари .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар
    А защо си слагаш снимка тогава за аватар?
    Какво искаш да ни покажеш?
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от everythingisrelative
    се някаде трябва да има свясно момиче което да не се привързва към това как изглеждаш, така че почвай да търсиш

    аз не отделям особено внимание на външната красота ... за мен е важно как е отвътре

  14. #14
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Първото, което се забелязва е външността. Точно тя те кара да си кажеш "Искам да го видя що за човек е". Без физическо привличане няма как да има връзка. Всички други приказки от типа на "гледам само вътрешната красота" за просто заучени фрази.



    По темата - кое ти е грозното? Покажи/опиши се. Всеки има различни критерии за красота.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  15. #15
    аз съм нещо средно между грозно-грозен и дебело-грозен. Немога да кажа ,че съм нечистоплътен по 1 път на ден минимум се къпя. Гледам да съм винаги чист ама то не помага много много Един път съм имал гадже преди 3-4 години, обаче подозирам,че просто щото искаше да си върне на бившия и се хвана с мене.
    Иначе как да ви кажа то май при мене не важи максимата "Бог-дал,Бог-взел" т.е не съм и от най-разговорливите, немога да разказвам смешки и да накарам някой да се смее. Изкарвам си оценките, г/д 5-тици обаче това е на суха материя и задачи .

  16. #16
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Имам един познат, който е кривоглед, носи голям диоптър, цялата физиономия му е крива, заеква, но пък още навремето си клатеше яки пички. Така че ако има някой в главата, външният вид не е толкова важен.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Не.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Не знам. Случвало ми се е първоначално като съм се запознавала с някого, да съм го намирала за доста непривлекателен, а после като го опозная и ми допадне като човек, започвам да го виждам по съвсем различен начин. Относително е.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  19. #19
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1
    аз съм от мъжкия пол
    но външния вид за мене е винаги на първо място
    това доказва, че повечето мъже са комплексари .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар
    кво да направя че такива като тебе не ми подхождат. сърди се на създателите ми.
    WE ARE NOT ANGELS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си