.
Затворена тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    kak se svalq momi4e

    zdraveite kazvam se kuci isam na 13 i ima v na6iq grad (botevgrad) KRasivi Moomi4etaaa ma te sa mnogo vajni krasivi gotii i nqkoi put daje nemoga da i kaja i zdr ma kato si haresv nqkoe momi4e - kanaq na kino tq vika - nqma smisul, imam si pri4ini,ili nemogat , i togava po4vam v facebook da i komentiram snimki ili predi ova go pravq i komentiram 4e e krasiva gotina i takiva i te se vikat - mss- ili mi haresv komentara i taka s 1 se poly4i ma ve4e ne stava i edin moi fr kaza na edno momi4e 4e si q haresv i 4e e hybava i tq vika mersi za komplimenta i posle toi q pita iskash li da si stanem gadjeta ma po4ti ne se poznavaha daje po4ti hichh i i predlooji i tq vika -sorry ma ne iskam i toi pita 6to i tq vika 4e ne go haresv e (((( e kak da si stane kat ne go haresv tva mi e 4ydno)))) i edno momi4e pa mi vika na men 4e si ima pri4ini i taka i hi4 ne me biva ni znam kak da govorq s tqh i kak da si stavam vinagi ni ni6to ako nqkoi znae kak pls da kaje

  2. #2
    не вярвам да не си чувал как се сваля момиче най-лесно вземаш тухла четворка и я удряш по главата и готово..!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си