.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Повече от фен Аватара на xCut0utMyTearsx
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    NeverLand. -.-
    Мнения
    412

    Май направих огромна грешка :(

    Здравейтее.. пак съм аз .. -.- Тоя път аз сгафих ..
    С приятеля ми сме заедно .. ъм почти 7 месеца .. До сега всичко си беше ОК, е малко се караме по телефона, но като сме заедно и за две минутки се оправяме.. Та въпроса е, че до към средата на Юли няма да се виждаме по НЕ зависещи от нас причини.. а когато не се виждаме се караме с дни, да не кажа със седмици.. И нда последните дни само се караме.. 2 дни скарани, 2-3 часа сдобрени и айде пак същото.. и снощи до като говорехме по телефона се скарахме за една пълна глупост [ама буквално ПЪЛНА ГЛУПОСТ] и аз се вбесих, казах му, че е станал като всички останали, че се е променил така, че не мога да го позная.. ииииии той се засегна много.. всъщност нямах това на предвид, даже не го мислех, ама аз и моята голяма уста.. Цяла вечер му писах СМС-и и му звънях, но останах без отговор.. и преди малко ми звънна ии цитирам разговора:
    - Гледам, че си ми звъняла.. кво искаш?
    - Виж, сгреших, нямах това на предвид ..
    - Да, бе.. ясно ми стана, за теб съм като всички други, мислех че имаш по-различни виждания към мен, но явно съм грешал..

    и ми затвори Звънях му пак и пак и пак.. но отново без отговор моля ви, кажете ми какво да правя Знам, че съм едва ли не ТЪПА .. ама .. ;С Обясних му, че нямах това на предвид.. ама той не иска и да чуе.. моля вии.. помогнете ми защото се ПОБЪРКВАММ! :X
    Ненαвиждαм ви..
    не, зαщото сте пραзнu в глαвαтα,
    α защото сте пραзнu в съρцαтα..

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Следващия път мисли преди да говориш.

    Изчакай ден-два да се поуспокои и го потърси пак. Извини му се отново и му обясни, че не мислиш нещата, които си казала, а просто си била афектирана от караницата ви. И следващия път го давайте по-спокойно.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    кажи му че ти е писнало да се карате за глупости обясни му ... а за телефонния разговор ще се успокои и ще се оправите офф тя и моята уста голяма и не ми помага особено

  4. #4
    Фен Аватара на ZooB
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София !!!
    Мнения
    122
    чакай малко да му ми мине и земи му се извини

    ТИ СИ ЛЮБОВТА
    ТИ СИ ГОРДОСТТА
    В НАШИТЕ СЪРЦА
    ! ЛЕВСКИ СОФИЯ !

  5. #5
    Хайде бе,не се чувствай виновна,той се държи като ебати детето..да не сте на 12..


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    1 081
    Съгласна с TheBeliever
    Ако искаш да си щастлив - бъди.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Е, добре засегнала си го. Остави го малко, няколко дни, без да му звъниш и да му пишеш и да му звъниш. Примерно му напиши един финален смс " Съжалявам, наистина не мисля, че си като другите. За мен ти си единствен" или подобно. И спри да му пишеш за известно време. Мисля, че му трябва малко спокойсвие, да се успокои и ще ти прости.
    За нататък обаче наистина може би не трябва да се чувате толкова често по телефона, като не сте заедно, за да не се карате. Пишете си повече смс-и или по скайп, защото така ще си попремисляте думите, преди да ги натракате. Успех, мила!
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  8. #8
    Напиши му смс "Съжалявам, не исках да кажа това. Знам че си ми ядосан, но искам да знаеш, че държа на теб и ще чакам да ми се обадиш, когато ти решиш че искаш" или нещо подобно. Съкрати, ако не ти стига мястото. Ако искаш му напиши и че го обичаш. И стискай палци да ти прости.
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    marto98 написа:
    не съм циганин ве а и ко кат съм 98 ? иначе ся детето в корема на прияталката ми нема ли да умре????? нали кат пиеш ескапел умира и пикае кръв после ????

  9. #9
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Дай му да прави каквото си поиска с дупето ти и друг път мисли, преди да говориш.

  10. #10

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    153
    Почнахме много да се повтаряме..ще му мине и според мен,изчакай малко.Едва ли ще сложи край на връзката ви само заради няколко думи.Повечето хора,когато са нервирани казват неща,които не мислят всъщност,така че дано го осъзнае.

  11. #11
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Доста си го засегнала,затова се държи така.Спри да му звъниш,то ако те обича,ще те потърси.А ако не те потърси-сама знаеш какво означава това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си