.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Курсове (Английски)

    Според вас коя е най-добрата школа за курсове по английски в Пловдив?? Понеже досега не съм ходил на курсове, а скоро се налага да тръгвам и не мога да реша. Основно ми препоръчват лингва, но преди години един приятел беше там и не особено доволен. (става въпрос за ниво advanced)

  2. #2

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    софия
    Мнения
    77
    Аз съм от София, ама ако в Пловдив има клон на AVO-bell 3 горещо ти го препоръчвам
    Всички пътища водят към теб... !!! <3
    http://www.youtube.com/watch?v=9alXdtcIIYY

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от DiidolinaA
    Аз съм от София, ама ако в Пловдив има клон на AVO-bell 3 горещо ти го препоръчвам
    +1 и аз ходя там, ама в София.Ти кое ниво си ?
    Eй тая гад запетайката е не я мога !

  4. #4

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    софия
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от DirtySmile
    Цитирай Първоначално написано от DiidolinaA
    Аз съм от София, ама ако в Пловдив има клон на AVO-bell 3 горещо ти го препоръчвам
    +1 и аз ходя там, ама в София.Ти кое ниво си ?
    advanced
    Всички пътища водят към теб... !!! <3
    http://www.youtube.com/watch?v=9alXdtcIIYY

  5. #5
    В Пловдив няма клон на този център... някой друг да каже нещо??

  6. #6

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    59
    Britanica обаче е мн скъпо..
    Maximum - завърших едно ниво и се махнах щот' не ми се учеше..
    За Toefl ли ще се подготвяш, if I may ask ?

  8. #8
    За CAE, но имам да взимам още 1 ниво преди това, мисля. Досега съм учил само в училище, затова не съм сигурен на какво дередже съм точно.

  9. #9
    В сайта на Britanica не намерих нищо за цените, може ли да ме ориентираш горе долу по колко лв са на семестър?

    п.п. Също така съм чувал, че там се справяли по-добре с началните нива, а за напреднали имали малко учители или нещо такова.. ти ходил ли си при тях к'ви са ти впечатленията.

  10. #10
    В Русе ходя в училища Европа и съм изключително доволна! Бях на FCE, ходих на изпит и сега си чакам резултатите. На есен CAE. Страхотна подготовка. Мисля, че и в Пловдив има. Много зависи и от учителя/учителката ти, но лично аз определено ти ги препоръчвам!

  11. #11
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Според вас ако ходя 4-5 години в Британика,ще мога ли да науча добре английски и после да се боря за ТОЕФЛ ?

  12. #12
    Според мен може и още след 2рата година да си готов, зависи на какво ниво ти е английският и дали е добра подготовката ти. Съдейки по ника ти, ако си 97, значи си завършил 7 клас тъкмо. Имаш доста време за TOEFL-а, така че не се притеснявай.

  13. #13
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от Lorein
    Според мен може и още след 2рата година да си готов, зависи на какво ниво ти е английският и дали е добра подготовката ти. Съдейки по ника ти, ако си 97, значи си завършил 7 клас тъкмо. Имаш доста време за TOEFL-а, така че не се притеснявай.
    Да,но влязох в училище с първи език немски,защото искам да науча и двата езика,но искам повече англ. за това мисля да ходя на уроци в Британика.

  14. #14
    Аз пък излязох от езикова гимназия с първи език немски, втори - английски. Но преди това до 7 клас учих засилено английски, така че ги поизравних малко. Но и мен английския ми е по-важен и повече го знам. Не се притеснявай, ще успееш.

  15. #15
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Сега къде учиш? Аз искам да уча в Англия,за там ми трябва английски и за това сега искам да го уча интензивно и него с немския.

  16. #16
    Хубаво е, че отрано си мислиш нещата. И аз бях така и всички ми се чудеха и все още ми се чудят защо мисля толкова за напред, но определено това е по-добрият вариант, поне за мен.
    Още никъде не уча. Тази година завърших. Но съм кандидатствала в родното Русе и съседна Варна, но Русе ми е първото желание. Тук ще изкарам бакалавър, а магистъра почти сигурно ще ми е в чужбина, дай Боже Англия.

  17. #17
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от Lorein
    Хубаво е, че отрано си мислиш нещата. И аз бях така и всички ми се чудеха и все още ми се чудят защо мисля толкова за напред, но определено това е по-добрият вариант, поне за мен.
    Още никъде не уча. Тази година завърших. Но съм кандидатствала в родното Русе и съседна Варна, но Русе ми е първото желание. Тук ще изкарам бакалавър, а магистъра почти сигурно ще ми е в чужбина, дай Боже Англия.
    Успех !

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от Lorein
    Хубаво е, че отрано си мислиш нещата. И аз бях така и всички ми се чудеха и все още ми се чудят защо мисля толкова за напред, но определено това е по-добрият вариант, поне за мен.
    Още никъде не уча. Тази година завърших. Но съм кандидатствала в родното Русе и съседна Варна, но Русе ми е първото желание. Тук ще изкарам бакалавър, а магистъра почти сигурно ще ми е в чужбина, дай Боже Англия.
    Успех !
    Мерси, подобно!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    320
    Аз ходя в "Фарос", другата година ще съм на advanced+влязох в английската гимназия в Русе.

  20. #20
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от Requisition
    Аз ходя в "Фарос", другата година ще съм на advanced+влязох в английската гимназия в Русе.
    Mного моркови ще поемаш.

  21. #21
    desi_222
    Guest
    Препоръчваме курсове по английски на Езикова Школа "Онлайн Английски" http://onlain-angliiski.com/kursove-po-angliiski/

  22. #22
    Мисля, че онлайн курсовете на Давитоз могат да решат много проблеми с английския, включително и подготовката за изпити като TOEFL, SAT и IELTS: http://www.davitozonline.com/online-anglijski-ezik.html

  23. #23
    Здравейте, бих препоръчал да прочетете една статия... за тези, които искат да научат наистина английски - https://omegals.bg/2017/10/16/%D0%BD...D%D0%B3%D0%BB/

  24. #24
    aeae
    Guest
    Аз ти препоръчвам този сайт http://englishanyone.com
    Определено може да научиш много нови неща.
    Има уроци на всякакви теми. Можеш да слушаш и записани разговори между различни англоговорящи хора.
    Също друго предимство, че всеки разговор си има точно определена тема и така може да научаваш много нови неща по различни теми.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си