.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Спешно ми трябва помощ!

    Аз съм момиче на 18 год. от Стара Загора. Моля всички да прочетат моята история и ако могат да ми помогнат.


    С приятеля ми ходим от 3 месеца и решихме да го направим. Той беше девствен , но това на мен не ми пречеше. Пуснах му още на 1вата седмица защото му имах доверие и с него се познаваме още от 2-3 годишни. Първите няколко пъти го правихме с презерватив. Но после решихме да пробваме и без него. Обаче от тогава вече не ми е идвало. Макар , че аз лично виждах той как свършваше отвън ме съмнява да не би да съм бременна. Въпроса ми към вас е: Възможно ли е в мъзгата му да се съдържа сперма при положение , че след всеки полов акт той си измива половия орган и ходи по малка нужда.


    ПС: Имало е и случаи в които сме го правили и по няколко пъти едно след друго ама винаги си го е измивал и е ходил по малка нужда

  2. #2
    Фен Аватара на Andrez
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    294
    Не мисля, това си е чист мъжки секрет
    твоята болка днес, е твоята сила утре

  3. #3
    Еми последно ми дойде на 20 май..
    ама винаги когато свършва свършва от вън и само през половия акт тече една постоянна течност такава прозрачна.. за нея питам

  4. #4
    Разбира се , че се сетих... ноо доста ме е страх. Мисля да го направя утре.. но исках да получа и малко повече информация за въпросната мъжка течност. Ако някой може да ми даде още информация за съдържанието и много ще съм му благодарна

  5. #5
    хаха.. въпроса с образоването си е мой проблем и в момента това не е по темата..
    аз си пиша както ми кефне и не ме ебе особенно дали е правилно.. важното е ,че се разбира кФо искам да кажа

  6. #6
    по добре побързай с теста докато не е станало късно

  7. #7
    Не ти е идвало от 44 дена и още не си направила нищо??? Tва са си 14 дена закъснение г/д ... побързай верно бе момиче !

  8. #8
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от tainotomomiche
    хаха.. въпроса с образоването си е мой проблем и в момента това не е по темата..
    аз си пиша както ми кефне и не ме е** особенно дали е правилно.. важното е ,че се разбира кФо искам да кажа
    Миминко говореше за СЕКСУАЛНОТО ти образование. И честито бебе/аборт. Другия път мисли и чети, преди да правиш глупости.
    Бахти поколението.

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  9. #9
    Аз това и мисля да направя.. още утре ще го направя освен ако до тогава не получа някой инфаркт от притеснение



    еми да защото си мислех , че е нормално.
    Забравих да спомена , че съм имала случаи в които не ми е идвало около 2-3 месеца поради смяната на времето .. Примерно от топло на студено и обратно..


    Като гледам времето ся какво е възможно е пак да е така ..

    ВИЕ КАК МИСЛИТЕ?

  10. #10
    Фен Аватара на Andrez
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    294
    Предсеменна или предеякулационна се тая .. прозрачен секрет в който има малък брой сперматозоиди, но в някой случаи са достатъчно за забременяване

    "miminko" нямаше в предвид начина ти на писане, а отношението ти към секса и по-точно нещата които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО една жена трябва да знае за него !
    твоята болка днес, е твоята сила утре

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Цитирай Първоначално написано от tainotomomiche
    хаха.. въпроса с образоването си е мой проблем и в момента това не е по темата..
    аз си пиша както ми кефне и не ме е** особенно дали е правилно.. важното е ,че се разбира кФо искам да кажа
    Миминко говореше за СЕКСУАЛНОТО ти образование. И честито бебе/аборт. Другия път мисли и чети, преди да правиш глупости.
    Бахти поколението.




    Аз за секса съм чела доста.. ама писах защото искам да разбера и мнението на други хора .. това не значи че не знам нищо по въпроса!!!

  12. #12
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Прави тест, няма нищо страшно, нито си пъхаш неща, нито пък те боли.. аман вече.
    И ако имаш ТОЛКОВА променлив цикъл, ходи на гинеколог незабавно..

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  13. #13
    Емиииии.. тука си права за нея нищо не знам.. ама за всичко си има време .. ти все едно си се родила научена.. понякога човек научава някои работи чак когато изпадне в такава кофти ситуация примерно както съм аз сега.. туй , че моля спести си обидите!

  14. #14
    Ти може да не можеш да кажеш нищо друго .. но другите може да могат да кажат нещо.. аз теста ще си го направя утре то туй е ясно.. но аз исках да разбера дали се съдържа сперма в тази мъжка течност още при започването на половия акт..

  15. #15
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от tainotomomiche
    но аз исках да разбера дали се съдържа сперма в тази мъжка течност още при започването на половия акт..
    Съдържа сперматозоиди. По всяко време на акта, начало, среда, край, тази течност може да ги съдържа. Сега информирана ли си?

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  16. #16
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    ^ Да, съдържа се, макар и минимален брой. Риск винаги има, затова друг път правете безопасен секс и не разчитайте на "Ще го извадя навреме" и "Ама аз свърших отвън"... Тест си прави и това е. А ако цикъла ти наистина е толкова нередовен най-добре отиди и на гинеколог, за да се види дали няма някакъв друг проблем.
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  17. #17
    Вземи си един тест. Най-точно знам, че отчита шуре чек. Моли се да е от времето. И следващия път ползвайте предпазни средства. Прекъснатия акт е ненадежден начин за предпазване от нежелана бременност. Има достатъчно начини да правиш безопасен секс - презервативи, противозачатъчни, спирали и още каквото ти душа иска. Не разчитай на прекъснат акт, особено като казваш, че приятеля ти до скоро е бил девствен. Предеякулационната течност, той не може да контролира. Но и може да не се сдържи, когато усети, че свършва. Все пак няма много опит, нормално е. И моля те, не нападай така miminko. Права е като казва, че имаш нужда да почетеш още малко, особено когато правиш секс без предпазни средства. И да никой не се е родил научен, но аз съм набор 95 и ги знам тези неща. Утре си взимай тест или направо ходи на лекар. Стискам палци и следващия път с кондом.
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    marto98 написа:
    не съм циганин ве а и ко кат съм 98 ? иначе ся детето в корема на прияталката ми нема ли да умре????? нали кат пиеш ескапел умира и пикае кръв после ????

  18. #18
    офффф... незнам вече кфо да кажа.. много ми е притеснено..
    то се е видяло , че вече ще го прайм с презерватив.. направих я тази грешка веднъж , но със сигурност вече няма да я направя.. но както са казали хората.. всеки се учи от грешките си!!


  19. #19
    Има една течност , чието име няма да споменавма.Бременна си обаче - това мога да ти го гарантирам !!!!!!!!!!!!!

  20. #20
    аууу... много ми стана весело като го чух това.. защо ли?

  21. #21
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Зае6и ... не бях влизал от 1г+++ ама в тоя форум щетата е тотална ....
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Зае6и ... не бях влизал от 1г+++ ама в тоя форум щетата е тотална ....

    демек???

  23. #23
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Цитирай Първоначално написано от tainotomomiche
    демек???
    Тогава неграмотността на посетителите беше 99,9%, а сега е 199,9%
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Цитирай Първоначално написано от tainotomomiche
    демек???
    Тогава неграмотността на посетителите беше 99,9%, а сега е 199,9%

    за мен ли става въппрос???

  25. #25
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    [quote="tainotomomiche
    за мен ли става въппрос???[/quote]
    НЕ! ЗА ПОЧТИ ВСИЧКИ!
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си